Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem wg tego poradnika. Może po którymś z patchy doszły karty, które nie zostały uwzględnione w tym poradniku.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku stron co chwile przewija się tekst, że spis nie uwzględnia losowych kart.

Ludzie, ogarnijcie się.

I tak już YT i Google za Was gry przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest przekozacki dopiero zacząłem z nim zabawę a już tak się wkręciłem w zadania poboczne że szok. Nie wiem kiedy się wezmę za główną oś fabularną. CDP chylę czoła.

 

Spoiler

BTW pytanie mam w tej misji gdzie odnajdujesz posiadłość gdzie robili aranżacje z elfickim królem i budzą się posągi, nie pamiętam nazwy tego zadania, macie jakąś koncepcję na walkę z tymi posągami ożywionymi ? Ciągle ginę.

 

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dobrze wszystko podane jest jak na tacy w betascenariuszu tylko sie do tego stosować :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sew napisał:

Dodatek jest przekozacki dopiero zacząłem z nim zabawę a już tak się wkręciłem w zadania poboczne że szok. Nie wiem kiedy się wezmę za główną oś fabularną. CDP chylę czoła.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

BTW pytanie mam w tej misji gdzie odnajdujesz posiadłość gdzie robili aranżacje z elfickim królem i budzą się posągi, nie pamiętam nazwy tego zadania, macie jakąś koncepcję na walkę z tymi posągami ożywionymi ? Ciągle ginę.

 

Rekonstrukcja... taktyka? nie ma, jak najszybciej wyeliminować czarodziejki, sam chyba tutaj najczęściej zginąłem. Jak walczysz to gdy masz mało życia leć na górę, tam do domków, wtedy przeciwnicy odpuszczają i możesz spokojnie się zreperować.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj Bombę dwimerytową. Ja za drugim podejściem zaatakowałem czarodziejów i ich zdjąłem w pierwszej kolejności ale mogłem miec wyższy poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana już niebawem!

Oficjalna strona na Facebooku: https://www.facebook.com/GwintPL/

GWINT to dynamiczne, pełne intryg karciane starcia potężnych armii znanych ze świata Wiedźmina. W grze o zwycięstwie decyduje nie tylko szczęście, ale przede wszystkim umiejętności gracza: intuicja, improwizacja i taktyczne konstruowanie własnej talii. W czasie trzech rund, dowodzący stającymi naprzeciw siebie armiami mają do dyspozycji potężnych bohaterów, mistyczne zaklęcia i umiejętności, które mogą przechylić szalę zwycięstwa.

Już dziś zapiszcie się do Zamkniętej Bety: https://www.playgwent.com

GWINT będzie dostępny w dniu premiery na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz na PC.

 

 

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby zagrać z Talarem muszę wpierw skończyć "Spisek"? Nie chcę przyczyniać się do

zabójstwa Radowida

, a Talar ma kartę z Geraltem.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JacaC8 napisał:

 

Czy aby zagrać z Talarem muszę wpierw skończyć "Spisek"? Nie chcę przyczyniać się do

 

Spoiler

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

zabójstwa Radowida

 

 

, a Talar ma kartę z Geraltem.

 

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Inaczej nie da się spotkać Talara bez podjęcia tej misji.

Ale sama misja jeszcze nie przyczynia się do tego co napisałeś.

Możesz z nim zagrać

Spoiler

zaraz po uwolnieniu go od skalnych trolli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 13.06.2016 o 10:47, sew napisał:

Dodatek jest przekozacki dopiero zacząłem z nim zabawę a już tak się wkręciłem w zadania poboczne że szok. Nie wiem kiedy się wezmę za główną oś fabularną. CDP chylę czoła.

A ja właśnie odwrotnie: zanim się obejrzałem, główną linię fabularną zakończyłem, nie poruszając prawie w ogóle zadań pobocznych. I teraz się zastanawiam, czy zacząć Nową Grę +, czy może właśnie te questy porobić. Jak mam zamiar NG+ zacząć, to niestety muszę przejść grę od przygotowań do bitwy do końca, bo swojego czasu usunąłem save'a z końcówki gry.

O 14.06.2016 o 17:21, AbovePL napisał:

Wiadomo kiedy wyjdzie ostateczny patch? 

Dzisiaj pojawił się patch 1.22 na PC, więc jeżeli chodzi Ci o ten, to pewnie wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, być może mam problem. Zrobiłem wszystkie zadania poboczne, zostało mi kilka zleceń wiedźmińskich. Mam płynąć na Wyspę Mgieł. I tutaj mam pytanie. Nie miałem zadania z zamachem na Radowida. Coś przeoczyłem i quest jest dla mnie niedostępny czy dopiero będzie? W tej chwili mam 25lv. Zbliżam się do końca czy jeszcze trochę gry przede mną i wbiję jeszcze kilka poziomów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta misja jest trochę później, a samą grę będziesz kończył na 34-36 poziomie.

