Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby uważać na strażników i żołnierzy piszą nawet w poradach na ekranie ładowania.

Swoją drogą szkoda, że całą kasę trzeba nosić przy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lipalipski napisał:

Żeby uważać na strażników i żołnierzy piszą nawet w poradach na ekranie ładowania.

 

Tylko że w poradach piszą że można stracić część złota a ja straciłem całe. Dwa razy. Zaliczyłem też drobną sprzeczkę z przedstawicielami prawa w Novigradzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, adick007 napisał:

W turnieju Gwinta (krew i wino) gramy nowo kompletowaną talią Skellige czy naszą dowolną?

 

5 godzin temu, xavris napisał:

Musisz grać talią Skellige. Podstawkę dostajesz od organizatora, który weryfikuje też siłę pozostałych kart. W sensie nie musisz mieć wszystkich kart Skellige, żeby zagrać.

Dobrze jest iść najpierw do organizatora, bo on też wskaże nam gdzie na mapie można zdobyć brakujące karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Panowie jakieś pomysły na zwiększenie swojej skarbonki bo ciągle mi brakuję floty w tej grze :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sew napisał:

 Panowie jakieś pomysły na zwiększenie swojej skarbonki bo ciągle mi brakuję floty w tej grze :1_grinning:

Na poprzedniej stronie była o tym mini dyskusja. Niestety oprócz sprzedawania broni i innego badziewia typu skóry to nie bardzo jest sposób na robienie kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sew napisał:

 Panowie jakieś pomysły na zwiększenie swojej skarbonki bo ciągle mi brakuję floty w tej grze :1_grinning:

Możesz też grać w gwinta i bić się na pięści ustawiając najwyższą stawkę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.06.2016 o 11:11, malpka napisał:

Zbierając kasę trzeba uważać na strażników miejskich. Raz jeden z zadań na Skellige zakończył się walką na ulicy. Przypadkiem jeden strażnik dostał mieczem w plecy. Chwilę później leżałem na chodniku bez grosza przy duszy. W ramach kary zabrali mi wszystko czyli ponad 25k złota.

Co za problem wczytać automatyczny save sprzed paru minut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak ktoś gra w Krew i Wino, to polecam poszukać misję "O czym szepczą grzyby".

Trzeba trochę poszperać na mapie, bo to nie jest oficjalny znak "?", ale dawno się tak nie uśmiałem.

Popłakałem się wręcz ze śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sithman napisał:

Pany jak ktoś gra w Krew i Wino, to polecam poszukać misję "O czym szepczą grzyby".

Trzeba trochę poszperać na mapie, bo to nie jest oficjalny znak "?", ale dawno się tak nie uśmiałem.

Popłakałem się wręcz ze śmiechu.

Lepsze od popijawy Wiedźminów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malpka napisał:

Lepsze od popijawy Wiedźminów?

Ciężko porównać, bo.... inne.

Tak, to chyba najlepsze słowo. Na pewno też zaskakujące i to bardzo :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sithman napisał:

Ciężko porównać, bo.... inne.

Tak, to chyba najlepsze słowo. Na pewno też zaskakujące i to bardzo :1_grinning:

Podobnie bym powiedział o misji w banku, taka życiowa a zarazem bajkowa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mając w opcjach WYŁĄCZONĄ opcję "podniesienie poziomu potworów' skalowanie jest WYŁĄCZONE? Bo można to rozumieć dwojako. Dopiero zaczynam przygodę z Wiedźminem i wolałbym nie korzystać ze skalowania. To zostawić tę opcję tak jak była domyślnie, czyli off?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AdekO_o napisał:

Podobnie bym powiedział o misji w banku, taka życiowa a zarazem bajkowa :-)

Misja wbanku to samo życie :1_grinning:

Btw. po ostatnim patchu można kupić kilka obrazów u kupca niedaleko Zdravko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cos sie porabalo z gra, nie moge pogadac z laska zaczynajaca questa "O czym szumia grzyby", nie moge oczyscic innej miejscowki pomimo ze kuatrupilem wilkolaka.. ktory nawet nie zauwazyl ze podszedlem do niego. Nie dziala tez dialog z kolesiem na gorze w zamku Hanzy.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, czacha79 napisał:

U mnie cos sie porabalo z gra, nie moge pogadac z laska zaczynajaca questa "O czym szumia grzyby", nie moge oczyscic innej miejscowki pomimo ze kuatrupilem wilkolaka.. ktory nawet nie zauwazyl ze podszedlem do niego. Nie dziala tez dialog z kolesiem na gorze w zamku Hanzy.. 

Próbowałeś medytacji przy tej babeczce?

Albo save wczytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze to wiekszy problem, nie dzialaja tez inne dialogi.. i w sumie nie tyle dialogi co trigery startujace pewne rzeczy.. restartowalem, wczytywalem save.. Jesli rozwiazaniem jest reinstalka gry albo przechodzenie od nowa to sie chyba pozegnan z Wieskiem ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, te błędy weszły w patchu 1.22 i Redzi pisali że o tym wiedzą i naprawiają to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne, tak czulem ze to po wgraniu ostatniego patcha.. podchodze do ukrytego skarbu, zbieram itemy a zakapturzona kobieta jak stala tak stoi i znacznik nie znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co zawiesza się tylko cinkciarz koło banku. Ale medytacja pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie odnośnie problemu jednego dużego i dwóch mniejszych w dodatku krew i wino.

Zacznę od tego dość istotnego... Czy ktoś spotkał się z błędem gry, który nie pozwala dalej popchnąć fabuły... Mianowicie chodzi o

Wino rzecz święta

.

Po zbadaniu przez naczelnego alkoholika dworu plam z wina, księżna chcę wyruszyć w drogę i zadaje mi pytanie czy już, czy chcę dokończyć sprawy... Wybrałem, dokończyć sprawy... Wykonałem misję, wracam, by jej powiedzieć, że jestem gotowy do drogi ale zamiast dialogu, przerywnika ona ciągle do mnie gada, że miło mnie widzieć i nic się nie odpala... Wgrywałem grę, medytowałem - nic nie pomaga... Nie mogę przejść do wykonywania zadania

Czy ktoś miał podobnie i wie co zrobić by zaskoczyło?

2. Zakończyłem zadania dla winnicy i mam iść tylko powiadomić właściciela, że po kłopotach - ale to samo co w punkcie pierwszym, pieprzy coś pod nosem i nie mogę skończyć zadania - nie odpala się dialog.

3.

Po zadaniu z gadającą Płotką, mam iść do domu upiora i odnaleźć skrytkę - poszedłem, odnalazłem, nic się nie dzieje... 0 interakcji...

 

Proszę o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MaxyM napisał:

Cześć, mam pytanie odnośnie problemu jednego dużego i dwóch mniejszych w dodatku krew i wino.

Zacznę od tego dość istotnego... Czy ktoś spotkał się z błędem gry, który nie pozwala dalej popchnąć fabuły... Mianowicie chodzi o

 

Ostatni patch 1.22 wprowadził masę błędów związanych za misjami.
Musisz poczekać na kolejnego patcha, już jest zapowiedziany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, nie wierzę

"Prawda to, że rolnik postępowy sam zapładnia swoje krowy?"

A myślałem, że słyszałem już wszystko w tej grze :1_grinning:

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja z tymi grzybkami oraz misja w banku....rewelacja. Na luzie i z wyśmienitym humorem:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×