Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

O Wy misie jedne, o czym Wy tu mówicie, jaka mini gierka, dlaczego nic o tym nie wiem? :) ;)

To jest na tablet, komórkę? Trzeba mieć preordera? Poproszę o linki i konkrety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Saturnem i ceną 199pln ,to póki co plotka . Dzwoniłem dzisiaj do nich ,nikt nic nie wie na chwilę obecną. Ma w związku z tym ktoś jakies inne ciekawe propozycje ,gdzie złożyć preordera ?Czas realizacji dzień przed premiera lub w dniu. Odbiór własny tez wchodzi w grę . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślicie że kiedyś w formie DLC dodadzą nowych bossów do grania? Maula, Gui Gona albo Obi Wana, albo tego nowego Vadera z +lightsaberem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobędziesz 3 gwiazdki w każdym levelu to już więcej nie dostaniesz kredytów. Nawet powtarzając. Ja doszedłem do momentu z at-at i nie można go rozwalić bo nie mam karty z linką dla pojazdu. Aby ją mieć trzeba w pełnej grze 10 razy (chyba) rozwalić at-at. Coś pomyliłem? :D

Polecam zagrać, mam teraz prawie 1k kredytów do wykorzystania w full grze.

Ok ale jak zdobyłem 3 w jakimś levelu a następnym razem zdobęde dwie to mi odejmie kredyty? W sumie mam chyba 18/24 gwiazdek i jakies 1700 kredytow i nie wiem czy poprawiac czy coś ryzykuje? A co do zabicia WALKERA to wystarczy pierwszy strzal walnac z działa bazowego żeby zniszczyć mu osłonę i potem już normalnie mlocimy ;-)

Co do saturna to widzialem gdzies fotke z gazetki ale niepamietam gdzie

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie cofnie kredytów. To by było bezsensu :biggrin: Damn, mając wszystkie gwiazdki oraz trochę kredytów dniu premiery będziemy OP. 

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Odblokowanie trzeciego blastera kosztuje chyba 1700 kredytów jeśli mnie pamięć nie myli. Więc biorąc pod uwagę, że najpierw musisz odblokować granat (Thermal Detonator 150), potem blastera (550) na średni zasięg, Snajperkę 1sk (1750), to wychodzi, że będziesz OP wśród leveli 1-5 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a gdzie pisze ile mamy jednostek do dyspozycji jeszcze ? No i czy mozemy juz wydac te kredyty cos kupic czy dopiero w full grze ?

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Endorze dosłownie stałem w miejscu podziwiając gęstą, szczegółową roślinność z pięknym AA. Aż czuć było tą wilgoć na liściach ;)

 

Akurat grałem w betę (na ps4) i pamiętam, że słaby (bądź brak) AA, aż klepał po oczach, wszystko w oddali pływało, w dodatku te słabe fov, wątpię, że na x'ie jest lepiej... 

720p wyglądające jak 1080p? Brzmi, jak gloryfikowanie xklocka na siłę, bądź zwykły troll... 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwnie wygląda to zbieranie tych znaczków z bonusami - i nagle przerzut na np. X winga, barrdzo arcadowo, w gameplayu to sprawdza się dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do sw za 199 to jest taka promocja we wrocławiu (dokladnie bielany wrocławskie skle neonet) ze jezeli zlozycie zamowienie przedpremierowe (20 zl przedplaty) to w dniu premiery sw bf za cene 199 zl i pewna kopia.

Edytowane przez kasprzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartość Season Passa

 


 

 

 

  • 4 paczki rozszerzające zawartości
  • 4 grywalnych herosów
  • 4 tryby
  • 16 map do rozgrywki wieloosobowej
  • ponad 20 dodatkowych broni, pojazdów i Star Cardów
  • emotka "Shoot First"

 

 

 

 

http://www.pssite.co...attlefront.html

 

To już nawet nie 5 paczek rozszerzających tak jak było w przypadku BF3 i BF4 tylko 4 za tą samą kasę. Omijam z daleka.... no chyba, że sie naprawdę postarają i content będzie bardzo ciekawy to wezmę za rok lub półtora za 100zł

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest emotka Shoot First, bjerę!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat grałem w betę (na ps4) i pamiętam, że słaby (bądź brak) AA, aż klepał po oczach, wszystko w oddali pływało, w dodatku te słabe fov, wątpię, że na x'ie jest lepiej... 

720p wyglądające jak 1080p? Brzmi, jak gloryfikowanie xklocka na siłę, bądź zwykły troll...

Mam obydwie konsole i niestety na XOne grafika jest o wiele gorsza. Grałem w betę a Ps4 a jak odpaliłem teraz w EA access gorszą grafę widać gołym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem porobić trochę ujęć z Endoru, ale niestety możliwość zapisu albo udostępniania jest zablokowana. Pewnie przez to, że jest okres testowy.

 

Nadal jednak uważam, że gra jest obłędnie piękna na Xboxie. Tego, że jest jeszcze ładniejsza na PS4 nigdy nie poddawałem w wątpliwość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem porobić trochę ujęć z Endoru, ale niestety możliwość zapisu albo udostępniania jest zablokowana. Pewnie przez to, że jest okres testowy.

Prawdopodobnie udostępnianie będzie możliwe dopiero w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba poddaje. 23/24 gwiazdki zdobyte i 3030 kredytow jest. Ciezko w tej ostatniej planszy walnac na 3gwiazdy :/ Walker zawsze dochodzi mi do bazy i albo wali oslony albo baze cos innego i punkty leca :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy Walker zawsze musi dojść do bazy ;)

A ja mam problem z tą minigierką. Podczas instalacji z Google Play pasek zatrzymuje mi się na 57% i to jest koniec jego drogi. Ani w lewo, ani w prawo. Jest jakieś inne miejsce gdzie mozna pobrać tę grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Google Play poprzez pc, ja tak instalowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nieźle, ja nie byłem w stanie nawet ukończyć ostatniej mapy w tej aplikacji, a co dopiero nabić 3 gwiazdek. Zawsze miałem za mało jednostek, by pokonać wszystkich wrogów, szczególnie że pojedyncza jednostka przegrywa z pojedynczą jednostką wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz miałem okazje pograć i kurcze mimo tego że gra jest prostacka na maksa po halo a puste bazy i brak startów pojazdów rozczarowuje bardzo to klimat wręcz wylewa się ekranu , pobieganie Palpatinem na Endorze ech :) Jakbym miał tylko ps4 brał bym na bank , dzwięk blasterków pieści uszy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat grałem w betę (na ps4) i pamiętam, że słaby (bądź brak) AA, aż klepał po oczach, wszystko w oddali pływało, w dodatku te słabe fov, wątpię, że na x'ie jest lepiej... 

720p wyglądające jak 1080p? Brzmi, jak gloryfikowanie xklocka na siłę, bądź zwykły troll... 

To raczej kwestia zaślepienia fanów SW ;) Sam uwielbiam Star Wars, ale ta gra ma niedociagniecia w grafice na PS4 co bylo widac w Becie .. a jesli XO ma jeszcze slabsza grafike to cos jest nie tak w tych wszystkich zachwytach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×