Skocz do zawartości
Patricko

Rise of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się, ale tyle dobrze, że podczas rocznej bety na XO będą inne rzeczy do ogrania  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XO już leży na półeczce, nic tylko czekać na premiere :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XO już leży na półeczce, nic tylko czekać na premiere :biggrin:

LUCKY BITCH!!

Ja nie mam tyle kasy i musze sprzedac ps4 kupic XO dla forzy i ROTR, ograc Fallouta i na wiosne znowu kupic ps4 przed U4!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Przeraża mnie Twoja wypowiedź :)

Nie zły maniak z Ciebie aby robić takie kombinację dla paru gierek :D

SGS V + CM12.1 + TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Przeraża mnie Twoja wypowiedź :)

Nie zły maniak z Ciebie aby robić takie kombinację dla paru gierek :biggrin:

SGS V + CM12.1 + TT

Dla ostatniego Tomb raidera przesiadlem sie z x360 na ps3 bo na gameplay.pl bylo ze wersja ps3 jest najlepsza i sie nie zawiodlem a do tego nadrobilem HR, Unchartedy, Ni no kuni i  TLOU wiec warto bylo. Dla mnie Tomb raider to mesjasz tego roku zaraz po Bloodborne a ze wyszlo jak wyszlo z wersja na ps4 to nie ma innej opcji by ograć ten tytul w tym roku.A pozatymm i tak wychodze na + bo Xo mam za 1k a konsole sprzedalem za 1200. THIS IS FOR THE PLAYERS!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mówcie, że premiera na ps4 przesunięta, jak to możliwe w ogóle? cyrk, że na x1 wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy nie popadamy w paranoję ?...co z tego że gra wyjdzie za rok u nas a już teraz na XO. To nie ma znaczenia ponieważ i tak na spokojnie ją ogramy. Nie widzę sensu sprzedawać konsol, kupować i znowu sprzedawać żeby kupić poprzednią. Zachowajcie umiar a Wasz portfel będzie mógł spać po nocach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o Tomb raiderze ja wyrazam swoje zdanie i moje zamiary wzgledem tej gierki, i nikt nie popada w paranoje bo nikt nikogo do niczego nie zmusza a moj budzet na ten rok na gry spokojnie wytrzyma, nawet takie zabawy w kupno-sprzedaz.Jesli gralbym w kilkanascie gier rocznie, poczekalbym rok ale jak gram kilka to moge spokojnie żonglować platformami.A jeśli przy budżecie jesteśmy to jaki jest wasz roczny budzet na gry moj to skromne 500zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam aż takiego ciśnienia na TR więc ten rok spokojnie wytrzymam gdyż jest sporo fajnych gierek na PS4 do ogrania.

Jeśli chodzi o budżet to ja w tym roku wydałem sporo bo kupuję nówki w sklepie, kupiłem już ich spora a w tym tygodniu wydałem 500zł na FIFA i Mad Max ale już stopuję w tym roku i raczej nic nie kupię. Wiadomo gry, których nie zatrzymuję w kolekcji to sprzedaję. Ostatnio sprzedałem batmana za 160zł oraz GTA V za 130 bo po co mają zajmować miejsce jak do nich nie wrócę

Wysłane z SGS V + CM12.1 + TT

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja już prawie wszystko ograłem co mnie interesuje na ps4 i liczyłem na ta grę... w wypadku gier kasa dla mnie ma małe znaczenie, bo to moja pasja i hobby, na które mogę wydać spokojnie po kilkaset zł miesięcznie, oczywiście kupując i sprzedając, bo nie jestem typem człowieka co lubi mieć pudełka na półce, które tylko kurz zbierają hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć obie konsole. 10listopada biorę TR na Xone i Fallout 4 na PS4. Dla mnie TR z 2013r. to jedna z najlepszych gier akcji ostatnich kilku lat ,a kontynuacja zapowiada się jeszcze lepiej, chociaż oglądając gameplaye mam wrażenie jakbym oglądał jakiś dodatek do poprzedniej części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że może temat nie dosłownie traktujący o Larze, ale nie wiedziałem gdzie się tym podzielić, a chcąc się tym podzielić i zdając sobie sprawę, że jest tu przyjemne (cycki ;) ) z pozytecznym (kilka akapitów o TR), to... zapraszam ! :)

 

https://zdrugiejstronyekranu.wordpress.com/2015/09/28/sa-cycki-jest-impreza-o-fajnych-zderzakach-w-biznesie-gier-slow-kilka-18/

 

Byłoby mi bardzo miło, gdyby ktoś lajknął fanpage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć obie konsole. 10listopada biorę TR na Xone i Fallout 4 na PS4. Dla mnie TR z 2013r. to jedna z najlepszych gier akcji ostatnich kilku lat ,a kontynuacja zapowiada się jeszcze lepiej, chociaż oglądając gameplaye mam wrażenie jakbym oglądał jakiś dodatek do poprzedniej części...

Dobrze że zaznaczyłeś że gra akcji - z tym się zgodzę :) Gra świetna, również wersja Remastered pokazuje pazur graficzny, Ale jako Tomb Raider -  tutaj jestem zawiedziony. Zagrałbym w Tomb Raidera a'la Anniversary. Oglądając gameplay z tvgry.pl mam wrażenie że twórcy nie poczynili nic by ulepszyć poprzednią odsłonę. Wszystko to samo, nawet HUD, ogniska. Spodziewam się solidnej rozgrywki ale nic ponad to. A szkoda...

Edytowane przez teamdox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co poprawiać. No, może więcej eksploracji i mniej strzelania. Ale ogólnie to chcę więcej tego samego z klimatem poprzednich, starych części.

 

Mogliby jeszcze wrzucić rezydencję Lary Croft odpalaną z głównego menu gry  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo gameplayu z Tokyo Gamefest 2015:

 

Oczywiście jak ktoś chce unikać spoilerów, to nie oglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sith widzę, nabijasz posty  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sith widzę, nabijasz posty  ;)

Czepiasz się :P Zapomniałem, że są dwa tematy (trochę bez sensu imo) i najpierw wrzuciłem tutaj...

Mogłem zrobić "do usunięcia" jak niektórzy a post i tak nabity...

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Już za tydzień :D  :yes:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za tydzień :biggrin:  :yes:

Ech, już w przyszłym roku...zazdroszczę :sad:

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, już w przyszłym roku...zazdroszczę :sad:

Raczej "za rok" byłoby precyzyjniejszym stwierdzeniem.

Mimo wszystko nie zazdroszczę. Takie zagrywki jakie czasy, ale to nie znaczy, że są w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle to ująłem - nie podobają mi się takie czasowe exclusivy. Niby w tym wypadku mnie to wali, ale sam fakt takich zagrywek mi się nie podoba.

Rozumiem jednak pobudki MS i cały ten "nowoczesny" marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby konsole wypuściło apple, a potem wykupilo na wylacznosc wszystkie większe hity, bo ich stać. No średnio by to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×