Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

No super:D

Jakiś rok może dwa temu ukończyłem gre na x360 na easy i miałem straszny problem z ostatnim bossem.

Dziś dolazłem do bydlaka i lajtowo bez apteczek na normal ubiłem cwaniaczka:D:D.

Gra świetna ale już 3 raz jej nie przejdę bo to już za dużo chociaż trofea by się przydały:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wejsc do jednego z pomieszczen i nacisnac guzik za lada

EDIT:

Chyba Sinclai Spirits

dzieki sprobuje

porownywalem wlasnie trofea swoje i kumpla i jest cos czego nie kapuje gosciu ma znacznie wiecej pucharow do zdobycia niz ja (ok 10 wiecej) nie sa to zadne trofea ukryte pisze nazwa itd ale sa tylko u niego ja ich nie mam dodatkowo gdy sprawdzam trofea w zakladce u siebie pisze ze mam zrobione 50% a gdy biore porownanie z kumplem pisze mi ze mam 43%????? o co biega moze to ktos jakos sensownie wytlumaczyc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Dodatkowe trofea są za przejście dodatków które niedługo pojawią się w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Allu"

To jest właśnie świetna gra.

20 lat juz gram i polecam wszystkim którzy jeszcze sie nie zdecydowali

Oczywiście są różne gusta. ale... warto spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak.

Dodatkowe trofea są za przejście dodatków które niedługo pojawią się w sieci.

czyli jak te dodatki maja sie pojawic niedlugo to z jakiej paki on ma juz te trofea???? nie kapuje nic z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy nie chodzi o to ze nie wiem u ciebie pisze 50% bo moze nie patchowales a kolega tak? czasami to roznie bywa nawet byly gry ktore doslownie mini updaty robily sobie samiutkie po "cichaczu" nie przekraczajacych paru mb ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy nie chodzi o to ze nie wiem u ciebie pisze 50% bo moze nie patchowales a kolega tak? czasami to roznie bywa nawet byly gry ktore doslownie mini updaty robily sobie samiutkie po "cichaczu" nie przekraczajacych paru mb ...

a to jest jakis patch?? download content jest u mnie nie aktywne gra tez nigdy nie informowala o zadnym patchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlc wyjdzie dopiero 20 lis. ><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Allu"

To jest właśnie świetna gra.

20 lat juz gram i polecam wszystkim którzy jeszcze sie nie zdecydowali

Oczywiście są różne gusta. ale... warto spróbować

Wybacz ale nie łapię... W co grasz 20 lat?

czyli jak te dodatki maja sie pojawic niedlugo to z jakiej paki on ma juz te trofea???? nie kapuje nic z tego

Poprostu mają. Wiedzieli jakie wydadzą więc co za problem było już włączyć do nich trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge znalezc dziennika First Encounter powinien byc gdzies w Farmer's Market moze ktos podac jego lokalizacje??? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak późno, ale... Okazało się, że patch był przez chwilę dostępny dla posiadaczy amerykańskiej wersji gry, ale po jakimś czasie został usunięty z serwerów - widocznie ktoś w SCEA wgrał go zbyt wcześnie, ponieważ jako datę publikacji łatki podaje się 20 listopada, i widocznie ta data jest nadal aktualna. Przepraszam za zamieszanie.

Źródło: forum psxextreme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale Ci co pobrali patch już teraz mogą cieszyć się poprawioną wersją BS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iii tam, 5 dni w tą czy w tamtą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich fanów BioShocka mam ważną informację Na moim serwisie wraz z Cenega Poland organizuję konkurs z nagrodami rzeczowymi w którym można wygrać: grę BioShock na PS3, koszulki z logo gry oraz specjalne artbooki z gry.

Myślę, że każdy fan gry chciałby zobaczyć w swojej kolekcji koszulkę z BS bądź śliczny artbook

Zainteresowanych zapraszam pod następujący adres => http://www.bioshock.com.pl/konkurs.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnał ktoś już dodatki? Ja mam i musze powiedziec ,ze nie będziecie żałowali tych 30zł. 3 pokoje przedstawiają zupełnie inne podejście do tematu gry.

1) Uratowac little sister nie używając broni tylko plasmidów -zamrażanie i klon (pokazanie gdzie twój typek ma miec sobowtóra).Samo wykombinowanie sposobu zajmuje sporo czasu ,a żeby zdobyc wszystkie trofea to nie obejdzie się bez masterki.

2) Uratowac LS z diabelskiego młynu. To jest najłatwiejsze zadanie , za pomocą elektryczności trzeba srowadzic na dół LS.Tu nie obejdzie się bez umięjętnego używania telekinezy i szukania rozwiązań na zagadki.

3) 3 pokój to 8 ciężkich przepraw przez kolejne watahy przeciwników. O ile jeśli będziemy używac broni to nie będzie to b.trudne ,ale jeśli będziemy chcieli zdobyc trofeum nie używając żadnych broni ( tylko klucz) to zabicie np. BD jest czystym Hardcorem.

W każdym pokoju znajdują się jeszcze róże do zbierania ,które są sprytnie ukryte.

Polecam bardzo ten dodatek bo daje inne spojrzenie na gre.Gdyby te elementy znalazły się w podstawowej wersji gry (w story) to często robilibyśmy przystanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko... czy wie ktoś mniej więcej kiedy premiera gry w języku Polskim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma tokowa byc wogóle? O_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanko... czy wie ktoś mniej więcej kiedy premiera gry w języku Polskim ?

Nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanko... czy wie ktoś mniej więcej kiedy premiera gry w języku Polskim ?

No way man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do trofeum.... czy jak przejde gre na poziomie trudnosci ''survivor'' bez uzycia vita chamber to bede musial jescze potem przechodzic na hard czy odrazu mi wskoczą dwa trofea??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie co do trofeum.... czy jak przejde gre na poziomie trudnosci ''survivor'' bez uzycia vita chamber to bede musial jescze potem przechodzic na hard czy odrazu mi wskoczą dwa trofea??

Raczej wskoczą dwa, takie rozwiązanie jest często stosowane, ale głowy nie dam. A tak poza tym, to co to ten vita chamber?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita chamber to taka komnata ktora cie respawnuje po smierci innymi słowy trz przejsc gre bez ani jednego zginiecia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×