Skocz do zawartości
Patricko

Rise of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

23 godzin temu, Kisiel-PL napisał:

Porobiłem trochę fotek z pierwszych 3-4h gry, spoilerów nie ma, a wszystkie ujęcia zostały zrobione podczas gameplay'u, żadnych cutscenek. 

 

Śnieżek:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


rottr_2016_10_11_23_56_25_12_by_kssl-dak

 

rottr_2016_10_11_23_49_43_01_by_kssl-dak

 

rottr_2016_10_11_23_53_17_65_by_kssl-dak

 

rottr_2016_10_11_23_55_32_46_by_kssl-dak

 

rottr_2016_10_11_20_08_39_81_by_kssl-dak

 

rottr_2016_10_11_20_13_33_75_by_kssl-dak
 

 

 

Słoneczko

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


rottr_2016_10_12_00_05_17_50_by_kssl-dak

 

rottr_2016_10_12_00_00_05_95_by_kssl-dak

 

rottr_2016_10_12_00_01_15_33_by_kssl-dak

 

rottr_2016_10_12_00_03_01_51_by_kssl-dak

 

rottr_2016_10_12_00_01_30_16_by_kssl-dak

 

rottr_2016_10_12_00_04_45_54_by_kssl-dak
 

 

 

Screenshoty w 4K:banderas: 

Ja nie widzę żadnych większych różnic a gram na starym, brzydkim XOne. Zresztą Digital Foundry testowało tą grę na PROstacie i też większych różnic nie było. Zapewne będzie tak z większością gier. Współczuję wszystkim, którzy nie mogą się doczekać tego "cudownego" sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ten artbook, ogólnie jest fajny ale źle się z niego płytę wyciąga...

Sama gra jest mega, na prawdę, jak na razie czuć różnice na plus względem wcześniejszej odsłony.

Świetny klimat survivalu... Pełno znajdziek itp. Gra jest świetna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10/13/2016 o 10:51, Tomi915 napisał:

 

Dla mnie PC jest Przegrany Całkowicie na rynku. Kilka lat temu przestałem pakować tysiące złotych w to badziewie. Już i7, 32GB DDR5, 2 grafy spięte + smok zasilacz 1000W w tym wyścigu szczurów było mi mało. Mało rozwolnienia nie dostawałem, jak kilka pkt. w 3D Marku było więcej, rachunki za prąd po 200zł większe...Od jakiegoś czasu laptop + PS4. Obecnie używkę PS4 można kupić za max 800zł, za tyle to miałem część JEDNEJ karty graficznej :happy: Zamiast śmiesznego monitora 17-27 cali jak u 80% graczy - tv 60' z 4K. JEDYNYM plusem jak dla mnie posiadania PC - to możliwość kradzieży gier z neta, albo ceny nowych gier np. Fifa 17 na PC 150 zł, a i tak z 50% ukradnie, a na PS4 ZERO piractwa i cena 250zł. Co do samej gry, leży na półce, a ja z doskoku u znajomych dziaduje z braku czasu. Graficznie świetnie, o reszcie jej walorów - jak zagram dłużej. Pzdr.

Kiedys tez mialem PC i ladowalem kupe kasy w niego, zeby pograc w cos rozsadnego. Od kiedy wyjechalem z Polski tylko laptop + konsola. Dziwie sie ludziom, ktorzy kupuja jakies GeForce'y 1070 lub 1080 za tysiace zlotych, do tego jeszcze i7 i cholera wie co jeszcze. Wszystko tylko po to, zeby zagrac w 1080p lub 4k w 60 fps? Kurcze, nie jest to warte takich kosztow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Inaczej nie można podsumować Waszego bełkotu :yao:

 

Końsolowce powielają mity sprzed lat, że komp musi być za 5tysi, że co rok wymiana podzespołów żeby normalnie pograć. Posiadam PC z gtx970, i5-4570 do tego łOniak i wcześniej 2x PS4 to mam odniesienie jak graficznie prezentują się obecnie gry oraz jak chodzą. Znajomi również graja na słabszych confingach i nie maja problemów oraz nie korci ich wkładanie kolejnych tysi w PC.

 

32gb RAM DDR5:yao: I płacze że mu się cyferki w benchmarku nie zgadzają :vxoAZzf:

 

Jak coś to zapraszam do dalszej dyskusji do tego tematu: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w RoTR jest tryb kooperacji. Jak on działa?

Można całą gierkę przechodzić e dwójkę?

P.S.

Gra jest świetna!

Efekt niedosytu towarzyszy all the time :)

Chce się grać i grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z dodatkami? Są na płycie czy jako kod? Multi jest wymagane do PLATYNY? Widziałem że gra wraz z DLC ma ok 120 pucharów.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na płycie :)

Kupuj bo chyba najnowszy TR jest lepszy od U4 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kolos28 napisał:

Wszystko jest na płycie :)

Kupuj bo chyba najnowszy TR jest lepszy od U4 :)

O to akurat nie trudno.

Ciekawe jak będą spadały ceny używek. Jednak się skuszę na remaster Skyrima. Akurat od 28.10 mam cztery dni wolne. Jak znalazł na kilkugodzinne spacery po Tamriel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest na płycie

Kupuj bo chyba najnowszy TR jest lepszy od U4

Mi rownież TR znacznie bardziej podszedł od U4.

