Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Dopóki serwery nie ruszą nie warto, 15h grania i mam singla zrobionego na 100%.

Poczekaj spokojnie aż gra będzie w 100% sprawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% singla w sensie że bez gwiazdek z multi dalej nie przejdziesz czy to komplet i więcej tam po prostu nie ma?

I czy to 100% = 100% pucharków za singiel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% singla w sensie że bez gwiazdek z multi dalej nie przejdziesz czy to komplet i więcej tam po prostu nie ma?

I czy to 100% = 100% pucharków za singiel?

Wszystkie gwiazdki za single, bez multi da się wszystko zdobyć.

Dopóki nie ruszy online nie mam już w co grze robić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka - mistrzostwo świata, w serii Motorstorm było tak samo :)

 

Nie chcę Cię zmartwić ale muzyka jest z ShareFactory. W grze mam wyłączoną muzykę, wolę słychać brzmienia silników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybił dzień zassania i odpalenia pierwszy raz gry. Przez ten czas zanim się zdecydowałem nie ukrywam doszukiwałem się w waszych postach + w tej grze aby skłoniły mnie do zakupu. Po kilku trasach przejechanych stwierdzam Dziękuję wam panowie za podjęcie słusznej decyzji było warto. Wciąga gra niesamowicie :) Jeszcze jak dodadzą zmienne warunki pogodowe to będzie moc.

Żeby nie było tak za słodko serwery leżą i ani razu nie udało mi się z nimi połączyć.

P. S. Mam pytanie gdybym był online to w swoim profilu mogę zmienić avatara? Czy on mi go zassysa automatycznie z profilu na psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak co niektórym udało się wbić do multi... Od dnia premiery sprawdzam codziennie w różnych godzinach i za każdym razem serwery leżą... przypadek ? brak szczęścia ? WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P. S. Mam pytanie gdybym był online to w swoim profilu mogę zmienić avatara? Czy on mi go zassysa automatycznie z profilu na psn?

Avatar będziesz miał taki sam jaki masz przypisany do konta psn.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie uwagi ode mnie:
na plus:

- model jazdy, daje masę frajdy chociaż nie jest jakoś szczególnie wymagający

- uczucie prędkości, dawno w nie miałem takiego banan na twarzy jadąc 250km/h wąskimi trasami

- ciekawe trasy i ogólne design tras

- grafika

 

minus:

- monotonne wyścigi, 4 rodzaje i wszystko na jedno kopyto

- AI przeciwników, powiem tylko że jest bardzo źle

- poziom trudności, oprócz kilku czasówek z wyśrubowanymi czasami większość wyścigów padło za pierwszym razem na 3 gwiazdki

- bardzo dziwny handicap, przeciwnik na prostych w tym samym aucie co my odjeżdża lub dogania nas bez żadnego powodu

- uczucie że dostałem demo do ogrania, w grze jest bardzo mało contentu a dosłownie go nie ma, ~50 prawie identycznych wyścigów i możliwość przemalowania auta...

- brak powtórek WTF?? chętnie obejrzałbym kilka swoich co lepszych przejazdów, ale jedyną opcją jest nagranie gry 

 

Gra zupełnie nie warta swojej ceny, dostaliśmy jakiś półprodukt i bardzo wątpię że multi coś zmieni.

Autorzy powinni skupić się nad dodaniem nowych trybów gry, bo same auta i nowe trasy nic tutaj nie pomogą.

Przejście i wymasterowanie gry zajęło mi około 15h, ale jak odjąć nieskończone próby połączenia z multi to będzie dużo mniej.

 

W multi udało mi się zgrać jeden mecz więc powyższa opinie opiera się tylko o singla.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wciąż masakrycznie kusi ta gra z każdą minutą wstrzymuję się i mówię zaczekam na wersję PS+. Kurcze to jak z moim rzucaniem palenia :D Dodatkowo wczoraj dzięki kuponom allegro zasiliłem sobie portfel kwotą 200 zeta za 133 zł :D I się waham DC czy PS+ na rok.

 

Nie ułatwiacie mi mojej abstynencji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wciąż masakrycznie kusi ta gra z każdą minutą wstrzymuję się i mówię zaczekam na wersję PS+. Kurcze to jak z moim rzucaniem palenia :D Dodatkowo wczoraj dzięki kuponom allegro zasiliłem sobie portfel kwotą 200 zeta za 133 zł :D I się waham DC czy PS+ na rok.

Nie ułatwiacie mi mojej abstynencji :D

ps+ i obadasz sobie demko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- bardzo dziwny handicap, przeciwnik na prostych w tym samym aucie co my odjeżdża lub dogania nas bez żadnego powodu

Grupa aut zawsze będzie jechać szybciej niż samotne auto. Świetnie oddali slipstream. Jak się załapiesz na tyłek liderowi to napewno ci nie odjedzie. Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ jeszcze mam do końca listopada :D

za następne kupony rabatowe przywalisz plusa a teraz zapierdziel DC :)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa aut zawsze będzie jechać szybciej niż samotne auto. Świetnie oddali slipstream. Jak się załapiesz na tyłek liderowi to napewno ci nie odjedzie.

 

 

Tylko tutaj chodzi o sytuacje zupełnie przypadkowe, a nie grupy samochodów. Widać od razu, że jest coś na wzór handicapu, bo dwie te same bryki, a jedna przyspiesza szybciej. Slipstreaming nie ma tu nic do rzeczy, bo takie sytuacje mają miejsce w pojedynkach 1 na 1.

 

No i nie wiem według jakich praw fizyki grupa aut miałaby niby jechać szybciej niż samotne auto, to chyba jakieś pierwsze prawo handicapa  :P Co najwyżej grupa pościgowa może mieć prościej utrzymać się na dupie lidereującego w kolumnie, ale na pewno nie jechać szybciej niż auto oddalone od kolumny o np. 30 metrów, bo tam już tego pędu powietrza nie ma, a takie sytuacje mają miejsce w DC.

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie słyszałem coś 5/10 że przy zakupie cyfrowego Drivecluba jest zniżka na -50%?!

Ktoś potwierdzi?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, że co chwile kogoś łączy, a mnie nic... :(

Edit: Napisałem post i stal się cud:D

Edit 2: Cud polowiczny, mimo połączenia z siecią i tak nic nie działa tylko wczytuje w nieskończoność...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybko zdobywa się poziomy po 1:30h mam poziom 7 i co wyścig/2 wskakuje mi następny.

Wyjechanie pół metra za asfalt to odliczanie :biggrin: w latach 90 nie było tak ograniczonych tras jak teraz :P

 

Mnie dopiero niedawno połączyło, z ogromnymi problemami założyłem klub. A teraz już łączy normalnie :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, w grach MMO na początku EXP też szybko leci  :)

Mam 33 lvl i uwierz ze juz nic nie leci a raczej nie widać tego na pasku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też już połączyło :-) multi wygląda nieźle. Najlepiej jechać spokojnie i czekać aż ktoś przestrzeli zakręt, bo potem to już domino haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przepuścić bydło i jechać spokojnie z tyłu - mniejsza szansa na Destruction Derby i festiwal spychanek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie od osoby nie grającej w DC w jaki sposób zdobywa się doświadczenie klubu?? Co trzeba zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×