Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, xavris napisał:

Ja mam przegrane około 40h w Overwatch i jestem daleki od znużenia grą. Zależy czego od gry oczekujesz z drugiej strony, bo np OW nie ma singla. Tryb rankingowy zostanie dopiero w najbliższym czasie dodany. Gra masa ludzi, na mecz czekasz z 10 sekund, chyba że jesteś w jakiejś większej, zorganizowanej ekipie to trochę dłużej (najdłużej ile czekaliśmy w 5 albo 6 osób to były trochę ponad 4 minuty, ale tylko raz tak było, normalnie koło 2 minut powiedzmy). O ludzi do ekipy też nie trudno. No i jakoś tak przyjaźniej, bo jeszcze przez tyle godzin grania mi się nie zdażyło, żeby jakiś dzieciak się wydzierał na kogokolwiek (nie grałem nigdy w coda ani bf po sieci, ale słyszałem że to się zdaża :) ).

Sporo różnych postaci, każdą się gra inaczej, każda z nieco innym zadaniem do wykonania. Nie jest to absolutnie gra przełomowa, nie ma w niej nic nowego, czego by już gdzieś nie było. Ale jakoś tak przyjemnie połączone :) Myślę, że jeśli szukasz fpsa do gry po sieci, to warto zaryzykować.

A, i OW jest podobny do Team Fortress 2, niedo CS :24_stuck_out_tongue:

W paru recenzjach się spotkałem, że ludzie nawiązywali do CS. Nie przez pryzmat grafiki klimatu itp bo to zupełnie inna gra i masz racje, podobna do Team Fortress. Chodzi o samą mechanikę gry, o to że jest szybko i potrzeba dużej precyzji w strzelaniu. Izak wspomniał w jakimś filmiku, że to że gra dużo w CS pomogło mu bardzo w Overwatchu. Ale fakt... może napisałem zbyt ogólnie i można to błędnie odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam wolną stówkę, kończę platynować Metro 2033 Redux (swoją drogą bardzo przyjemnie się tę platynę wbija, w dodatku będzie to pierwsza platyna w karierze :) ) więc czas rozejrzeć się za jakąś grą :)

 

Zamierzam kupić 2 używane gry, jedną z nich będzie Driveclub (myślę że nawet nówkę uda się kupić za jakieś 30-40zł ).

 

Jako drugą myślę pomiędzy Wolfenstein New Order a Far Cry 4...

 

Co byście doradzili ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie grałeś w FarCry3 to śmiało czwórkę polecam.

Wolfenstein do tego stopnia mnie wynudził, że w trzeciej misji spasowałem.

Rzecz gustu.

Otwarty świat czy od punktu A do B przez całą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolfa grałem troche ponad tydzień na poziomie trudności Uber. Bardzo fajny klimat ,grało się miodnie ale powtarzać etapów do platyny mi się już nie chciało. Co do FC 4 fabuła mnie wynudziła nie mniej sam gameplay na tyle fajny że na koniec gry zostały mi tylko dwa wymuszone trofiki on-line :) Reasumując przy obudwu grach dobrze się bawiłem -wybrałbym FC4 bo gra jest na dłużej ale Wolfa tak czy inaczej w domyśle trzeba ograć :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, euro napisał:

Witajcie, mam wolną stówkę, kończę platynować Metro 2033 Redux (swoją drogą bardzo przyjemnie się tę platynę wbija, w dodatku będzie to pierwsza platyna w karierze :) ) więc czas rozejrzeć się za jakąś grą :)

 

Zamierzam kupić 2 używane gry, jedną z nich będzie Driveclub (myślę że nawet nówkę uda się kupić za jakieś 30-40zł ).

 

Jako drugą myślę pomiędzy Wolfenstein New Order a Far Cry 4...

 

Co byście doradzili ? :)

 

1. DriveClub - byl czas ze nowki na plycie sprzedawli po 29pln + wysylka. Ja prywatnie polecam czekac na promocje dla plusowiczow ktore pojawiaja sie dosc regularnie i mozna wyrwac DC + season pass cyfraka mozna bylo ponizej 50pln wyrwac, a takie promocje sie powtarzaja.

