Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Strife napisał:

Czyli wypas, bo myślałem że zniknie, a wole sam przełazić poszczególne ślicznoty.

Jeżeli będziesz wbijał platynę, to jeszcze zdążysz mieć jej dość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie padła za drugim podejściem, jak dojść do zamku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

Ślicznie padła za drugim podejściem, jak dojść do zamku?

Mówisz o Cainhurst? Jeżeli tak, to musisz z zakazanego lasu znaleźć przejście do kliniki Yosefki. Tam znajdziesz zaproszenie do Cainhurst.

Z nim udaj się do lampy wiedźm z hemwick. Biegniesz przed siebie aż dotrzesz do polanki z dwoma egzekutorami. Na polance znajdź pomnik i czekaj na podwózkę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozwaliłem Logariusa, gdzie znajdę katanę? Myślałem że będzie jak go pokonam.

 

Dobra przymierzyłem koronę :)

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Strife napisał:

Rozwaliłem Logariusa, gdzie znajdę katanę? Myślałem że będzie jak go pokonam.

Musisz przystąpić u krolowej na zamku do covenantu Vilebloods i wtedy bedzie dostępna u posłańców do kupienia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko że królowa mnie olewa, co spieprzyłem?

Dobra, jako cham nie przyklęknąłem . 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A klęknąłeś przed nia?

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby głupio to nie brzmiało, ale kotka mi zabiła lalkę ( cipa usiadła na pada) coś to drastycznie zmienia w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie bedziesz mogl levelowac 

Nie no wroci, wyjdz z hunters dream i wejdź z powrotem :)

Edytowane przez sLk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wytłumaczy osobie która nigdy nie miała do czynienia z Soulsami jak się w to gra?

Odpaliłem wczoraj pierwszy raz w życiu, doszedłem do miejsca pierwszego "zapisu", zaraz po wyjściu po sporej drabinie.

Potem ze 3 godziny spędziłem na czmychaniu, skradaniu, zabijaniu i walce o swoje życie, ale parłem na ślepo gdzie mnie poniosło. Nie znalazłem nigdzie innego punktu zapisu, a cała lokacja wydawała mi się ogromna. W końcu oczywiście zginąłem i powrót do pamiętnej drabiny.

Jak się przechodzi tą grę? Mam nie wyłączać konsoli aż przejdę całą? Jak eksplorować świat, gdzie szukać tych bossów, checkpointów? Nie chciałbym korzystać z poradnika, więc czy to w ogóle możliwe?

Tak, mówię poważnie i tak, jestem niedzielnym graczem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oj kolego, zadałeś chyba najtrudniejsze pytanie w tym wątku - jak się przechodzi bloodborne :)

Checkpointow jest wbrew pozorom sporo. Może nie setki, ale pozwalają swobodnie przemieszczać się po świecie gry. Bardzo ważne są skróty. Zauważyłeś na pewno zamkniętą bramę na lewo od pierwszej lampy. Pierwszy boss (w zasadzie opcjonalny, ale ja tam ich nje lubie rozdzielać) jest całkiem blisko pierwszej lampy, ale najpierw musisz otworzyć sobie bramę z drugiej strony :p

Granie bez poradnika jest na pewno ciekawsze, ale i trudniejsze. Wiele rzeczy baaardzo łatwo pominąć.

Mówiłem juz, ze zadałeś trudne do prostej odpowiedzi pytanie? :p biegaj po pierwszej lokacji, zwiedzaj, szukaj nowych przejść, ucz się walczyć z byle cieciami. Naucz się parowania ma byczkach z cegłami... Nie wiem co Ci jeszcze poradzić ;)

Najważniejsze to chyba, żebyś się nie zniechęcał, bo gra jest niesamowita i im więcej się jej poświęci, tym wiecej satysfakcji daje.

