Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje zakupu:) Sam się przymierzam do ogrania wszystkich trzech części (po raz pierwszy), ale dopiero po premierze DarkSouls3.

Ps. Gdzie dostałaś taki fajny brelok? :o

Tapnięte dłutem do kamienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już ten który ma (metalowy). Tez na Allegro, ale za 33 zł ;) jest jeszcze fajniejszy który przedstawia PSone :D

Tapnięte dłutem do kamienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru był właśnie Psone i Pad, ale ten drugi jakoś lepiej w dłoni siedzi ; ]

koszt 6 €

Wysłane z mojego LG-D331 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem, ale zapytam bo dużo pozytywnych recenzji poczytałem - Podróż Edycja Kolekcjonerska za 54 zł opłaca się?

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/podróż-edycja-kolekcjonerska/cid=EP9000-CUSA02172_00-JOURNEYCOLHD0001

I tak, i nie. Gameplay zbyt długi nie jest, ale wszystkie produkcje są warte zagrania...

PS. Jak chcesz bardzooo przycebulić, to możesz skorzystać z kodów Alledrogo (na 20zł) i kupić doładowanie za 50zł i 15zł. Zapłacisz ~54zł, ale po zakupie gry zostanie Ci 11zł na koncie PSN ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaginiecie Ethana Cartera czy Podróż edycja kolekcjonerska, obie w promocji na psstore i zastanawiam się którą wybrać :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaginiecie Ethana Cartera czy Podróż edycja kolekcjonerska, obie w promocji na psstore i zastanawiam się którą wybrać :)?

Jeśli lubisz jednorazowe symulatory zwiedzania z (w miarę) ciekawą fabułą, z bardzo ładną oprawą graficzną i dźwiękową, plus parę zagadek, to bierz Ethana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry na raz, ale Journey mimo wszystko to znacznie lepsza produkcja. Ludzie mówią, że wzruszająca, ja nie odczułem tego, ale i tak spoko gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się The Elder Scrolls Online kupić? Teraz jest w promo w dość rozsądnej cenie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy warto brac mortal kombat x czy lepiej czekac na promocje xl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czekać na promocję tylko brać MKXL ☺

Tapatalk - S5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić NBA 2k15, czy dołożyć drugie tyle i kupić 2k16? Duża jest różnica? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się The Elder Scrolls Online kupić? Teraz jest w promo w dość rozsądnej cenie ^^

Ostatnio zakupilem za 70zl pudeleczko w folii, jestem zadowolony. Ludzi na serwerze pelno, fabularnie nawet przyjemnie, system walki dobry. Gra moze troche zniechecic na poczatku bo jest przy czym przysiasc i trzeba ogarnac wiele rzeczy ale warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC2 czy Rainbow Six Siege?

Kurcze nie umiem się zdecydować a obie gry mnie do siebie wołaja... Problem w tym, że musze wybrać jedną z tych dwóch ścieżek a nie chciałbym źle trafić i się zgubić ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że jedna z gier nie miała jeszcze swojej premiery to zapewne odpowiedź na moje pytanie będzie wróżeniem z fusów, ale mimo to chciałbym się dowiedzieć co byście zrobili na moim miejscu, więc: Dark Souls 3 na premierę, czy Bloodborne, którego do tej pory nie ograłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem weź Bloodborna zanim skończysz w niego grać  to Dark Souls pewnie troszkę stanieje, a i może na allegro coś wyłapiesz po zawiedzionych użytkownikach których gra nie poprowadziła za rączkę i zmusiła do  większego wysiłku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że jedna z gier nie miała jeszcze swojej premiery to zapewne odpowiedź na moje pytanie będzie wróżeniem z fusów, ale mimo to chciałbym się dowiedzieć co byście zrobili na moim miejscu, więc: Dark Souls 3 na premierę, czy Bloodborne, którego do tej pory nie ograłem?

Skoro nie ograłeś, to zacznij od Bloodborna z dodatkiem. Przejdziesz, sprzedasz i weźmiesz DS3... Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD bo3 jest, Rainbow Six Siege jest, zastanawiam się nad Battlefieldem. Proste pytanie: Bf4 czy Bf Hardline ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD bo3 jest, Rainbow Six Siege jest, zastanawiam się nad Battlefieldem. Proste pytanie: Bf4 czy Bf Hardline ?

 

Jak Byleś mały i chciałeś zostać "milicjantem" to bierz BfH :) zawsze to odskocznia od wojny, i gra się bardzo przyjemnie także od siebie polecam.      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że jedna z gier nie miała jeszcze swojej premiery to zapewne odpowiedź na moje pytanie będzie wróżeniem z fusów, ale mimo to chciałbym się dowiedzieć co byście zrobili na moim miejscu, więc: Dark Souls 3 na premierę, czy Bloodborne, którego do tej pory nie ograłem?

Bierz Bloodborne. Jak zależy Ci na kasie to ograsz, a w tym czasie Dark Souls 3 stanieje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra 3:0 dla Bloodborne - zamówione :) Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja. Zwłaszcza że całość można wyrwać za 140zł

EuroRTVagd - podstawka BB za 95zł, a na PSS DLC The Old Hunters za 44zł :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spośród 3,5 niezbyt podobnych do siebie tytułów wybralibyście Batmana arkham knight, asasyna unity/syndicate czy far cry primal? Szukam czegoś co zastąpi pustke po fascynacji the division :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×