2. FC3 ogralem i bardzo mi weszlo - z dyskusji tutaj na forum jak i ze znajomymi spasowalem z FC4 (moze kupie kiedys po taniosci), fabularnie slabiej, male zmiany, a tak to w 95% reskin FC3. Jesli grales w inne sandboxy od ubi to bedziesz czul powielanie schematow.

3. Wolfenstein The New Order - mimo pewnych minusikow - dla mnie gra na bardzo dobry z minusem (8-/10) jako caloksztalt, a jesli chodzi o sama rozgrywke to rewelacja. Sikam na platyny, nie bawi mnie to - a wolfik tak mi dobrze wszedl ze zaliczylem 3 przejscia pod rzad i bawilem sie swietnie!

 

Tak wiec masz wybor FC4 otwarty swiat w wydaniu UBI sporo godzin zabawy, tona znajdziek, sporo misji z ktorych wiele jest dosc podobnych i tylko od gracza zalezy czy to mu bedzie pasowac czy nie (w FC3 mozna bylo sie bawic i raz zrobic cos po cichu a raz totalna rozpierduchę dzieki czemu bylo jakies  urozmaicenie) lub kompletnie liniowa opowiesc z linionym gameplayem ktora laczy old school (uproszczona mapa, zbieranie apteczek i pancerza) z nowożytnią oprawa graficzna, i arkadowym (strzelanie z 2 broni) shooterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driveclub...ehhh jak ktoś lubi wyścigi arcade i tajski masaż oglądając jednocześnie piękną grafikę to tytuł dla niego obowiązkowy. Tak jak kolega wyżej napisał...często jest w promocji i za 50zł można dorwać całą grę z season passem. Ja już się sporo ograłem, ale mam dopiero 700 gwiazdek. Bliżej jak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham Knight czy Cień Mordoru GOTY?

 

Wiem,  że obie te gry są oceniane bardzo dobrze, ale póki co, chcę kupić tylko jedną. Czy ten batmobil rzeczywiście tak mocno wkurza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Dzięki za odpowiedzi :)

 

Nigdy nie grałem w żadną część Far Cry ... Kiedyś musi być ten pierwszy raz :1_grinning:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Bartek_Red napisał:

Batman Arkham Knight czy Cień Mordoru GOTY?

 

Wiem,  że obie te gry są oceniane bardzo dobrze, ale póki co, chcę kupić tylko jedną. Czy ten batmobil rzeczywiście tak mocno wkurza?

Z czystym sumieniem polecam Cień Mordoru w wersji GOTY. Super gierka. Siekanie uruków się nie nudzi. Robisz te finishery i te wszystkie akcje i ciągle chcesz więcej. Ukończyłem tą grę 2x. Raz jakiś czas po premierze, a potem wziąłem GOTY. Dodatki nawet spoko...szczególnie ten z Elfem. Masz 2 dodatki i licz tak powiedzmy 4-5h jak chcesz wymaksować 1 z nich więc powiedzmy, że masz dodatkowe 10h.

Batman jest niby spoko, ale denerwuje...szczególnie ten Batmobil wciskany na siłę. Nagle Batman nie może nigdzie wejść bez wysadzenia ściany/Bóg wie czego bez pomocy tego czołgu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Batman Arkham Knight czy Cień Mordoru GOTY?

 

Wiem,  że obie te gry są oceniane bardzo dobrze, ale póki co, chcę kupić tylko jedną. Czy ten batmobil rzeczywiście tak mocno wkurza?

Mordor szybko się nudzi i nie ma zbytnio pomysłu na rozgrywkę. Batman jest ok, poza wciśniętym na siłę Batmobilem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry Primal, Mirror's edge catalyst czy Fallout 4 (nie grałem w poprzednie fallouty)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najkorzystniej cenowo i godzinowo wyjdzie Cię Fallout, bo używkę można już za 120 zł kupić, jak nie nówkę czasami.

