Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

O 11.10.2016 o 23:24, marcinka napisał:

Z takich życiowych osiągnięć to nigdy nie grałem w Final Fantasy. Od której zacząć, którą wciągnie? No chyba, że polecacie innego jrpg na PS4 Tales of Zestiria? 

 

Z nowych masz od wyboru World of Final Fantasy albo Final Fantasy XV. Jeżeli 249zł to dla Ciebie za dużo jak na grę o której korzeniach nic nie wiesz to polecam od siebie Persone...ewt. Tales Of Zestiria. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z takich życiowych osiągnięć to nigdy nie grałem w Final Fantasy. Od której zacząć, którą wciągnie? No chyba, że polecacie innego jrpg na PS4 Tales of Zestiria? 

Zacznij od FF6 - cudo! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zacząłem od FF XIII jako moje pierwsze RPG na poważnie i mimo że wiem, że w opinii wyjadaczy to słaba gra, dla mnie jako nowicjusza idealnie przypasowało wszystko: przystępny i mega miodny system walki, rynnowe lokacje, w których ciężko się zgubić, fabuła oraz niezbyt duże rozbudowanie o sidequesty etc. Wiem, że to wszystko w oczach hardkorowych erpegowców minusy, ale własnie dla kogoś kto od zera wchodzi w temat może okazać się plusem. No i jeśli podejdzie XIII to czeka XIII-2 oraz trzecia część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko szukam dobrej gry z zombie. Fabuła nie jest aż tak ważna tylko sam system zabijania zombie. Zastanawiałem się nad dead island, dead rising lub dying light. Którą bardziej polecacie lub czy macie może jakąś inną lepszą?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah ale fakt nick z zadka...

A dla Ciebie Dzimi Siuraku polecam Dying Light jedna z lepszych Zombie apokalipsa...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w podstawkę i właśnie mi niezbyt odpowiadał system parkour i używanie cichej broni ale wyszedł dodatek i nie wiem czy coś zmieniło

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pasuje Dying Light to już tylko sprzedaj te padło ps4 i kup XboxOne i obowiazkowo Dead Rising oooo

BTW Dzimi to w USA nie majo xboxow w domach a ps4, coś mi tu śmierdzi

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra o zombi to może Zombi? :duda:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawca gatunku...

 

Dobrze bawiłem się ostatnio przy doomie oraz warhammerze vermitide, nie gram w takie gry online więc :

 

Battlefield 1 czy titanfall 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1, panie :) DICE wypuściło hit, serwery działają od premiery, do tego masz gwarancję, że gra nie umrze i multi będzie popularne nawet za 2-3 lata. Nie mam nic do zarzucenia Titanfall 2, ale tam baza graczy z pewnością będzie mniejsza, a i nie wiadomo, czy osiągnie taki sukces jak Battlefield. Gram od premiery non stop i zdecydowanie polecam, znaczek jakości :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska z okazji nadchodzącego długiego weekendu naszła mnie chęć na dobrą wirtualną przygodę. Zastanawiam się nad kilkoma tytułami. Nowy Tomb Raider, Uncharted 4, Deus Ex, Skyrim ( nigdy nie grałem). Co polecacie?

Wysłane z mojego SM-J500FN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrima to nawet nie liźniesz w takim krótkim czasie :1_grinning: Zalecałbym więc któryś z pozostałych trzech tytułów. Uncharted 4 ograłem i szczerze polecam. Cenowo atrakcyjnie, a sama gra w sam raz do przejścia na spokojnie w kilka dni.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, (L)egionista napisał:

Ludziska z okazji nadchodzącego długiego weekendu naszła mnie chęć na dobrą wirtualną przygodę. Zastanawiam się nad kilkoma tytułami. Nowy Tomb Raider, Uncharted 4, Deus Ex, Skyrim ( nigdy nie grałem). Co polecacie?

Wysłane z mojego SM-J500FN

 

Uncharted 4 system seller, tomb raider "nowy" bardzo dobra gra ale ogrywalem rok temu na zielonym sprzęcie I aż tak dobrze nie pamietam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, (L)egionista napisał:

Ludziska z okazji nadchodzącego długiego weekendu naszła mnie chęć na dobrą wirtualną przygodę. Zastanawiam się nad kilkoma tytułami. Nowy Tomb Raider, Uncharted 4, Deus Ex, Skyrim ( nigdy nie grałem). Co polecacie?

Wysłane z mojego SM-J500FN

Skyrim i Deus EX nie skończysz w weekend. Uncharted i Tomb Raider to świetne gry ze wskazaniem raczej na Uncharted. Jak masz dylemat to rzuć monetą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się jakaś gra klimatem i mrocznością dorównująca Bloodborne? Darki to jednak poziom niżej jeśli chodzi o klimat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, eMeK napisał:

Znajdzie się jakaś gra klimatem i mrocznością dorównująca Bloodborne? Darki to jednak poziom niżej jeśli chodzi o klimat..

Bloodborne to gra jedyna w swoim rodzaju, ale jeśli chodzi o mrok i coś takiego...to Alien Isolation i Outlast...nie kojarzę nic z widoku z trzeciej osoby podobnego do BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie myslalem, ze nic ciekawego nie znajdzie sie. Ahh jak zazdroszcze tym ktorzy bloodborne maja jeszcze przed soba. :) pustka po BB

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie mam cały czas przed sobą. Zawsze na nim myśle ale też zawsze biorę coś innego. Odbiłem się od Lords of Fallen po kilku godzinach dlatego obawiam się że może być podobnie. Wiem że wszyscy bez wyjątku piszecie że to w ogóle inna liga ,ale mimo wszystko obawy mam

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegnij do sklepu i bierz Bloodborne czym prędzej!

Trudno będzie o coś, co jest lepszym growym doświadczeniem na PlayStation4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście czas najwyższy :) Dzięki za zachętę :) Warto brać z dodatkiem ?

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto.

Ja po ponad roku wróciłem do gry właśnie ze względu na dodatek.

Jest świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz dzięki. Wiem już jak kierować myśli niektórych osób na koniec listopada (urodziny) :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie vr z until dawn vr , eve valkyrie zastanawiam się nad rez'em lub driveclubem (tu boję się nudności) grał ktoś w oba tytuły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W REZ nie na VR, ale wspominam tę grę jako oczo-uszny orgazm.

Więc w VR to już będzie ekstaza, co potwierdza recenzja w nowym Extrimie (-10).

Myślę, że nie pożałujesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×