Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam gry, w której poczuje strach. Może tak obcy-izolacja dostarczy mi odpowiednią dawkę lęku? No bo co innego jeszcze wziąć pod uwagę? Dying Light?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Ja polecam Layers of Fear.

Świetna gra, ale na jedno posiedzenie.

Max dwa wieczory.

Uważam, że jest warta swojej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę Obcego ... Oglądam na YT Friday the 13th i strasznie mi się podoba ...

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam gry, w której poczuje strach. Może tak obcy-izolacja dostarczy mi odpowiednią dawkę lęku? No bo co innego jeszcze wziąć pod uwagę? Dying Light?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Obcego zdecydowanie polecam. Looknij jeszcze na Somę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dying Light spoko gra ale tylko chwilami dostarcza strachu.

Obcy póki co chyba najbardziej budzi lek na ps4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horrory na ps4? Nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszystkie odświeżone wersje capcomu straszą na dzień dobry swoim partactwem :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horrory - mile zaskoczenie to evil within (dobry japoński przedstawiciel starej szkoly), layers of fear - najlepszy straszaczek spaceraczek (ten nowy gatunek horrorów) na rynku, obcy daje rade :) tyle na current geny bo reszta to pazdziez moim zdaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z horrorów, których demo miałem nieprzyjemność ograć to FIFA17.

Polecam Layers of Fear.

Tylko nie grajcie w porze obiadowej czy podczas imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się miło bawiłem przy Outlast wraz z DLC także polecam tym bardziej że ciągle siedzi na przecenie prawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś poleci jakąś ciekawą gre z otwartym światem ? cos ala Wiedźmin/ gothic czy shadow of mordor - uwielbiam gry w tym klimacie, ta boska grafika, wygląd postaci, różnorodność, fantastyka. Od razu wspomne ze Fallout kompletnie nie przypadł mi do gustu. 

gry ktore wprowadzają w świat dawny, przed setkami lat - ostro mi wchodzą w gust :)

Od 4 miesięcy bylem nieobecny na rynku gier, nie orientuje sie teraz jakie gry mogłyby zajrzeć na moją półkę, więc moze Wy mi pomożecie wybrać cos ekstra ?
ubóstwiam tez assassin'a lecz część drugą z dodatkami, reszta to crap. dlatego tez cos w tym klimacie jeśli macie jakis ciekawy pomysł na gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Qntek napisał:

ktoś poleci jakąś ciekawą gre z otwartym światem ? cos ala Wiedźmin/ gothic czy shadow of mordor - uwielbiam gry w tym klimacie, ta boska grafika, wygląd postaci, różnorodność, fantastyka. Od razu wspomne ze Fallout kompletnie nie przypadł mi do gustu. 

gry ktore wprowadzają w świat dawny, przed setkami lat - ostro mi wchodzą w gust :)

Od 4 miesięcy bylem nieobecny na rynku gier, nie orientuje sie teraz jakie gry mogłyby zajrzeć na moją półkę, więc moze Wy mi pomożecie wybrać cos ekstra ?
ubóstwiam tez assassin'a lecz część drugą z dodatkami, reszta to crap. dlatego tez cos w tym klimacie jeśli macie jakis ciekawy pomysł na gre :)

Otwarty świat - Watch Dogs kosztuje teraz 40zł jak nie grałeś to spoko gierka. Mad Max też jest fajny. O Metal Gear Soli 5 już nie wspomnę bo ogranie tej gry to mus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 9/11/2016 o 21:44, Strife napisał:

Ratchet to gra na dwa żeby wbić platynkę, właśnie ostatnio to zrobiłem i ten odgrzewany kotlet smakował wybornie.

 

No akurat tej gry to bym kotletem nie nazywal... przbudowali wiele rzeczy. 

Ogrywam i jestem bardzo zadowolony. 

Zeby wiecej gier zaliczalo takie remake czy re-imagine zamiast marnych portow to bylbym zadowolony. 

 

15 godzin temu, Qntek napisał:

ktoś poleci jakąś ciekawą gre z otwartym światem ?

 

Jesli gry od UBI (mimo powtarzalnosci i wtornosci) Tobie leza, to za male pieniadze kupoic WD ograc i pogonic dalej. Ryzyko male bo i wydatek maly - gra jest tylko dobra - ale na tyle dobra ze w grze uzyskalem 95% completed a potem bez zalu pogonilem. 

 

Pozatym kolega powyzej podrzucil pare tytulow. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Frost Prime napisał:

Otwarty świat - Watch Dogs kosztuje teraz 40zł jak nie grałeś to spoko gierka. Mad Max też jest fajny. O Metal Gear Soli 5 już nie wspomnę bo ogranie tej gry to mus.