Do tego masz masę godzin świetnej gry. Far Cry i Mirrors to gry na raz, a obecnie są jeszcze trochę drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także polecam Fallouta :) 96 h grania ,dużo frajdy z gry , łatwa platyna . Wiedźmin to to nie jest jeśli chodzi o dialogi i eksploracje ale fabuła potrafi zaskoczyć i mimo wszystko warto :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie...jest promocja na Xbonera...Layers Of Fear za jakieś 30zł..warto?

Warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą BF1 mam zamiar kupić CODa. Zastanawiam się nad Ghosts i Black Ops III - proszę doradźcie co wybrać %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM nie grałem, ale z MGSV wycisnąlem wszystkie soki i z czystym sumieniem mogę polecić.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 1.08.2016 o 07:51, haobao_PL napisał:

Przed premierą BF1 mam zamiar kupić CODa. Zastanawiam się nad Ghosts i Black Ops III - proszę doradźcie co wybrać %

Jak Ci zalezy na mp to bo3, a jak sp to ghost

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ronnie80 napisał:

Mad Max czy MGS 5?  

Obie gry są dobre i obie teraz kosztują tyle co flaszka + popitka. Mad Max'a sam teraz ogrywam i powiem, że fajnie jest to zrobione. Jedynie trochę mnie to już nuży bo ogrywam jednocześnie Black Flag, a wcześniej Syndicate więc trochę mnie te sandboxy już męczą. MGS to MGS. Nie trzeba nikogo do tej gry namawiać. Mad Max to główny wątek + jakieś tam zbieractwo to wyjdzie Ci 20-30h. Zależy jak grasz, MGS to minimum 40h, a jak chcesz platynować to między 150-200h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w tym miesiacu kupic kierownice i F1 2016 i teraz zastanawiam sie jakie wyscigi jeszcze kupic pcars, dirty rally czy moze AC jak wyjdzie.

Dodam ze nie za bardzo chce ustawiac przed wyscigiem parometrow poniewaz sie na tym nie znam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs czy Batman: Arkham Knight?

 

Zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma pozycjami. Z jednej strony jara mnie SD - ciekawy setting, klimat itp. Z drugiej strony Batek, który według opinii jest grą lepszą, ale ze znajomością fabuły u mnie może być problem (nie grałem AA, AC). Która gra też na dłużej wystarczy? Kurcze, niezły dylemat. H E L P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs to port z PS3. Jak masz ps3 to gra kosztuje tyle co flaszka albo mniej. Mi się w nią fajnie grało. Ciekawa odskocznia. Fabuła jest nawet ciekawa i fajnie się w to gra. Batman z kolei jest dobrą grą, ale do Arkham City mu daleko. Jak nie grałeś to na początku masz spoiler co się działo w drugiej części. Jak masz ps3 to nadrób sobie poprzednie części bo to świetne gry, a na końcu zagraj sobie w Arkham Knight.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.08.2016 o 00:02, starvin napisał:

Mam zamiar w tym miesiacu kupic kierownice i F1 2016 i teraz zastanawiam sie jakie wyscigi jeszcze kupic pcars, dirty rally czy moze AC jak wyjdzie.

Dodam ze nie za bardzo chce ustawiac przed wyscigiem parometrow poniewaz sie na tym nie znam

 

 

No to bedziesz sie musial troche nauczyc  bawic w ustawienia. Zalezy co lubisz - z tego co widze to F1. druga gra to juz zalezy czy wolisz rajdy (Dirt) czy jazde po torze (pCARS, AC).

Ujme to tak w pCARS trzeba choc minimalnie sie pobawic ustawieniami wozu (tunning). Jesli chodzi o ustawienia FF mozna zmienic tylko jedno glowne (FF przenoszony na kierownice z opon) i jezdzic na domyslnych ale tutaj to co gracz to opinia - ja tak jezdze ale godze sie na  to ze ciut mniej nizli bym chcial czuje woz.

Ci ktorzy sami konfiguruja FF pod kazde auto i tor i tunning najpewniej maja najpelniejsze doswiadczenie.

 

O Dirt sie nie wypowiem bo rajdy to nie bardzo moja brozka.

 

AC trzeba poczekac na  recenzje, ewentualnie mozesz posilic sie informacjami z wersji PC jak wiele i jest ustawien.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×