Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Bo facet zna się na rzeczy i pracuje przy polskich tłumaczeniach komiksow? 

 

Zresztą cholera zarówno w komisjach DC jak i Marvela masz 2 typy bohaterów i jedni będą jawni a inni będą swoją tożsamość ukrywać .Bas zdecydowana większość bohaterów swoją tożsamość stara się ukrywać, więc argument totalnie z dupy.

 

Batman v Superman to jest najgorszy możliwy film jaki Snyder do spółki z Warnerem mógł wypuścić pod szyldem DC .

Każda postać w tym filmie jest umysłowo uposledzona .

Luthora nawet nie będę komentować , że Steppenwolfa który się pojawią na 2 sekundy też zrobili jakiegoś potworka , z Mother boxow które są po prostu bardzo zawansowanymi komputerami zrobili Marvelowski odpowiednik Infinity Gems , baa plotki są takie ze w Justice League tak splyca powstsnie Atlantydy i Themiscyry że wszystko się sprowadzi do technologii z Krypyonu no woow.

 

Ja lubię zarówno DC jak i Marvela ale po tym filmie czuję się jako widz oszukany .

DC pozazdroscilo sukcesu MCU i zbyt szybko bez przygotowania zaczęło tworzyć swoje uniwersum na podstawie słabego filmu .

 

Zobacz jakie otwarcie zrobił Marvel z Iron Manem a jakie DC z Man od Steel.

 

Wiesz dlaczego Marvelowi to się udało a DC nie? Bo w Marvelu na górze siedzą nad tym odpowiedni ludzie którzy czuwają nad wszystkim i pilnują żeby to było spójne i jak najlepsze jakościowo .

A w DC co się stało? Nie ma tam wyznaczonego koordynatora do tego wszystkiego i widać efekty .

 

Po klapie BvS już się zaczęła panika i próby wprowadzania zmian na szybko do wszystkich projektów , Suicide Squad po dokretkach i przemontowaniu całości to podobno całkiem inny film , nie sprzeda się to zaś będą myśleć co tu zmienić.

Cały plan wydawniczy Warnera jest totalnie z dupy tak jak by podali jakieś losowe tytuły z losowymi datami premier i dopiero zatrudnili scenarzystów dodatkowo zamykajac każda ekipę odpowiedzialną za jeden film w osobnym bunkrze, bez możliwości wyjścia do czasu skończenia pracy...

 

Zresztą scenariusz BvS tak się kupy nie trzyma ze mam wrażenie że całość powstsła na kolanie w 5 min bo terminy goniły.

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elliot778 napisał:

Bo facet zna się na rzeczy i pracuje przy polskich tłumaczeniach komiksow? 

 

Zresztą cholera zarówno w komisjach DC jak i Marvela masz 2 typy bohaterów i jedni będą jawni a inni będą swoją tożsamość ukrywać .Bas zdecydowana większość bohaterów swoją tożsamość stara się ukrywać, więc argument totalnie z dupy.

 

Batman v Superman to jest najgorszy możliwy film jaki Snyder do spółki z Warnerem mógł wypuścić pod szyldem DC .

Każda postać w tym filmie jest umysłowo uposledzona .

Luthora nawet nie będę komentować , że Steppenwolfa który się pojawią na 2 sekundy też zrobili jakiegoś potworka , z Mother boxow które są po prostu bardzo zawansowanymi komputerami zrobili Marvelowski odpowiednik Infinity Gems , baa plotki są takie ze w Justice League tak splyca powstsnie Atlantydy i Themiscyry że wszystko się sprowadzi do technologii z Krypyonu no woow.

 

Ja lubię zarówno DC jak i Marvela ale po tym filmie czuję się jako widz oszukany .

DC pozazdroscilo sukcesu MCU i zbyt szybko bez przygotowania zaczęło tworzyć swoje uniwersum na podstawie słabego filmu .

 

Zobacz jakie otwarcie zrobił Marvel z Iron Manem a jakie DC z Man od Steel.

