Skocz do zawartości
Patricko

Rise of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinka z nowym TR - spoiler-free

 

 

w 120% to czego oczekiwałem - gra do wymaksowania

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tą opóźnioną premierę na ps4 kupiłem starego TR żeby jeszcze raz ograć, bo się nie mogę doczekać Lary heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę na xboxie i powiem szczerze, że jest bardzo dobrze, a na ps4 może być tylko lepiej :)

Jak komuś podpasowała wcześniejsza część to się nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pismaki piszo że końcówka gry to znów jedno wielki szczelanie :/ poza tym same pozytywy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, aż takich dobrych ocen.

 

@senor 

A czemu niby na ps4 ma być tylko lepiej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tr nie kojarzył mi się z wizytówką ps... Już bardziej pc.

mam podobne spostrzezenia

 

Orety, gdzie wyście byli w latach 90? ;)

 

Może nie była wizytówką do tego stopnia, co teraz chociażby Drake, ale... była :P Core klepało pięć gier na tym samym silniku właśnie ze względu na PSXa na którego gra była tworzona docelowo. Pomijając oczywiście jedynkę, która najpierw ukazała się na Saturnie. 

 

Lara na okładkach Official PlayStation Magazine była normą, podobnie jak wystawiane przez nich maksymalne oceny dla tej serii.

W latach '90 to ja gralem na blaszaku. Zgadza sie TR1 byl wczesniej na saturnie a potem trafil jednoczesnie na PC i PS. 

Lara byla na wielu roznych okladkach tak samo czasopism dla PeCeciarzy a takze innych nie zwiazanych z grami. 

Oceny na PC tez byly wysokie. 

 

Po prostu Lara w mojej opinii byla multiplatformowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może właśnie dlatego jest taką dobrą grą bo była projektowana i pisana tylko na jedną platformę? Nie musieli iść na żadne kompromisy i udziwnienia. Dali z siebie wszystko na co ich stać. Zdecydowanie łatwiej będzie teraz to portować niż pisać jednocześnie na 5 różnych systemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może właśnie dlatego jest taką dobrą grą bo była projektowana i pisana tylko na jedną platformę? Nie musieli iść na żadne kompromisy, udziwnienia. Dali z siebie wszystko na co ich stać. Zdecydowanie łatwiej będzie teraz to portować niż pisać jednocześnie na 5 różnych systemów.

Powiedzmy, że to prawda. Zgaduje jednak z góry, że wersje konsolowe ukazałby się równocześnie  teraz, a PC na początku roku (dopracowanie optymki). 

Lara to zdecydowanie "czarny koń" tego roku. 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydanie jej w tym samym czasie co F4, może być strzałem w kolano. Zobaczymy jak się sprzeda.

Edytowane przez KOMARZYSKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydanie jej w tym samym czasie co F4, może być strzałem w kolano. Zobaczymy jak się sprzeda.

Tak, nie zmienia to jednak faktu, że Lara jest lepsza niż Fallout (całościowo)...

Przede wszystkim dopracowana technicznie, bardzo dobrze wykonana pod względem tempa akcji. Ogólnie widziałem obie gry i nie rozumiem ocen F4, ale to już kwestia gustu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie rozumiem , f4 to technologiczny crap ratuje sie otwartym swiatem , TR jest swietnie zrealizowany

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Załóżcie sobie możemy jakiś osobny temat "We are bashing F4" i tam spamujcie ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie rozumiem , f4 to technologiczny crap ratuje sie otwartym swiatem , TR jest swietnie zrealizowany

 

To są dwie zupełnie inne gry i są oceniane pod innymi kątami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie zmienia to jednak faktu, że Lara jest lepsza niż Fallout (całościowo)...

Przede wszystkim dopracowana technicznie, bardzo dobrze wykonana pod względem tempa akcji. Ogólnie widziałem obie gry i nie rozumiem ocen F4, ale to już kwestia gustu. 

Bez jaj. Porównujesz sanboxowe RPG do korytarzowej oskryptowanej gry TPP? Fanbojostwo osiągnęło nowy poziom.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie ze wszystkimi DLC oraz z nowym rozdziałem „Blood Ties”. Dodatkowo możemy spodziewać się zadań, które będą wykorzystywały PlayStation VR. Poza tym do gry zostanie dodane rozszerzenie do trybu Endurance, który będziemy mogli rozgrywać w kooperacji wraz z przyjaciółmi. Pojawią się także skórki nawiązujące do poprzednich części cyklu. Dla wymagających fanów przygotowano także tryb „Extreme Survivor”. Nie tylko zwiększa poziom trudności gry, ale również wyrzuca z produkcji wszelkie checkpointy. Od tej pory będziemy mogli zapisać grę jedynie przy ognisku – po tym jak zbierzemy oczywiście drewno.

 

Data premiery 11 października 2016 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidna chusteczka na otarcie łez. Gra była świetna w 2015 i pewnie w 2016 będzie nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pablos_83 napisał:

Solidna chusteczka na otarcie łez. Gra była świetna w 2015 i pewnie w 2016 będzie nadal.

:) 

Jako osobnik z zaleglosciami smiem domniemac ze w 2020 jak odpale te produkcje tez bede sie dobrze bawil :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intryguje mnie ta dodatkowa misja fabularna dla PS VR. Ciekawe jak to będzie wyglądać? Będziemy mieć widok FPP z oczu Lary i poruszać się normalnie padem? A może jakieś mini-gierki tylko? Gra wychodzi 2 dni przed premierą VR-u, więc będziemy mogli to sprawdzić już na premierę. Pierwszy Tomb Raider (z 2013 roku) był bardzo fajny, choć nieco mi przeszkadzała dość ponura paleta barw. Sequel na szczęście ten problem naprawia. Nie kupię w dniu premiery, bo wydawca sobie życzy pełną cenę za niemalże roczną grę (tak, wiem, że zawiera wszystkie DLC, ale mimo to za drogo jak dla mnie). Stanieje do pułapu 20 funtów i biorę :)

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×