Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja GOTY jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej w sierpniu. 😎

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Pytanie tylko kto to kupi? :-)

Bo odnoszę wrażenie, że każdy zainteresowany Wieśkiem już od dawna grę ma w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się ale są tacy którzy czekają na GoTY bo chcą oszczędzić kasę na DLC. Jest też spora grupa maniaków mających podstawkę i DLC ale chcą też mieć wszystko na jednej płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde sam bym tak zrobił. W sumie podstawkę kupiłem niedawno :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, adick007 napisał:

Pytanie tylko kto to kupi? :-)

Bo odnoszę wrażenie, że każdy zainteresowany Wieśkiem już od dawna grę ma w kolekcji.

 

No moze ci co byli mniej zainteresowani, albo ogrywali tone zaleglosci i nie chcieli kupowac gier na zapas. 

 

37 minut temu, malpka napisał:

Zdziwisz się ale są tacy którzy czekają na GoTY bo chcą oszczędzić kasę na DLC. Jest też spora grupa maniaków mających podstawkę i DLC ale chcą też mieć wszystko na jednej płycie.

 

O ile dodatki beda na plycie? te ktore wyszly byly na plytkach czy tylko kody?

Chcialbym aby CDPR zrobil dobre wrazenie ale ostanio coraz czesciej w ramach walki z rynkiem wtornym, wydawcy wydaja edycje dopasione, z dodatkiem, czy inne goty ktore maja dodatki w formie kodow w pudelkach a do tego czasami ograniczonych czasowo. (przyklady: Saints Row the 3rd, The Crew Wild Run, pewnie tych jest wiecej ale co do innych nie jestem pewnien)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lipalipski napisał:

Medytujesz? Wtedy się uzupełniają wszelkie mikstury, jeśli posiadasz mocny alkohol.

Nie. W opisie oleju mam, że jest to olej przeciwko trupojadom i liczba ładunków wynosi 20/20. Po użyciu oleju miecz ma podbite statystyki, ale ładunków dalej jest 20/20. W praktyce mogę smarować miecz w nieskończoność..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jimmyyy8 napisał:

Nie. W opisie oleju mam, że jest to olej przeciwko trupojadom i liczba ładunków wynosi 20/20. Po użyciu oleju miecz ma podbite statystyki, ale ładunków dalej jest 20/20. W praktyce mogę smarować miecz w nieskończoność..

Każdy tak ma, to absolutnie normalne. Olej na mieczu zużywa się gdy nim walczysz. Olej w plecaku raz zrobiony już zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne, dziękuję. Trochę wydawało mi się to dziwne, że raz zrobiony olej nigdy się nie kończy w plecaku :24_stuck_out_tongue: Myślałem, że właśnie chodzi o to zbieranie składników i przygotowywanie olejów za każdym razem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MagEllan napisał:

O ile dodatki beda na plycie? te ktore wyszly byly na plytkach czy tylko kody?

dodatki były w postaci kodów, może w goty będą na płycie, plus karty skelige?

Edytowane przez AXA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, AXA napisał:

dodatki były w postaci kodów, może w goty będą na płycie, plus karty skelige?

+1 za udzielenie odpowiedzi dzieki. 

 

No i to wlasnie jest zagadka - ja szczerze zywie nadzieje ze CDPR pokaze sie z tej lepszej strony i dodatki beda na plycie. 

Z drugiej strony moje bardziej przywiazane do realizmu alter ego mowi ze to zabieg srednio oplacalny. 

 

Jak bedzie czas pokaze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w postaci kodów, z bardzo prostej przyczyny, można wykorzystać juz tłoczone plytki, dodatki są juz w pss. Gdyby to byl remaster lub premiera gry po czasowej wyłączności innej platformy, to wszystkie dodatki mógłby wylądować na płycie bo jeszcze nie ma ich w pss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykorzystać już tłoczone płytki? LOL. Wydanie GOTY to nie tylko wydanie gry + dodatki. Płytka musi zawierać aktualną wersję gry, tak by klinet nie musiał na samym początku pobierać 50 giga patchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AXA

Z calym szacunkiem - ale nic nie musi...

 

Jesli dobrze pamietam (niechaj mnie ktos poprawi jesli sie myle) ale DA:ikwizycja GOTY bylo jednym z bardziej leniwych GOTY - ot zmiana okladki plus wrzucenie dodatkow.

Ba na PS3 TLOU-GOTY bylo zenujacym wydaniem, bo tez byl tylko kod na dodatek a w niektorych przypadkach w PL brakowalo go w pudelku i pamietam troche zamieszania w zwiazku z tym bylo w watku (http://www.gamezilla.pl/newsy/2015/2/chcesz-kupic-the-last-of-us-w-wersji-game-of-the-year-na-ps3-to-lepiej-sie-wstrzymaj)

 

Nie ma zadnych, zdefiniowanych wymogow odnosnie edycji dopasionych lub GOTY. A to ze uzytkownik spedzi od groma czasu bo mu sie patche pobieraja, myslisz ze wydawcy o to dbaja?

