Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bo nowy BF ino w świecie Gwiezdnych Wojen, klimat strzelanie, zdziry koks i lasery, ale to EA więc znowu Season Passy  i bulenie 4,5 razy za ten sam tytuł. Trzeba poczekać na premium edition w okazji.

 

@down

ja mhm i mnie polowa map i trybów ominie, to ma sens

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nie kupować wszystkich DLC, albo wogóle z nich zrezygnować, one nie są konieczne do cieszenia się grą.

 

Czy mi się wydaje, czy zrezygnowali z automatycznej utraty 1hp na sekundę u bohaterów, co miało miejsce wcześniej? W becie było to strasznie irytujące, zamiast spokojnie zaplanować atak i realnie wspomóc swoją drużynę specjalnymi zdolnościami człowiek szarżował naprzód żeby jak najwięcej wynieść z rzadkiej przyjemności sterowania bohaterem. 

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sie zachomikuje gdzies na końcu mapy taki vader czy lukę i będzie siedział tam do konca meczu by nie zginąć. Niech każdy ma szanse zagrać bohaterem albo niech ich nie będzie wcale ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nie kupować wszystkich DLC, albo wogóle z nich zrezygnować, one nie są konieczne do cieszenia się grą.

 

Czy mi się wydaje, czy zrezygnowali z automatycznej utraty 1hp na sekundę u bohaterów, co miało miejsce wcześniej? W becie było to strasznie irytujące, zamiast spokojnie zaplanować atak i realnie wspomóc swoją drużynę specjalnymi zdolnościami człowiek szarżował naprzód żeby jak najwięcej wynieść z rzadkiej przyjemności sterowania bohaterem. 

Trolujesz czy naprawde az taki...?

Zrezygnowac z DLC..no super, a 2 dni po wypuszczeniu dlc bede siedzial po 4h w queue bo wszystkie playlisty beda opierac sie o dlc, a o statrych mapach/trybach nikt nie bedzie pamietal  (cokolwiek dlc przyniosa to przyklad).

 

W arcadowym shooterze, z jeszcze bardziej arcadowymi bohaterami chcesz planowac atak, strategie? 

W sensie czy najpierw uderzysz z "trojkata czy kwadratu" ????

 

gz hf&gl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie bez DLC takich gier - czyt. głównie online - mija się z celem. Pamietam kuriozalną sytuację z BF3 na PC - jak losowało mapy i wylosowało jakąś z DLC (a żadnego nie posiadałem) to wylatywałem z gry/kolejki. Odpalałem następną grę i ... jak wylosowało mapę z DLC to peszek. W pewnym momencie (jak już map z DLC było więcej niż podstawowych) nie było nawet sensu odpalać gry...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam sporo osób które posiadają bf3 bf4 i bfh w podstawkach i żyją. A na pewno nigdy nie padło z ich ust słowo że nie da się grać bądź granie mija się z celem. W każdej tego typu grze istnieje opcja filtru trybów lub map, można sobie odhacxyć które się chce i grać tylko mapy z podstawki. Zresztą jak Cię czasem z serwera wyrzuci to świat się nie skończy, są większe problemy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy schodzi embargo na recki?

W sumie co tu recenzować - przecież wszyscy (?) grali w demo.. tfu.. betę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam sporo osób które posiadają bf3 bf4 i bfh w podstawkach i żyją. A na pewno nigdy nie padło z ich ust słowo że nie da się grać bądź granie mija się z celem. W każdej tego typu grze istnieje opcja filtru trybów lub map, można sobie odhacxyć które się chce i grać tylko mapy z podstawki. Zresztą jak Cię czasem z serwera wyrzuci to świat się nie skończy, są większe problemy :)

 

Dokładnie. Ostatnim fpsem na konsolach w który grałem na ps4 był BF4 - nie miałem żadnego DLC i nie pamiętam żebym kiedykolwiek miałz tego tytułu problemy ze znalezieniem aktywnej gry, czy z wylatywaniem z serwera. To samo z grami na PC.