 

Wiesz dlaczego Marvelowi to się udało a DC nie? Bo w Marvelu na górze siedzą nad tym odpowiedni ludzie którzy czuwają nad wszystkim i pilnują żeby to było spójne i jak najlepsze jakościowo .

A w DC co się stało? Nie ma tam wyznaczonego koordynatora do tego wszystkiego i widać efekty .

 

Po klapie BvS już się zaczęła panika i próby wprowadzania zmian na szybko do wszystkich projektów , Suicide Squad po dokretkach i przemontowaniu całości to podobno całkiem inny film , nie sprzeda się to zaś będą myśleć co tu zmienić.

Cały plan wydawniczy Warnera jest totalnie z dupy tak jak by podali jakieś losowe tytuły z losowymi datami premier i dopiero zatrudnili scenarzystów dodatkowo zamykajac każda ekipę odpowiedzialną za jeden film w osobnym bunkrze, bez możliwości wyjścia do czasu skończenia pracy...

 

Zresztą scenariusz BvS tak się kupy nie trzyma ze mam wrażenie że całość powstsła na kolanie w 5 min bo terminy goniły.

 

na jakiej podstawie wymysliłes że BvS to klapa? film kosztował 250 milionów $ a zarobił 870 baniek, Capitan Ameryka Zimowy przy budżecie 170 zarobił 714 baniek i jest okrzyknięty sukcesem, człowieku Marvel ma target gimnazjum więc zawsze zarobi więcej, DC wali z armaty do starszych widzów i teraz spotkał się z wielkim hejtem recenzentów i to dało słabszy wynik, ale nie bój ... dvd i blueray sprzedadzą się lepiej niż Marvele bo masz 30 minut więcej filmu, możesz być spokojny że DC na tym nie straci :) ... powiem ci szczerze że leje na Suicide Squad i na Ligę, film o psychopatach z PG13 mnie nie interesuje tak samo zapowiedzi ze Leto zagrał lepiej niż Ledger - z takim wyglądem nie wierze, ale czekam na Batmana z Affleckiem bo po the Town - Miasto Złodziei i Operacji Argo wiem że ten gość jest arcy dobrym reżyserem a jego kreacja Batmana/Wayna z BvS uważam za zajebistą. 

 

edit - co do wiesz Marvela i budowaniu ich Universum to sobie zobacz ile było przez ostatnie 10 lat remaków Spidermana (3) i Hulka (3) ... człowieku ci goście to są dopiero szmaciarze odnieśli sukces tylko komercyjny, ponad połowa ich flmów to "niewyobrażalne gnioty" ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Malakay napisał:

 

na jakiej podstawie wymysliłes że BvS to klapa? film kosztował 250 milionów $ a zarobił 870 baniek, Capitan Ameryka Zimowy przy budżecie 170 zarobił 714 baniek i jest okrzyknięty sukcesem, człowieku Marvel ma target gimnazjum więc zawsze zarobi więcej, DC wali z armaty do starszych widzów i teraz spotkał się z wielkim hejtem recenzentów i to dało słabszy wynik, ale nie bój ... dvd i blueray sprzedadzą się lepiej niż Marvele bo masz 30 minut więcej filmu, możesz być spokojny że DC na tym nie straci :) ... powiem ci szczerze że leje na Suicide Squad i na Ligę, film o psychopatach z PG13 mnie nie interesuje tak samo zapowiedzi ze Leto zagrał lepiej niż Ledger - z takim wyglądem nie wierze, ale czekam na Batmana z Affleckiem bo po the Town - Miasto Złodziei i Operacji Argo wiem że ten gość jest arcy dobrym reżyserem a jego kreacja Batmana/Wayna z BvS uważam za zajebistą. 

 

edit - co do wiesz Marvela i budowaniu ich Universum to sobie zobacz ile było przez ostatnie 10 lat remaków Spidermana (3) i Hulka (3) ... człowieku ci goście to są dopiero szmaciarze odnieśli sukces tylko komercyjny, ponad połowa ich flmów to "niewyobrażalne gnioty" ... 