 

I zeby bylo jasne chcialbym zeby CDPR zaskoczyl graczy pozytywnie tak jak wydaniem W3 gdzie upchali w pudelku co sie dalo. Ale niestety licze sie z tym ze rzeczywistosc moze byc inna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MagEllan napisał:

@AXA

Z calym szacunkiem - ale nic nie musi...

 

Jesli dobrze pamietam (niechaj mnie ktos poprawi jesli sie myle) ale DA:ikwizycja GOTY bylo jednym z bardziej leniwych GOTY - ot zmiana okladki plus wrzucenie dodatkow.

Ba na PS3 TLOU-GOTY bylo zenujacym wydaniem, bo tez byl tylko kod na dodatek a w niektorych przypadkach w PL brakowalo go w pudelku i pamietam troche zamieszania w zwiazku z tym bylo w watku (http://www.gamezilla.pl/newsy/2015/2/chcesz-kupic-the-last-of-us-w-wersji-game-of-the-year-na-ps3-to-lepiej-sie-wstrzymaj)

Ale czy jesteś na 100% pewny że obie gry nie był nawet zaktualizowane do wersji jaką aktualnie posiadały? Jeśli tak to cóż, zawsze znajdą się jakieś wyjątki, ale wydania goty, rozszerzone nie tylko powinny ale muszą być zaktualizowane do wersji jaka znajduje się aktualnie na rynku. Na świecie jest pełno cwaniactwa i takowe występuje też i u producentów gier.

 

ps. pamiętaj że to moja opina i te moje muszą to moje zdanie a nie narzucone wydawcom reguła. Jeśli ktoś tego nie robi i tak było w tych przypadkach co opisałeś to są chamy i s.... (dokańczać nie będę). Na szczęście CDPR znane jest nie od dziś i można spać spokojnie, a możliwe że jeszcze nas czymś zaskoczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AXA

Widzisz twoje "musza" niestety nie brzmialo jak opinia a jak stwierdzenie faktu (stad tez taka a nie inna moja odpowiedz), teraz moglbym tutaj walnac elaborat o semantyce - ale moze lepiej darowac sobie kompletny offtop. 

 

Mysle ze zgodzimy sie co do jednego - W mojej (a pewnie takze i twojej opinii) wydania GOTY powinny zawierac najnowsza wersje gry (juz z patchami) na plycie. 

 

Co do mojej pewnosci - nie posiadam wymienionych tytulow, ale z tego co czytalem to TLOU to byla premierowka i patche sie pobieraly od pierwszego - w wypadku tej gry chyba nie bylo ich az tak wiele. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, nie mogę ulepszyć rynsztunku kota (krew i wino) znalazłem wszystkie schematy, ale jak chce ulepszyć obojętnie jaką rzecz to wyświetla mi brak przedmiotu (części rynsztunku), niezależnie czy rzeczy leża w plecaku czy są nałożone o.0 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, maciek1027 napisał:

siemka, nie mogę ulepszyć rynsztunku kota (krew i wino) znalazłem wszystkie schematy, ale jak chce ulepszyć obojętnie jaką rzecz to wyświetla mi brak przedmiotu (części rynsztunku), niezależnie czy rzeczy leża w plecaku czy są nałożone o.0 

Rozumiem, że chcesz zrobić arcymistrzowski set kota i masz przy sobie mistrzowski set cały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie składniki wymagane posiadasz i tylko przy mistrzowskim widnieje brak?

Napewno masz całą resztę typu blachy dwimerytu etc.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo to co pisze Adick, albo może nie u tego płatnerza próbujesz zrobić?

Arcymistrzowskie sety robi tylko Zdravko, nikt inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie mówi się o trzecim dużym dodatku do gry - Janusze i cebule. Premiera przewidziana jest na 1 kwietnia a preordery składać będzie można od 30 lutego. W dodatku ma się pojawić nowa kraina - Cebulandia.

f22efd7542a536e947c7e87d4d9aaec2.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to do dziki zgon, glos wiedzmaka będzie pewnie podkładał Kwasnieski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy, gdzie znajdę schemat na wyśmienity olej: trupojady, ogrowate, drakonidy. Tylko tych mi brakuje i za diabła nie wiem gdzie szukać, a kończę NG+. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew i Wino:

 

Pomocy! Katastrofa! Wczoraj zdobyłem jakiś mieszalnik do barwników. Za cholerę nie wiem jak go użyć. Mam w ekwipunku dwa barwniki, które chciałbym pomieszać. Ktoś coś?

 

:24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazdobywałem tych barwników sporo, ale nawet raz nie użyłem.

Uważam to za absolutnie zbędny "bajer".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×