Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podeszło mi Bloodborne, odłoże na półke albo najprędzej sprzedam nie mam cierpliwości i chyba skilla do takich gier.. Niedzielny gracz ze mnie ;)

Myśle co sobie kupić na lekką osłode, celuje w Far Cry Primal, Until Dawn, AC Black Flag. Co byście wybrali albo poradzili z innych gier których nie wymieniłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Gra nie musi być długa tylko dobra :) no właśnie w kierunku batmana coś bardziej mnie ciągnie tylko, że nie grałem w poprzednie części i może to jakoś wpłynąć na odbiór?

Ogralem AA i AC, w AK gralem moze 5 minut bo przyszedl sasiad  i powiedzial aaaa pozycz.

Bez wiekszysz spoilerow AK zaczyna sie tam gdzie konczy sie AC wiec jesli po ograniu AK bedziesz gral w AC to bedziesz juz znal zakonczenie. To na ile to przeszkadza w odbiorze gry to sprawa bardzo indywidualna. Ja mimo iz wczesniej natknalem sie na ten spoiler nie mialem najmniejszego problemu z wczuciem sie w klimat AC. 

-----------

@Tonder

Dla "niedzielnych" graczy to symulatory chodzenia i gry skupiajace sie na fabule choc z bardzo skromna mechanika. I nie jest to zaden przytyk bo te gry moga byc dobre, i nawet corowi je doceniaja. 

Until Dawn jest exem i moim zdaniem jest wart uwagi - rozgrywka to QTE, ale musisz miec zajawke na fabule ktora jest teen horrorem (ze wszystkimi lepszymi i gorszymi stronami tego gatunku).

Z innych gier napedzanych fabula polecam Life is Strange ktore w mojej opinii stoi nawet oczko wyzej od UD. Mimo iz nie przepadam za grami w odcinkach, jesli kupisz caly sezon to mozesz grac jak sie Tobie podoba. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ogralem AA i AC, w AK gralem moze 5 minut bo przyszedl sasiad  i powiedzial aaaa pozycz.

Bez wiekszysz spoilerow AK zaczyna sie tam gdzie konczy sie AC wiec jesli po ograniu AK bedziesz gral w AC to bedziesz juz znal zakonczenie. To na ile to przeszkadza w odbiorze gry to sprawa bardzo indywidualna. Ja mimo iz wczesniej natknalem sie na ten spoiler nie mialem najmniejszego problemu z wczuciem sie w klimat AC. 

-----------

@Tonder

Dla "niedzielnych" graczy to symulatory chodzenia i gry skupiajace sie na fabule choc z bardzo skromna mechanika. I nie jest to zaden przytyk bo te gry moga byc dobre, i nawet corowi je doceniaja. 

Until Dawn jest exem i moim zdaniem jest wart uwagi - rozgrywka to QTE, ale musisz miec zajawke na fabule ktora jest teen horrorem (ze wszystkimi lepszymi i gorszymi stronami tego gatunku).

Z innych gier napedzanych fabula polecam Life is Strange ktore w mojej opinii stoi nawet oczko wyzej od UD. Mimo iz nie przepadam za grami w odcinkach, jesli kupisz caly sezon to mozesz grac jak sie Tobie podoba. 

 

 

Wybór padł na Batmana bo znalazłem dobrą ofertę 125 zł nówka i nie wiem czy się właśnie nie wstrzymać z przejściem do lipca jak wyjdzie remaster poprzednich części. Jestem w trakcie mad maks i w kolejce lords of the fallen czeka ale jak odpaliłem na trochę batmana i aż chce się wsiąknąć w ten klimat od razu:) Jeszcze mulit uncharted 4 bym zapomniał. Dobrze, że zaraz urlop:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie podeszło mi Bloodborne, odłoże na półke albo najprędzej sprzedam nie mam cierpliwości i chyba skilla do takich gier.. Niedzielny gracz ze mnie ;)

Myśle co sobie kupić na lekką osłode, celuje w Far Cry Primal, Until Dawn, AC Black Flag. Co byście wybrali albo poradzili z innych gier których nie wymieniłem ?

Ja bym wziął Far Cry Primal - świetna odsłona tej serii. Dla mnie najlepsza ☺

Until Dawn też świetny, niebawem mam zamiar ograć ją ponownie ale bierz Primala ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project cars czy Dirt rally ?