Dobra ja skończyłem dyskusje z tym panem  ... 

Jedyny argument DC>Marvel 

 

Czemu porownojesz BvS do Winter Soldiera a nie Civil War które zarobili 1.15 mld , a sam film nie był miazdzony w recenzjach?

 

Tłumaczenie ze film jest mroczny i nie jest dla krytyków jest mydleniem oczu i taka typowo PR-owska gadka którą potem powtarzają ludzie twojego pokroju.

Jakie recenzje ma Man of Steel i BvS a jakie ma trylogia Nolana??

 

Więc ten twój jedyny "argument" jest totalnie z dupy.

Dla Warnera film jest klęską bo film kosztował ich łącznie Nie 250 a uwaga 410mln $ 

 

 

Ten twój edit to w ogóle pokazuje że nie ma co na ciebie marnować czasu .

Prawa do filmowych adaptacji Spidermana (Sony), Hulka(Universal) i X-Men (Fox) Nie należą do Marvela:)

 

Z mojej strony koniec , na żadne twoje posty w tym temacie wiecej nie mam zamiaru odpisywac. 

Brakuje ci podłoża merytorycznego do prowadzenia tej dyskusji. Pozdro

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Elliot778 napisał:

Prawa do filmowych adaptacji Spidermana (Sony), Hulka(Universal) i X-Men (Fox) Nie należą do Marvela:)

O ile z twoimi postami całkowicie się zgadzam tak tutaj nie do końca masz rację. Przynajmniej jeśli chodzi o Hulka. Polecam artykuł:

 

http://naekranie.pl/artykuly/marvel-na-ekranie-czemu-to-wszystko-takie-poplatane

 

BvS poniósł klapę finansową i artystyczną i jest to fakt kilkukrotnie potwierdzony przez WB. Krytycy i widzowie ten film zjechali niesamowicie. Film zaliczył też olbrzymie spadki widowni w skali tygodnia wyświetlania. W dodatku nie przyniósł takich zysków jakich oczekiwał Warner. Przy budżecie 250 baniek i pewnie plus drugie tyle z marketingiem światowym kwota 850 mln wpływów z kin to kpina. Z resztą wiele razy powtarzano że jest to najdroższy film w historii kina. W USA zarobił marne 330 mln. Pozostała kwota pochodzi z rynku światowego z którego wytwórnie dostają mniejszy procent.

Ogólnie rzecz biorąc duże rozczarowanie pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie wiem jak wygląda sprawa z Hulkiem tylko akurat w tym artykule jest mały błąd prawdopodobnie w drodze tłumaczenia oryginalnych tekstów na bazie których powstał .

Mianowicie Incredible Hulk powstał na takiej samej zasadzie na jakiej powstanie nowy Spider-man, czyli Universal udzielil praw do gościnnych występów Hulka w filmach zbiorowych (dlatego będzie w Thorze) ale filmy solowe dalej leżą po stronie Universala .

I tak jak z Pajaczkiem tak z Hulkiem bylo tak ze mimo iż film oficjalnie jest zaliczany do MCU to oficjalnie dalej wygląda to tak że filmy z Hulkiem robi Universal a filmy ze Spider-manem robi Sony , Marvel tylko koordynuje pracę nad takim filmem .

 

 

Jedno jest pewne z na taką umowę nie pójdzie Fox bo zyski mają spore A sukces Deadpoola tylko ich podbudowal ,więc nie ma co liczyć na obecność mutantow w MCU.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Elliot778 napisał:

Jedno jest pewne z na taką umowę nie pójdzie Fox bo zyski mają spore A sukces Deadpoola tylko ich podbudowal ,więc nie ma co liczyć na obecność mutantow w MCU.

 

1. Deadpool wyszedł im kompletnym przypadkiem. Kładli ekipie kłody pod nogi ile się dało. A że reżyser się uparł to wyszło jak wyszło i teraz FOX robi dobrą minę do złej gry. Obawiam się z drugą częścią wyjdzie identycznie jak było z Kick Ass. Druga część robiona na siłę bez pomysłu ale z większym budżetem. W efekcie wszyscy chcą o nim zapomnieć.