Aczkolwiek trochę zniesmaczyło mnie to, ze przy jednej konfrontacji z ziomkami przebiegłem do innej lokacji i wszyscy zniknęli ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba tak bardzo jak U4, czy pierwszy TR. Wiadomo, gierka jest super i w ogóle, ale mając 50% gry zrobione, w trakcie cutscenek idę do kibla, a misje poboczne wydają mi się nieco wplecione na siłę i przeszkadzające w skupieniu się na głównej osi rozgrywki. Poprzedni TR był bardziej korytarzowy i IMO pasowało to lepiej do tej serii. Może druga polowa gry sie rozkręci, ale póki co jestem trochę rozczarowany sequelem, podobnie jak i słabiutkim dubbingiem, który tym razem szybko zamieniłem na oryginalny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rada prosta, odpuszczasz znajdzki i skupiasz się na fabułę a po przejściu gry latasz po lokacjach i bawisz się dalej w poszukiwaniu tego co pominales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rada niby prosta, ale raz że fabuła jak już pisałem wyżej, delikatnie mówiąc szału nie robi, a dwa nie wiadomo czy będą chęci na czyszczenie gry. Enyłej, jak dla mnie TR:DE>ROTTR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rise pod względem fabuły był tak kasztaniasty, że nawet nie pamiętam zakończenia i imion postaci poza Larą    :30vm3cw:   Niby gra dla dorosłych,a historia tak banalna, że godzi w każdego myślącego człowieka powyżej ósmego roku życia. Przecież nie trzeba wymyślać nie wiadomo jakich rzeczy, by story było wciągające i dojrzałe. Najlepszy przykład to The Last of Us. Prosta opowieść o chodzeniu a jednak nikt po zakończeniu nie pisał, że twórcy go obrażają. W Rise of The Tomb Raider scenarzyści traktują graczy jak idiotów. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokusił się już ktoś może o porównanie grafiki między PS4 1080p30 a PS4Pro też w 1080p30 (po tym patchu oczywiście)? Może jakaś redakcja, która już bawi się prosiakiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć po patchu są jakieś jazdy? Są przypadki, że trzeba odłączać konsolę od neta, żeby pograć, a to komuś save'y wcięło itd. Pytam, bo jak mam instalować i się wqrwiać zamiast cieszyć grą - to wolę poczekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O October 22, 2016 o 12:55, Yog-Sothoth napisał:

Poprawili w tym nowych "patchu" input lag czy dalej występuje?

Poprawili.

 

53 minut temu, Tomi915 napisał:

Ponoć po patchu są jakieś jazdy? Są przypadki, że trzeba odłączać konsolę od neta, żeby pograć, a to komuś save'y wcięło itd. Pytam, bo jak mam instalować i się wqrwiać zamiast cieszyć grą - to wolę poczekać...

Jakieś problemy niby są. Ja po patchu miałem dwa crashe co nie zdarzało się wcześniej. Save'ów nie straciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, danken000 napisał:

Poprawili.

 

Jest lepiej, ale w niektórych miejscach nadal jest odczuwalny choć nie aż w takim stopniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że w tej części nawalili tych grobowców jak głupich klusek? Co kilkadziesiąt metrów informacja "Opcjonalny grobowiec w pobliżu". Trochę to wkurza bo odciąga od głównego wątku. Ktoś może powiedzieć: "To przecież nikt ci nie karze każdego zwiedzać..." ale z drugiej strony zachodzisz w głowę, że coś cię jednak omija.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :) Jest ich łącznie chyba z 9, więc nie za wiele. Jest dodatkowe zadanie na grobowce, więc spokojnie możesz sobie je zostawić jak ukończysz fabułę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Boomstick1983 napisał:

Bez przesady :) Jest ich łącznie chyba z 9, więc nie za wiele. Jest dodatkowe zadanie na grobowce, więc spokojnie możesz sobie je zostawić jak ukończysz fabułę.  

Dokładnie...pamiętałem, że coś około 10, ale nie więcej. Prus89 nie narzekaj. Akurat te grobowce są fajnie zrobione bo posiedzisz w nich jakiś czas, ale dostaniesz za nie jakaś uczciwą nagrodę. Poza tym są one fajnie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest z tym ai w grach ale jestesmy 10 lat do przodu a oni dalej sa glupi.

Nie chodzi mi o poziom trudnosci.

Jeszce w zadnej grze nie widzialem zeby AI chowalo sie za zaslonami i szybko strzelalo jak czlowiek zmienialo pozycje bylo ciezkie do trafienia.

Jedyny sposob devsow na utrudnienie to napierdzielic 20ludzi na 1 lokacji,wolalbym walczyc z 2 ktorzy sa wymagajacy(ale padajacy jak normalny czlowiek 2-3 strzaly a nie 20)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Thetruth90 napisał:

Nie wiem co jest z tym ai w grach ale jestesmy 10 lat do przodu a oni dalej sa glupi.

Nie chodzi mi o poziom trudnosci.

Jeszce w zadnej grze nie widzialem zeby AI chowalo sie za zaslonami i szybko strzelalo jak czlowiek zmienialo pozycje bylo ciezkie do trafienia.

Jedyny sposob devsow na utrudnienie to napierdzielic 20ludzi na 1 lokacji,wolalbym walczyc z 2 ktorzy sa wymagajacy(ale padajacy jak normalny czlowiek 2-3 strzaly a nie 20)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

 

Oczekujesz realizmu od przygodowej gry akcji? 

Nie to zebym  sie czepial, ale to tak jak oczekiwac realizmu od kina akcji.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×