Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Łatka 1.23 dostępna.

Lista zmian? (jupiiii tapetami działa, właśnie dostałem z niego powiadomienie)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lista zmian? (jupiiii tapetami działa, właśnie dostałem z niego powiadomienie)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Coś naprawili, coś popsuli :-)

Jeszcze w tapatalk niech ogarną załączniki i będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adick007 napisał:

Coś naprawili, coś popsuli :-)

Jeszcze w tapatalk niech ogarną załączniki i będzie git.

cóż duża gra, dużo zmiennych ... tak to jest, no chyba powoli się przygotuje na przejście nr 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma problem: zacząłem New Game+ na poziomie "Droga ku zagładzie", właśnie skończyłem grę i nie pojawił się ani jeden ani drugi trofek... ktoś coś słyszał o takich przypadkach? Szukam w necie od godziny i nic nie mogę znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby za misje z niższym poziomem trudności niż lvl. postaci nie dostawać po 2 pkt. doświadczenia to powinno się włączyć skalowanie w opcjach czy to nie do tego jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w Gwinta z Majordomusem otrzymaliście jakieś ciekawe wynagrodzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bodomek1 napisał:

Grając w Gwinta z Majordomusem otrzymaliście jakieś ciekawe wynagrodzenie?

Nie, kompletnie nic.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojcik_dan napisał:

Czy żeby za misje z niższym poziomem trudności niż lvl. postaci nie dostawać po 2 pkt. doświadczenia to powinno się włączyć skalowanie w opcjach czy to nie do tego jest?

Nie ma to żadnego wpływu na zdobywane pkt doświadczenia za wykonywanie zadań. Służy jedynie temu, aby wymagający gracze mogli znaleźć dla siebie wyzwanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Rynsztunek Szkoły Kota 1 jest zbugowany? Bo nie mogę znaleźć butów. Nie mam tej skrzynki, w której znajduje się schemat :-(

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, AdekO_o napisał:

A czy Rynsztunek Szkoły Kota 1 jest zbugowany? Bo nie mogę znaleźć butów. Nie mam tej skrzynki, w której znajduje się schemat :-(

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

A masz mapę, czy w ciemno poszedłeś go szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mapę. Widzę na ścianie nawet głowę kota, ale nie podświetla mi się na czerwono. Sprawdzałem na YT i kilka kroków dalej powinna być skrzynka, ale ja jej nie mam

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba bug niestety. Pytałem o mapę, bo czasami się zdarza, że bez niej nie znajdujemy schematów.

Ale w Twoim przypadku to jednak jakaś lipa :/

Może spróbuj klasycznie - jakiś save wczytać wcześniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja, bo gdy znalazłem schemat na srebrny miecz to zaliczyło mi od razu buty dzięki czemu mogłem je wykonać u płatnerza.

Btw. ta arcymistrzowska zbroja cechu kota jest mega. Ataki są miodne, walka z potworami na 83 poziomie to pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AdekO_o napisał:

Dziwna sytuacja, bo gdy znalazłem schemat na srebrny miecz to zaliczyło mi od razu buty dzięki czemu mogłem je wykonać u płatnerza.

Btw. ta arcymistrzowska zbroja cechu kota jest mega. Ataki są miodne, walka z potworami na 83 poziomie to pikuś.

Grasz już na ng+?

Jestem ciekaw, czy rynsztunki prezentują się jeszcze inaczej, czy już nie?

Chodzi mi o ich design, bo gdzieś czytałem, że na ng+ są rynsztunki z dopiskiem "legendarne".

 

 

Arcy kota też mi się podoba, nie tylko przez staty ale też sam design.

Jeszcze Mantikory prezentuje się fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę przeszedłem raz na droga ku zagładzie a raz na NG+ droga ku zagładzie. No i każdy z dodatków po dwa razy na NG+ droga ku zagładzie.

Moim zdaniem Serca z kamienia były o wiele trudniejsze niż Krew i wino. Pamiętam, że ten Klucznik oraz 7 koszmarów Iris von Everec napsuły mi dużo krwi.

To prawda, sety mają dopisek legendarny, ale nie różnią się wyglądem od zwykłych. Wydaje mi się, że Arcymistrzowski Legendarny Stalowy Miecz Cechu Gryfa ma bug, aby go wykonać potrzebny jest mistrzowski srebrny miecz a nie mistrzowski stalowy. I tak do wykonania srebrnego i stalowego miecza potrzebujesz dwóch srebrnych.

Mam jeszcze masę zadań do wykonania z podstawowej wersji gry a 50 tysn orenów zainwestowałem w set kota, bo nie grałem w ogóle tym zestawem. Ustawiłem sobie, że przeciwnicy mają ten sam poziom co ja i wykonuję pozostałe zadania. Zabawa jest fajna mimo tego, że za wykonane zlecenia dostaje po 1punkt doświadczenia.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie może czy dodatki mają jakąś blokadę regionalną ? W sensie czy będą działać z Polską płytą jeżeli kupie je w PSN USA. I jak wtedy z językiem ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, badboy8 napisał:

Panowie, wiecie może czy dodatki mają jakąś blokadę regionalną ? W sensie czy będą działać z Polską płytą jeżeli kupie je w PSN USA. I jak wtedy z językiem ?

 

Wszystkie gry na PS3/PS4/Vitę mają blokady regionalne. Podstawka i DLC muszą być z tego samego regionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem grę pierwszy raz po długiej przerwie. Level 26 (prawie 27), zdobędę trochę expa i zamiast na 27 przeskakuje mi na 46 z gdzieś 38000/2000 expa. Wszystkie niezrobione questy mam na szaro, bo mam zbyt wysoki level na nie. Miał tak ktoś po ostatnim patchu?

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta książka pokazująca ilość brakujących kart z talii z danej miejscówki jest zbugowana? Bo w Velen pokazuje mi, że brakuje mi jednej karty, a jak sprawdziłem swoją talię to każdą z tych kart mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może chodzi o kartę Emhyra, która po patchu 1.22 jest dostępna w karczmie Na Rozstajach. Wcześniej nie można jej było nigdzie dostać i w księdze wisiało właśnie Velen: 1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem niedawno grę i zauważyłem, że po użyciu oleju na miecz nie maleje mi liczba ładunków, tj. mimo wielokrotnego użycia wciąż mam 20/20. To jakiś bug? Raz stworzyłem olej i przejadę na nim całą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają niezłe parcie na te karty do gwinta z dodatków. Nie używałem ich w ogóle, były mi niepotrzebne. Zdziwiłem się, że poszły na Allegro za 130 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacząłem niedawno grę i zauważyłem, że po użyciu oleju na miecz nie maleje mi liczba ładunków, tj. mimo wielokrotnego użycia wciąż mam 20/20. To jakiś bug? Raz stworzyłem olej i przejadę na nim całą grę?

Medytujesz? Wtedy się uzupełniają wszelkie mikstury, jeśli posiadasz mocny alkohol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja GOTY jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej w sierpniu.

b2c678205c93a83e444fca458380766d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×