2. Mutanty w MCU? Nie za dużo tego będzie? I bez nich Marvel ma w cholerę superbohaterów do pokazania. Z resztą Fox gubi się ile może. Oryginalna trylogia X-Men zestarzała się potwornie. Potem Pierwsza Klasa, w moim odczuciu to chyba najlepszy film z superbohaterami. Następnie film pod tytułem Przyszłość 'k..wa co ja oglądam' Która Nadejdzie to jakiś bełkot stworzony tylko po to by zrobić reset historii i jedziemy z koksem od nowa. W efekcie widz, czyli ja, zostaje przed ekranem z przeczuciem że ktoś go wyrolował. Stracił w wuj czasu na seanse lepszych i gorszych filmów z mutantami i Rosomakiem których historie skasowano. Ostatniego filmu jeszcze nie widziałem i nie wiem czy chcę. Reklamówki wyglądały okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w komiksach takie resety to nic takiego :)

Zobacz co DC zrobiło , nie tak dawno przecież startowało z New 52 (2011) i po 5 latach znowu zrobili "reset" i właśnie rusza DC Rebirth które przywraca uniwersum mniej więcej do stanu sprzed Flashpointa ,są drobne zmiany, część bohaterów ocalala co powoduje dziwne rzeczy , min 3 Jokerow czy 2 Wally Westow gdzie jeden jest znanym nam rudzielcem a drugi jest czarnoskorym Wallym z New 52 :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Elliot778 napisał:

Dobra ja skończyłem dyskusje z tym panem  ... 

Jedyny argument DC>Marvel 

 

Czemu porownojesz BvS do Winter Soldiera a nie Civil War które zarobili 1.15 mld , a sam film nie był miazdzony w recenzjach?

 

Tłumaczenie ze film jest mroczny i nie jest dla krytyków jest mydleniem oczu i taka typowo PR-owska gadka którą potem powtarzają ludzie twojego pokroju.

Jakie recenzje ma Man of Steel i BvS a jakie ma trylogia Nolana??

 

Więc ten twój jedyny "argument" jest totalnie z dupy.

Dla Warnera film jest klęską bo film kosztował ich łącznie Nie 250 a uwaga 410mln $ 

 

 

Ten twój edit to w ogóle pokazuje że nie ma co na ciebie marnować czasu .

Prawa do filmowych adaptacji Spidermana (Sony), Hulka(Universal) i X-Men (Fox) Nie należą do Marvela:)

 

Z mojej strony koniec , na żadne twoje posty w tym temacie wiecej nie mam zamiaru odpisywac. 

Brakuje ci podłoża merytorycznego do prowadzenia tej dyskusji. Pozdro

człowieku od kiedy to sukces finansowy potwierdza stronę artystyczna filmu? wiesz co krytyka zrobiła z Bladerunnerem po premierze? dla mnie najlepsze ekranizacje komiksu to Watchmen, Sin City i V jak Vendetta bo każdy był 1:1 i nie było sukcesów w box office, filmy Marvela to produkty porównywalne do McDonald .. czyli tandeta. A 400 baniek do przodu dla BvS to dochód czy nie? 

 

weisz co, sam cykl wydawania tych gówien przez Marvela nagle się skończy, bo widzom się znudzi jedzenie tego samego dania, i druga sprawa że jak zestarzeje się Downey Junior jedyny gość który trzyma poziom i cięgnie ten tasiemiec to będzie koniec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś przekaże temu pachołkowi zeby sobie przeczytał recenzje filmów Man of Steel i BvS i filmów Marvela należących do MCU :rofl: Koleś jak szukasz wrażeń artystycznych to nie w filmach na podstawie komiksu no sorry i jeszcze używanie tego w odniesieniu do BvS który leżał w każdym aspekcie z od scenariusza aż po montaż :):rofl:

 

 

 

A najlepsza ekranizacji komiksu to Daredevil sezon 1 i animowany The Dark Knight Returns

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Malakay napisał:

człowieku od kiedy to sukces finansowy potwierdza stronę artystyczna filmu? 