 

Panowie niestety sami się nakręcają i wpadają w owczy pęd pt. ,,muszę mieć wszystko, bo inaczej nie ma to sensu"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w bf3 i 4 na pc. Bez Premium nie ma sensu grać bo co druga mapa to dlc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja posiadam do tych pozycji premki i 90 % czasu tłukę podstawkę. Stwierdzenie że bez premium nie ma sensu grać w tego typu gry jest chyba jedną z bzdurniejszych rzeczy jakie czytałem tu na forum.

Ps. To forum konsolowe, pcety zostawmy w spokoju.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja z 10 godzinami z ea access, tydzień przed premierą. Można będzie na spokojnie ocenić grę pod kątem zakupu.

Może dadzą mityczne 900p na XOne :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez premium jest do dupy, kto uwaza inaczej ten gada bzdury i to najbzdurniejsze jakie widzialem :)

kazdy lubi inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na promocji kupiłem ostatnio dlc do bf4 żeby smoka i próżno szukac dm na tych mapach, a jezeli sie znajdzie to zwykle nie pełne, może i nie ma problemu na głównych trybach (ale to pewnie w dużej mierze zasługa trofikow z nimi związanych) - zakup nie do konca trafiony.

U mnie Premium ma żółte światło, nie zamierzam kupować kota w worku (raz sie przejechałem na premierowym dlc do Warfightera, chinska do bf4 tez rozczarowala nie przechodząc na ps4), poczekam na jakość/zawartość pierwszego dlc, wtedy podejmę decyzje. Podobnie jak okoni, masa moich znajomych ma Premium, a zagrałem z nimi może kilkanaście meczy na dlc, grają głównie podstawkę (tak bylo tez i w moim przypadku przy bf3), serwery są robione głównie pod podstawkę, nawet te fanowkie z których przez brak dlc zostalem wyrzucony może z kilka razy na setki meczów. Bol braku dlc jest tylko na poczatku ich premiery, gdy większość twoich znajomych w nie gra a ty nie możesz, po dwóch tygodniach jej porzucają i wracają do ciebie.

Ps. Najgorzej gdy dlc staja sie integralna częścią gry (patrz. Destiny). Na szczęście tu to nie powinno miec miejsca ;)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, czy multi na konsolach i PC jakoś się różnią? na PC będzie większy limit graczy na serwerze czy taki sam bo z BF niestety było inaczej :/

I drugie pytanie za które będę wyśmiany ale czy do gry online wymagany będzie PLUS :P ?

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie potrzebny PS plus.

A dwa to pewnie będą różnice typu właśnie ilość graczy na danej mapie. Nie wiem jak jest na PC, ale w becie można było ciułać po 20 graczy po każdej stronie w Walker Assult i wątpię aby miało się to zmienić.

Edit: Szukałem trochę i wychodzi na to, że na PC też bylo max 40 graczy? Jak ktoś grał niech mnie poprawi.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 to nie Ps3, ilość luda w multi będzie taka sama jak na pc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup, pc tyle samo. W wywiadzie z gamę designerem nie padło NIE, ani TAK po zapytaniu o późniejszy "patch" w tej kwestii.

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera tuż tuż wszyscy fani GW chyba już obgryzają paznokcie z nerwów,najbardziej w becie podobało mi się to że dostaliśmy inny tytuł od BFa bardziej arcadeowy stawiający na klimat a nie mase bezuzytecznego contentu,który zniszczyłby niepowtarzalny klimat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera tuż tuż wszyscy fani GW chyba już obgryzają paznokcie z nerwów,...

 

 

Nie sądze.... jarałem się tak grami 15 lat temu. Teraz nauczony doswiadczeniem poczekam aż napaleńcy, pre orderowcy czy po prostu betatesterzy przetestuja gre. A za rok, póltora gdy stanieje i gra będzie połatana i zbalansowana może kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on napisał "fani GW"... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem się na starych Star Warsach, lubie ta serię ale czy jestem fanem to faktycznie nie jestem pewien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×