Skocz do zawartości
Patricko

Rise of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

są już pierwsze screeny z wersji  VR ;)

 

trespasser-tits.jpg

Edytowane przez marko
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marko - masz + za zart.

 



Trespasser - wiele slyszalem o tej grze choc nigdy w nia nie gralem. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie-niegdzie już jest, m.in. w Krakowie w Gameover, ale nie wiem czy zostały jeszcze wolne sztuki.

 

sx191u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do osob majacych swoja kopie prosba o nr CUSA dla gry majacej polska lokalizacje.

z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, gemcia99 napisał:

CUSA 05716

podziekowal.

 

Wynika z tego ze w jedna wersja jest na europe bede mogl spokojnie w SE kupic i miec PL lokalizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem z pss na spole z ziomeczkiem. Nie podba mi się sytuacją gdzie dostaję grę rok po premierze na innych platformach dlatego glosuje portfelem placac polowe ceny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie już?

Jak wrażenia względem poprzdniej odsłony?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bany4KHDR napisał:

Kupilem z pss na spole z ziomeczkiem. Nie podba mi się sytuacją gdzie dostaję grę rok po premierze na innych platformach dlatego glosuje portfelem placac polowe ceny!

Ale dostajesz fajne wydanie (w przypadku fizycznego jest to eleganckie pudełko i artbook), wszystkie wydane dotychczas dodatki i rozszerzenia, plus zupełnie nowe, przygotowane specjalnie dla rocznicowego wydania.

 

Sama gra natomiast jest moim zdaniem ciekawsza, bardziej rozbudowana i zróżnicowana w porównaniu do poprzedniego TR. Rozwinięto tu w zasadzie wszystkie elementy charakterystyczne dla TR2013 i to w zupełności wystarczyło, bo z samą mechaniką nie było w zasadzie sensu kombinowania. Mapy są więc większe i bardziej rozbudowane, doszły questy poboczne, jest więcej dłuższych opcjonalnych grobowców (gdzie w niektórych przypadkach już samo odnalezienie drogi do nich jest zajmującego). Do tego dochodzą jeszcze jaskinie i krypty. Zbieractwo i polowania też mają wreszcie sens, bo z materiałów w zasadzie przez całą grę wytwarzamy przedmioty.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Numinex jak ktos lubi pudelka i artbooki i mu sie to przydaje do czegos, ewentalnie kolekcjonuje sobie gry to jak najbardziej, ja tymczasem wole polowe mniej zaplacic, jedyny minus to ze nie sprzedam... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w stanie ktos to porownac do TR Legend? Ostatni w jaki gralem i mam niesamowicie mile wspomnienia z ta gra, przechodzilem ja zawsze w swieta i milo by bylo i teraz sobie cos takiego zafundowac :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jedyne co gra ma wspólnego z TRL to dość podobne sterowanie i okazjonalne zagadki związane z fizyką. Jeśli podobała Ci się Legenda, to i ostatnie Tomb Raidery powinny, bo pod względem mechaniki są tak samo intuicyjne, ale bez porównania bardziej rozbudowane i klimatyczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Numinex napisał:

Mapy są więc większe i bardziej rozbudowane, doszły questy poboczne, jest więcej dłuższych opcjonalnych grobowców (gdzie w niektórych przypadkach już samo odnalezienie drogi do nich jest zajmującego). Do tego dochodzą jeszcze jaskinie i krypty.

 

 

 

No właśnie i nie idzie się w tym wszystkim pogubić? Mimo, iż jestem graczem starej daty wolę raczej korytarzowe produkcje. W TR2013 nie utknąłem nigdzie na dłużej a jak jest tutaj?

Edytowane przez Prus89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTR oferuje podobny projekt leveli jak 2013, z tym że są większe i oferuję więcej atrakcji. Nie idzie jednak utknąć,bo mamy mapkę i instynkt przetrwania. Zagadki znajdują się z kolei w opcjonalnych grobowcach, więc jedyne co może Cię zatrzymać po drodze to jedynie zadania poboczne, wyzwania i znajdźki :)

 

Ja zresztą wychowałem się na klasycznych TR, dlatego wolę takie podejście do eksploracji, jakie oferuje właśnie ROTR.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ROTR i TR Definitive Edition, korci mnie żeby zacząć od ROTR. Dużo stracę na story line?

1+3@tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele. Poznasz lepiej motywacje Lary, płaskich bohaterow drugoplanowych i swiat przedstawiony, ale zaczynajac od drugiej czesci nie poczujesz jakbys cos stracil.

 

Ewentualnie jedynka bedzie wydawala sie gorsza

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, bany4KHDR napisał:

Panowie mam ROTR i TR Definitive Edition, korci mnie żeby zacząć od ROTR. Dużo stracę na story line?

1+3@tapatalk

Pierwszy Tomb Raider miał moim zdaniem świetny klimat, trochę kojarzący mi się z serialem Lost. Potem trochę scenarzystów poniosło (moim zdaniem), ale wystarczyło żebym poleciał po Rise of the Tomb Raider w dniu premiery (tj. dzisiaj xD).

 

Mnie trochę ta niewymiarowość pudełka nowego TR'a denerwuje. Do tej pory moje wszystkie gry na PS4 były w identycznych boksach, a nowa Lara trochę odstaje.

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi poprzedni TombRaider bardziej się podobał niż seria Uncharted (do 3 bo w najnowszego jeszcze nie grałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam chopy w końcu możecie pograć co? ;0 a ślinka ciekła oj ciekła, ale jest jmest wypasiona roczna gra za bezcen ;)

 

BTW: świetna gra, naprawdę dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w ROTR jak i w TRDE mogę streamować na Youtube w max 360p , wyższe rozdzielczości są wyszarzone w ustawieniach streama. Odpalilem TLOU żeby sprawdzić i wszystko hula w 720p 60fps. Jak u was wygląda sytuacja?

1+3@tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się zastanawia czy kupić to powiem TAK TAK TAK!! Gra to poziom szlifu podobny poziomem do Uncharted 4 i The Last Of Us. Tytuł bardzo PRO. Bierzcie i nie martwicie się głupotami czy tu kosztuje 209zł czy 219zł. Gra jest dla mnie jak Bloodborne - warta każdej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jak miałem xone, gra miała dosyć denerwującego Input laga. Podobno na ps4, ten problem miał być usunięty. Ktoś miał do czynienia z wersjami na obie konsole, i może coś w tej kwestii powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jak miałem xone, gra miała dosyć denerwującego Input laga. Podobno na ps4, ten problem miał być usunięty. Ktoś miał do czynienia z wersjami na obie konsole, i może coś w tej kwestii powiedzieć?

Faktycznie jak się przełączylem z definitive edition na ROTR to jest lag na sterowaniu ale nie wiem czy to lag czy po prostu czułość analoga jest zmasakrowana bo kamera zaczyna się poruszać dopiero jak przechyle gałe prawie do oporu. Ale nawet w menu skakanie pomiędzy opcjami jest mniej responsywne (trwa dłużej od wciśnięcia do reakcji) niż w definitive. Nie jest to coś do czego się nie można prYzwyczaic czy jakoś psuje rozgrywkę ale sam fakt jest upokarzający

1+3@tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×