A 400 baniek do przodu dla BvS to dochód czy nie?

 

Ideałem jest gdy sukces artystyczny i finansowy idą w parze. Patrz ostatnie dwie części Kapitana Ameryki. Gorzej jest gdy merytorycznie film przypomina kupę (Avatar, seria Zmierzch) ale kosi kasę. Wtedy wytwórnia mówi że krytycy się nie znają. W przypadku BvS jest ciekawiej. Krytycy i spora część widzów wieszała psy. Owszem w BoxOffice film zarobił ponad 800 baniek. Nie wiemy ile dostał WB. Na pewno za mało niż oczekiwał. Korporacje filmowe działają dziwnie. Ostatni Mad Max zwrócił się i zarobił na siebie ale WB, ponownie pojawia się ta sama wytwórnia, z wyników nie był zadowolony. Analogiczna sytuacja była w grach gdy Square wydał TR i Hitmana. Gry sprzedały się świetnie ale dla wydawcy było to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Elliot778 napisał:

Niech ktoś przekaże temu pachołkowi zeby sobie przeczytał recenzje filmów Man of Steel i BvS i filmów Marvela należących do MCU :rofl: Koleś jak szukasz wrażeń artystycznych to nie w filmach na podstawie komiksu no sorry i jeszcze używanie tego w odniesieniu do BvS który leżał w każdym aspekcie z od scenariusza aż po montaż :):rofl:

 

 

 

A najlepsza ekranizacji komiksu to Daredevil sezon 1 i animowany The Dark Knight Returns

 

pionek powiedz bo się zastanawiam się dlaczego po raz drugi insynuujesz mi żebym się sugerował cudzymi recenzjami, masz problem z oceną filmów że się wspierasz czyimś zdaniem? apropo artystycznych ekranizacji komiksu, Batman Returns Tima Burtona był inspirowany eskpresjonizmem niemieckim jakbyś nie wiedział był to nurt artystyczny w początkach kina gdzie dekoracje malowali prawdziwi malarze ekspresjonizmu, chcesz więcej artystycznych ekranizacji to masz ... Droga do Zatracenia Sama Mendesa z Tomem Hanksem, koreański OldBoy, Crow z Brandonem Lee Alexa Proyasa ... 

 

Daredevil zajebisty ale drugi sezon, bo Electra i Punisher ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiat_Multipla_front_20080825.jpg

Na 10000 osób 9999 odpowie że im się ten samochód nie podoba , ty jesteś tym jednym który będzie miał klapki na oczy i powie że to jest super , bo przecież fajnie jest iść pod prąd :)

 

Jak nie widzisz ułomności scenariusza czy błędów montażowych to albo jesteś umysłowo ograniczony albo ślepy .

 

Ja nie cierpię jednego w życiu , zaslepionych fanboyow . W całej tej twojej dyskusji masz tylko jeden argument , Marvel jest bee , DC jest super.

Więc tak jak mówiłem szkoda mojego czasu na ciebie :)

 

 

PS Taki z niego obrońca DC a nie wie że wydawnictwu trochę pali się grunt pod nogami bo dwa flagowe komiksy czyli Action Comics (Superman) i Detective Comics (Batman) nie sprzedają się najlepiej . Dlatego mamy kolejny reset uniwersum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Elliot778 napisał:

Fiat_Multipla_front_20080825.jpg

Na 10000 osób 9999 odpowie że im się ten samochód nie podoba , ty jesteś tym jednym który będzie miał klapki na oczy i powie że to jest super , bo przecież fajnie jest iść pod prąd :)

 

Jak nie widzisz ułomności scenariusza czy błędów montażowych to albo jesteś umysłowo ograniczony albo ślepy .