Wysłane z nicości za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co preferujesz. Rajdy czy wyścigi po torze.

Dla mnie obie gry super i dlatego posiadam je obie ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie kompletnie różne gry, ale może ktoś grał w obie i się wypowie: Ratchet & Clank czy Far Cry Primal? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w żadną, ale to prosty wybór: platformówka w starym klimacie czy odtwórcza gra od Ubisoft? Sam sobie odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ratchet to nie platformówka , raczej "szczelanka" i to dosyć wymagająca momentami , stare mechanizmy w przepięknej oprawie :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze Overwatch, Multi w doomie to dno  a singla przejdziesz i tyle. Overwatch to gra na dluuugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Uncharted 4 zakończone :) Jeszcze polatam trochę po multi ale pora wybrać jakąś nową gierkę i tak myślę między nowym Ratchet`em a Doom`em. Dawno nie grałem w żadną, dobrą platformówkę ale z drugiej strony dawno nie było dobrego Doom. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj tnę w dooma i bawię się przy tym jak dziecko :p także mogę Ci go szczerze polecić:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem unity, czekam na dostawe zobaczymy co to za cudo...;p

a co do pytania wyzej to pewnie juz nie aktualne, ale ja bym wzial until dawn, kawał dobrej giery 'na jeden raz'

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, starvin napisał:

Metro redux czy Mad max?

Dwie liniowe gry czy jedna z otwartym światem? Ciężko się zdecydować. Obojętne co kupisz to będziesz się dobrze bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania nie z kategorii "którą grę wybrać" tylko "co się opłaca wziąć bo są promocje" :D

AC Syndicate z psn wersja normalna za 110 zł czy z season passem za 160?
Fallout 4 za 130 zł w pudełku to dobra cena?
Knack za 25 zł - brać czy olać i liczyć, że znajdzie się w końcu w grach z plusa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wersja normalna

2. Za nówke t dobra cena. Używki chodzą po 100zł.

3. 25zł za grę... zobacz w portfel, a tam znajdziesz odpowiedź czy brać czy czekać i się może niedoczekać na plusa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knack W plusie nie powinien sie znalezc, na metacrit ma niskie oceny, i nie dziwi nic, gra od strony graficznej jest średnia, od strony rozgrywki to tez nie powala, niewielka kombinacja ciosów etc. Fabula tez raczej taka sobie, to druga tak niska promocja, gry zwykle zaraz po pierwszej lądowały w plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, stolarz1916 napisał:

Knack za 25 zł - brać czy olać i liczyć, że znajdzie się w końcu w grach z plusa? 

Ja poczekam, jesli nie teraz to pewnie promocje za 25pln jeszcze beda, a co do Plusa moze trafi moze nie

 

@Nath_147

No jasne bo sony sie srednia przejmuje od wielu miesiecy wpadaja gry ktore srednia nie grzeszyly..... 

Gry po promo ladowaly w plusie na PS3 ale te czasy to juz przeszlosc. 

Pamietajmy PS+ ma byc zacheta dla nowych uzytkownikow, kupili konsole a jak kupia abo to jeszcze im jakas gra wpadnie. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Knacka w Plusie to ludzie czekają już 2 lata i się doczekać nie mogą. Jak ktoś chce kupić to powiem tak...fajna lekka i przyjemna gra - jeśli grasz na easy lub normal. Hard jest dla prawdziwych twardzieli. Pasek hp rośnie i czasami na pół ekranu, a i tak jesteś na 1-2 hity max. Hard to mega hardcore i nerwów na tym zjadłem mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 25zł jasne, że brać... a w plusie to może i za rok będzie hahaha, ja ją kupiłem zaraz po premierze i nie żałowałem, bo mało jest takich gier z lokalnym coopem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co polecacie z gatunku RPG/FPS/TPS ?

Lubię jak w grze istnieje system losowości lootu (coś jak Diablo, Borderlands), rozwijanie postaci również lubię.

Grałem już w Diablo 3, Bordery, Wieśka mogę mieć od kumpla. BF4 już powoli mi sie nudzi, w BFH gra chyba mniej osób jak w BF4. CODy mi nie podchodzą.

Gra nie musi być świeża, o ile multi jest wciąż aktywne. Z kolei gry RPG/ z elementami RPG powinny mieć ów system losowości lootu. Co zatem polecacie?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam Bloodborne, Dark Souls 3. Gry wybitne jak dla mnie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×