Watch Dogs ograłem, mam platynke, mad maxa tez grałem, wiec został tylko Metal Gear, poszukam cos na necie, moze jakos tanio uda sie kupic.
Znajomy mi poleca Darksiders II, ktos grał moze w to i mogłby ocenić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Qntek napisał:

ktoś poleci jakąś ciekawą gre z otwartym światem ? cos ala Wiedźmin/ gothic czy shadow of mordor - uwielbiam gry w tym klimacie, ta boska grafika, wygląd postaci, różnorodność, fantastyka. Od razu wspomne ze Fallout kompletnie nie przypadł mi do gustu. 

gry ktore wprowadzają w świat dawny, przed setkami lat - ostro mi wchodzą w gust :)

Dragon's Dogma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Powoli muszę się zastanawiać nad kupnem kolejnej produkcji. Na celowniku upatrzyłem sobie nowego XCOMA. I tutaj rodzi się moje pytanie:

 

Warto? Bo jakoś cicho o tej grze. Ledwo dowiedziałem się, że ta gra wyszła teraz. Jakoś nie widzę, by ktokolwiek spuszczał się nad tą grą. Ba, nie widzę, żeby ktokolwiek ją ogrywał xDDD (chyba nie jesteście tak aż upośledzeni, że ten tytuł ograliście na PC.... ?xDD)  Interesuje mnie ten tytuł zwłaszcza, że jeszcze żadnej części tej serii nie ograłem (jak miałem Ps3, to wersja na "Trójkę" była w kupce wstydu). Teraz najnowszą część chciałbym ograć na Ps4. No, ale czy warto? Gra jest dobra? Warta uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kentucky napisał:

Czołem. Powoli muszę się zastanawiać nad kupnem kolejnej produkcji. Na celowniku upatrzyłem sobie nowego XCOMA. I tutaj rodzi się moje pytanie:

 

Warto? Bo jakoś cicho o tej grze. Ledwo dowiedziałem się, że ta gra wyszła teraz. Jakoś nie widzę, by ktokolwiek spuszczał się nad tą grą. Ba, nie widzę, żeby ktokolwiek ją ogrywał xDDD (chyba nie jesteście tak aż upośledzeni, że ten tytuł ograliście na PC.... ?xDD)  Interesuje mnie ten tytuł zwłaszcza, że jeszcze żadnej części tej serii nie ograłem (jak miałem Ps3, to wersja na "Trójkę" była w kupce wstydu). Teraz najnowszą część chciałbym ograć na Ps4. No, ale czy warto? Gra jest dobra? Warta uwagi?

Powiem szczerze, że w żadnego XComa nie grałem, ale z tego co się orientuje przeglądając strony o grach i filmy na YT to gra zbiera świetne recenzje. Nie sugeruj się tym, że gra nie ma takiego fejmu bo jej budżet w porównaniu do najbardziej przehajpowanej gry (Destiny) jest wielokrotnie mniejszy. Demon's Souls też nie było znane i wydawało się, że pies z kolawą nogą się tą grą nie zainteresuje, a wyszło jak wyszło. XCOM 2 zbiera baaaardzo wysokie noty i jeśli zwracasz uwagę na liczby to noty na poziomie 9/10 czy tam 9,2/10 itp to nie jest przypadek.

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do wątku o xcomie, wyraziłem tam już swoje zdanie wcześniej:) jeśli lubisz turowki to zakup obowiązkowy. Jeśli nie lubisz, to dla tej gry warto polubić:p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedź. Już lecę do wątku XCOM.

 

5 minut temu, xavris napisał:

 

Zajrzyj do wątku o xcomie, wyraziłem tam już swoje zdanie wcześniej:) jeśli lubisz turowki to zakup obowiązkowy. Jeśli nie lubisz, to dla tej gry warto polubić:p

 

 

Właśnie nie przepadam za taką szachownicą :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Lecz tworzenie własnej drużyny wydaje się cholernie intrygujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź też pod uwagę, że ta szachownica i tworzenie drużyny to tylko część gry. Do tego masz zarządzanie w skali makro, nad którym też można trochę posiedzieć (aczkolwiek część szachowo-taktyczna zajmuje najwięcej czasu).

Na spróbowaniu myślę, ze wiele nie stracisz, bo nówke xcoma można kupić za 180zł, a jak nie podejdzie to bez większego problemu puścisz ją dalej :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich życiowych osiągnięć to nigdy nie grałem w Final Fantasy. Od której zacząć, którą wciągnie? No chyba, że polecacie innego jrpg na PS4 Tales of Zestiria? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie każda część Finala była ok. Nawet pierwsze części to klasyka sama w sobie i do dziś wciąga jeśli przymknie się oko na archaiczne wykonanie. Jednak każda część to inna historia, więc wybierz sobie może po prostu remastery, które ostatnio wyszły, żeby się nie męczyć zbytnio. Zaraz będzie XV, a potem remaster VII.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile masz lat i jaka jest Twoja cierpliwość. Jeśli np jesteś młodszym graczem to w tych starych Finalach jest tyle czytania, że wszystkie lektury szkolne razem wzięte to pikuś przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 11 października 2016 o 23:24, marcinka napisał:

Z takich życiowych osiągnięć to nigdy nie grałem w Final Fantasy. Od której zacząć, którą wciągnie? No chyba, że polecacie innego jrpg na PS4 Tales of Zestiria? 

 

 

Na psn jest klasyka nad klasykami czyli ff7. Jeśli poczujesz magię - witam w jrpgowym raju ;)  o tej grze mogę pisać I mówić godzinami, jeśli masz ochotę na tatoalny odlot - startuj!!!

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na XV, klasyka klasyką, ale dziś dla niektórych może być nie zjadliwa, w sumie trudno polecać coś co jeszcze nie wyszło, ale mam nadzieję że ten Final im się uda i nie będzie padaki w stylu XIII.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×