 

Ja nie cierpię jednego w życiu , zaslepionych fanboyow . W całej tej twojej dyskusji masz tylko jeden argument , Marvel jest bee , DC jest super.

Więc tak jak mówiłem szkoda mojego czasu na ciebie :)

 

 

PS Taki z niego obrońca DC a nie wie że wydawnictwu trochę pali się grunt pod nogami bo dwa flagowe komiksy czyli Action Comics (Superman) i Detective Comics (Batman) nie sprzedają się najlepiej . Dlatego mamy kolejny reset uniwersum.

 

To ty nie możesz zrozumieć że BvS to odtrutka na wszechobecny suchy humor Marvela, wersja rozszerzona nie ma skoków montażu czy błędów w scenariuszu, wszystkie motywacje bohaterów są wyjaśnione i widz nie ma szans się pogubić. Zaśleponych to masz fanów Marvela, zobacz wpływy z Avengers 2 albo 1, przecież ten film to jest tragedia, scenariusz nie miał więcej niż 3 strony, efekty że się chce pożygać akcja akcja akcja akcja, beznadziejni antagoności przy których design Doomsdaya z BvS to dzieło conajmniej na oscara. Ile filmów powstało dla universum Marvela? ile było Udanych? Ironman1, Capitan Ameryka2-3 i Deadpool ... a teraz tragedie, Thor1-2, Avengers 1-2, Capitan Ameryka1, Ironman2-3 ... Antman! człowieku przecież to kino familijne! masz odpowiedź dlaczego Marvel zarabia, bo na te gnioty chodzą całe rodzinki, ... i daj spokój z tym Fiatem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie dalej tu nie widzę innego argumentu niż DC>Marvel więc nawet na te twoje żałosne wypowiedzi nie mam zamiaru reagować.

 

Pokaże ci jeden pierwszy z brzegu przykład pokazujący ze film ma ogromne dziury fabularne .


 

Spoiler

 

Uwaga skup się uważnie ...

Dlaczego Lois Lane mimo wszystkich informacji jakie posiadała nie powiedziała Supermenowi nic tym kto stał za rozstrzelaniem ludzi na początku filmu oraz dlaczego Superman nie mógł zobaczyć bomby tylko pozwoliła mu się obwniac?

 

 

 

 

To jest pierwszy przykład z brzegu i uwierz ja tak mogę cały dzień.

A ty dzieciaczku wymyśl sobie lepiej inny argument niż DC>Marvel bo tylko mnie rozsmieszasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, Panie kochany. Za takie spoilery to można wylecieć z forum. Gdyby to zobaczył @cwir już byś był rozstrzelany. Publicznie. Mafijnym sposobem w twarz.

Profilaktycznie ode mnie tylko 24 godzinny banik na pisanie.

 

I przypominam, że znajdujemy się w podforum Kulturalnie. Ostatnie wpisy jakby przeczyły tej nazwie, więc radzę zachować trochę więcej dystansu w wypowiedziach.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elliot778 napisał:

Chłopie dalej tu nie widzę innego argumentu niż DC>Marvel więc nawet na te twoje żałosne wypowiedzi nie mam zamiaru reagować.

 

Pokaże ci jeden pierwszy z brzegu przykład pokazujący ze film ma ogromne dziury fabularne .


 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Uwaga skup się uważnie ...

Dlaczego Lois Lane mimo wszystkich informacji jakie posiadała nie powiedziała Supermenowi nic tym kto stał za rozstrzelaniem ludzi na początku filmu oraz dlaczego Superman nie mógł zobaczyć bomby tylko pozwoliła mu się obwniac?

 

 

 

 

To jest pierwszy przykład z brzegu i uwierz ja tak mogę cały dzień.

A ty dzieciaczku wymyśl sobie lepiej inny argument niż DC>Marvel bo tylko mnie rozsmieszasz.