Edytowane przez Kowaltheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aktywności na mapie w postaci żółtych wykrzykników są jakoś ograniczone? Czyszcze dalej mapy z wszelkiej aktywności, i co skończę jeden wykrzyknik, pojawia się kolejny.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To misje poboczne. Pewnie ze ograniczone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malpka napisał:

Panowie, być może mam problem. Zrobiłem wszystkie zadania poboczne, zostało mi kilka zleceń wiedźmińskich. Mam płynąć na Wyspę Mgieł. I tutaj mam pytanie. Nie miałem zadania z zamachem na Radowida. Coś przeoczyłem i quest jest dla mnie niedostępny czy dopiero będzie? W tej chwili mam 25lv. Zbliżam się do końca czy jeszcze trochę gry przede mną i wbiję jeszcze kilka poziomów?

Jeszcze dużo przed Tobą. M.in. ta misja o którą pytasz, także spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest wielka (w sensie że genialna) i ogromna (w sensie że objętościowo). U Bioware lub Bethesdy wątek główny skończyłby się ze 30h temu. I mało kto by go pamiętał. Tu jest Krwawy Baron, klimatyczne Dziady, Ostatnie Życzenie gdzie trochę się wzruszyłem i fenomenalna popijawa wiedźminów. W Kaer Mohren genialny easer egg z listem z przeprosinami za popełnione błędy podpisany przez C. de P.R. Doprawdy nie wiem czy będę w stanie grać w inne cRPG po ukończeniu Wieśka. Bo to już nie ta liga.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym piszesz. Ja właśnie gram Krew i Wino i taka mnie naszła refleksja, że po ukończeniu tego genialnego dzieła dopadnie mnie pustka.

Ciężko będzie się wczuć w jakąkolwiek inną grę zaraz po Wiedźminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman skąd ja to znam.

uploadfromtaptalk1466174740006.thumb.png

Dlatego też pocieszam się książkami Sapkowskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę po roku przerwy Wiedźmina drugi raz z oboma dodatkami i cieszę się, że dopiero u Barona jestem i że uprzednio nie zrobiłem wszystkich znaków zapytania etc.

Tym razem liżę ściany i wydłużam rozgrywkę, jak się da.

Pożegnam się z Wiedźmakiem platyną. I niestety będzie to koniec definitywny.

Ale nie popadajmy w skrajności. Jest życie po Wiedźminie grze, jak było życie, gdy Sapkowski zakończył cykl.

Mogliby Redzi pójść za ciosem i spróbować z Trylogią Husycką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reynevan  raczej nie jest aż tak popularny jak Geralt,  :wink: Chociaż książki czytało mi się bardzo przyjemnie to nie wiem jak miałaby wyglądać gra.  :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi wyczyszcenie znaków zapytania na skellige i pytanie mam. Schemat na wyśmienity północy wiatr znajdę właśnie pod znakami? Bo u handlarzy itp coś nie widzę. Taka samo brakuje mi wyśmienity olej na :

Przejętych

Drakonidom

Teupojadom

Reliktom

Zwierzetom

Upiorom

W Velen czyszczenie mapy było spoko, ale na skelige te pływanie męczy potwornie, jeszcze tylko 100? :-D

Wyśmienity północy wiatr, podobno jest w dodatku serca z kamienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam czy mi się chce czyścić Skellige. Zwłaszcza że za to XP nie wpada a w cholerę czasochłonne jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram kasę, bo już prawie mam wszystkie rynsztunki, plus dużo schematów jest pod znakami zapytania. Ja nie odpuszczam, i zrobię całe skellige.



XP wpada chyba za jakieś aktywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czeskimaster napisał:

Ja zbieram kasę, bo już prawie mam wszystkie rynsztunki, plus dużo schematów jest pod znakami zapytania. Ja nie odpuszczam, i zrobię całe skellige.

 


XP wpada chyba za jakieś aktywności.

 

Zbieraj kasę zbieraj. Ja myślałem że mam Geralta krezusa, ale ceny arcymistrzowskich rynsztunków w Krew i Wino mi uświadomiły jak jestem biedny :1_grinning:

 

Co do Skellige to ja zarówno za pierwszym jak i teraz drugim przejściem gry odpuściłem sobie te znaki "?" które były pod wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×