Spoiler

 

Spoiler

po zamachu Superman opuścił Metropolis i udał się na północ w góry na wędrówkę, wtedy Louis Lane dowiedziała się od laski która robiła jej próbki pocisku że wózek i nabój zostały zrobione z tego samego stopu a wózek inwalidzki miał jeszcze komorę z ołowiu - jest to metal przez który Superman nie mógł zobaczyć bomby,, potem murzyn informator powiedział jej że prototypową broń dla USA robi firma LexCorp,  robiąc własne śledztwo w mieszkaniu zamachowca zobaczyła że ma lodówkę wypełnioną świeżym jedzeniem, i wtedy zakapowała że inwalida nie popełnił samobójstwa tylko został wrobiony, dlatego udała się do LexCorp porozmawiać z Lexem ..., a zaraz po zamachu Batman wykradł z LexCorp kryptonit z którego zrobił gaz bojowy oraz włócznie, to było duże włamanie pobita ochrona, powybijane szyby, prawie jak zamach ... tak samo pewno nie wiesz dlaczego Batman przypalał swoje ofiary  :) ... albo dlaczego cywile z Gotham skarżyli się Kentowi na nietoperza, Kent robi ślwdztwo na policji i dowiaduje się dlaczego przyłapani skazańcy giną. Albo dlaczego murzynka z wioski która została wymordowana obwiniała podczas komisji superman i dlaczego rzuca fałszywe oskarżenia ... 

widać że nie oglądałeś wersji reżyserkiej ... 

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam BvS się podobał. Nie znam się na uniwersach, komiksów nie czytam. Bardziej przemawia do mnie styl jaki prezentuje BvS, niż pegi 13 z Avengersów.

@malakay używaj spojlerów - up :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Mnie tam BvS się podobał. Nie znam się na uniwersach, komiksów nie czytam. Bardziej przemawia do mnie styl jaki prezentuje BvS, niż pegi 13 z Avengersów.

@malakay używaj spojlerów - up :)

mi pokazuje że dałem spoiler ... 

spoiler.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk ma problemy ze wszystkim, linki, zdjęcia czasmi, spoilery, dodawanie wiadomości.

Może trzeba zrobić jakieś zebranie pinindzy na polepszenie działania forumka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostra gadka Panowie - ode mnie mega uogolnienie - wszystkie ostatnie filmy ze swiata marvela spoko, nic szczególnego ale da sie ogladac. Civil War lepszy, aczkolwiek mogli sobie dać spokój z tym żenującym miejscami humorem. Dalej Deadpool - trochę humor dla gawiedzi, którzy ślinią się jakby pierwszy raz w życiu usłyszeli coś cynicznego. Co do DC - cała trylogia nolana jest mega, superman? megakupa. Ostatni batek kontra klark? średniawa :) w zasadzie poszedłem na ten film bo marzyło mi się zobaczyc czy supermajtek dostanie wreszcie kokosa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.07.2016 o 15:06, Malakay napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

  Pokaż ukrytą zawartość

po zamachu Superman opuścił Metropolis i udał się na północ w góry na wędrówkę, wtedy Louis Lane dowiedziała się od laski która robiła jej próbki pocisku że wózek i nabój zostały zrobione z tego samego stopu a wózek inwalidzki miał jeszcze komorę z ołowiu - jest to metal przez który Superman nie mógł zobaczyć bomby,, potem murzyn informator powiedział jej że prototypową broń dla USA robi firma LexCorp,  robiąc własne śledztwo w mieszkaniu zamachowca zobaczyła że ma lodówkę wypełnioną świeżym jedzeniem, i wtedy zakapowała że inwalida nie popełnił samobójstwa tylko został wrobiony, dlatego udała się do LexCorp porozmawiać z Lexem ..., a zaraz po zamachu Batman wykradł z LexCorp kryptonit z którego zrobił gaz bojowy oraz włócznie, to było duże włamanie pobita ochrona, powybijane szyby, prawie jak zamach ... tak samo pewno nie wiesz dlaczego Batman przypalał swoje ofiary  :) ... albo dlaczego cywile z Gotham skarżyli się Kentowi na nietoperza, Kent robi ślwdztwo na policji i dowiaduje się dlaczego przyłapani skazańcy giną. Albo dlaczego murzynka z wioski która została wymordowana obwiniała podczas komisji superman i dlaczego rzuca fałszywe oskarżenia ... 

widać że nie oglądałeś wersji reżyserkiej ... 

 

Proponuję koledze powrót do podstawówki bo czytanie ze zrozumieniem jak widać panu obce :)

Nie pytałem cię o streszczenie filmu , pytałem o uwaga...

 

Co Lois zrobiła z informacjami które posiadla? A nie zrobiła nic , w momencie spotkania z Supermanem już po odkryciu wszystkiego nagle zapomniała o wszystkim co się wydarzyło , baa nawet nie poinformowała go ze najprawdopodobniej Lex (który jest najgorsza postacią w całym filmie tak swoją drogą) wie że Superman i Clark Kent to jedna i ta sama osoba .

A to jest tylko pierwszy przykład z brzegu .

Takich dziur w tym filmie jest pełno .

 

Tak więc z racji ze nie mam w zwyczaju dyskutować z przedszkolakami to dla mnie temat jest absolutnie zamknięty bo jak widać ten osobnik jest absolutnie zielony w temacie :)

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kinie na BvS i wyszedłem rozczarowany. Nie przesadnie, ale liczyłem na więcej. Solidne 6/10 za efektowne walki i możliwość wyłączenia mózgu na dwie godziny. Wiadomo, nie oczekuję się od gości w pelerynach czegoś więcej. 

 

Obejrzałem wersję reżyserską w nadziei, że odbiór filmu się polepszy. No niestety. Nudnych zapychaczy było jeszcze więcej. Podtrzymuję swoją ocenę i mam nadzieję, że w JL Snyder wyciągnie trochę kija z dupy bohaterom i historia będzie prostsza, ale bardziej sensowna i dająca widzowi więcej radości z seansu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzogród - zaskakująco dobry film. Genialnie sparodiowany Ojciec Chrzestny a scena z leniwcami powinna przejść do historii animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman vs. Superman wersja rozszerzona.

Film nie jest zły. Pomijając niedorzeczność samego pomysłu i przegadane, ckliwe sceny, cała reszta jest poprawna, ale...

 

Obsada rozkłada ten film na łopatki.

 

Amy Adams jako Lois Lane już w poprzednim Supermanie powodowała mdłości. Na myśl przychodzi mi takie porównanie, że to jak obsadzić w starych Supermanach Meryl Streep w tej roli... Koszmar.

 

Jeremy Irons jako Alfred. WTF!!! Kompletnie nie nadający się do tej roli. Nie czuł nawet powiewu fantazji podczas swoich kwestii, sztucznych i sztywnych jak patyk. Okropność.

 

Jesse Eisenberg jako Lex Luthor. Próbował być jak Ledger, ale mu nie wyszło. Widać było chęci zagrania psychopatycznego maniaka, ale moim zdaniem tylko sparodiował Heatha Ledgera (na którym BARDZO się wzorował).

 

Gal Gadot jako Wonder Woman - kolejny miss. Delikatna, zwiewna modeleczka. Nie.

 

No i Ben Affleck. Położył ten film. Żenada. Ból i żałość. Jego słodkie oczęta nie potrafiły nawet na moment oddać twardego charakteru Batmana. Poza tym nawet podczas walk, wydawał się spóźniony, wolny, ociężały, bez dynamiki znanej nam z kreacji Bale'a. Porażka w każdym możliwym aspekcie. Nawet ubrany w zbroje był żałosny.

 

Oczywiście do Henrego Cavilla nie można się doczepić. Gość urodził się by zagrać Supermana.

 

Całość, głównie za ostatnią rozpierduchę - mocne 6/10.

 

Ocena mojej żony (która dodajmy, lubi takie filmy i czyta komiksy), cytuje z pamięci. W życiu nie widziałam nic równie kretyńskiego. :)

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×