A, i ważna rzecz. Levelowac będziesz mógł dopiero po uzyskaniu punktu wglądu, ktory dostaniesz po pierwszym spotkaniu z bossem lub użyciu przedmiotu wiedza szaleńca, który można znaleźć gdzieś w kanałach. Warto to zrobić w pierwszej kolejności.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudna gra, trudne pytania i jeszcze trudniejsze odpowiedzi ;) dzięki wielkie, dziś spróbuję ponownie. Tak się zabawnie składa, że w czasie tego mojego pierwszego wypadu spadłem przypadkiem w kanały i jakimś cudem zgarnąłem tę Wiedzę Szaleńca :P jak się paruje ciosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Trudna gra, trudne pytania i jeszcze trudniejsze odpowiedzi ;) dzięki wielkie, dziś spróbuję ponownie. Tak się zabawnie składa, że w czasie tego mojego pierwszego wypadu spadłem przypadkiem w kanały i jakimś cudem zgarnąłem tę Wiedzę Szaleńca :P jak się paruje ciosy?

Jeżeli masz wyposażoną broń palną w lewej ręce, to musisz strzelić w przeciwnika w momencie, kiedy bierze zamach (w sumie bardziej, kiedy pp zamachu wyprowadza cios). Uslyszysz taki... bzdryng? (Charakterystyczny dźwięk, jak Ci wyjdzie to poznasz na 100%), gościu sie zachwieje, podchodzisz do niego i wciskasz r1.

Wymaga sporo cwiczenia, żeby to opanować, ale jest bardzo bardzo przydatne, bo działa też na bossów (nie wszystkich).

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do królowej Yharanam potrzebuję kielicha ish?

Jedną trzecią pępowiny dostaję się po pokonaniu mamuśki?

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Do królowej Yharanam potrzebuję kielicha ish?

Jedną trzecią pępowiny dostaję się po pokonaniu mamuśki?

Nie jestem na 100%pewny, ale chyba w ish były latwe do znalezienia któreś materiały potrzebne do otwarcia lochu z królową.

Tak, z mamuśki wypada pepowina.Ogolnie do znalezienia są 4 a potrzebne 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pępowin mam dwie sztuki jak na razie plus ta co wypadnie z mamuśki to będzie 3, zdobyłem jeszcze jakąś strunę z kupy mięcha co się ją zrzuca poprzez wajchę do lochu, chyba tylko mi zostały kielichy i dokończyć główny wątek, a tak myślę że rozpykałem wszystko co było możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Pępowin mam dwie sztuki jak na razie plus ta co wypadnie z mamuśki to będzie 3, zdobyłem jeszcze jakąś strunę z kupy mięcha co się ją zrzuca poprzez wajchę do lochu, chyba tylko mi zostały kielichy i dokończyć główny wątek, a tak myślę że rozpykałem wszystko co było możliwe.

Żyjąca struna jest do lochu z królową. I przypomniałem sobie co miałem sprawdzić - w lochu Isz (ten od ebrietas) można znaleźć 2 czerwone galarety, również potrzebne do otwarcia lochu królowej (2 z 4, ale 2 są do znalezienia poza lochami). Można też w loran, ale isz jest moim zdaniem znacznie łatwiejsze. NO i szybsze, bo w loran galarety są dopiero w drugim lochu.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, został ostatni pucharek za królową Yharnam, jak na razie najwięcej krwi mi napsuła Ebrietas chyba z 7 razy do bladzi podchodziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dobra, został ostatni pucharek za królową Yharnam, jak na razie najwięcej krwi mi napsuła Ebrietas chyba z 7 razy do bladzi podchodziłem.

Sama królowa to formalność, droga do niej to już inna sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zacząłem zabawę z Bloodborne Game of the Year Edition, jednak tkwię w centrum Yarham czyli 2 lampie zwiedziłem już sporo terenu ale nigdzie nie mogę znaleźć 2 lampy zapisu, pokonałem hmm bossa? w tunelu i co dalej ? Gdzie śmigać żeby ruszać fabułę ewentualnie znaleźć punkt zapisu ?

Jak odpalić DLC w tej edycji w menu nie widzę tej opcji.. To tak przyszłościowo oczywiście pytam bo mam całą podstawkę przed sobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Panowie zacząłem zabawę z Bloodborne Game of the Year Edition, jednak tkwię w centrum Yarham czyli 2 lampie zwiedziłem już sporo terenu ale nigdzie nie mogę znaleźć 2 lampy zapisu, pokonałem hmm bossa? w tunelu i co dalej ? Gdzie śmigać żeby ruszać fabułę ewentualnie znaleźć punkt zapisu ?

Jak odpalić DLC w tej edycji w menu nie widzę tej opcji.. To tak przyszłościowo oczywiście pytam bo mam całą podstawkę przed sobą :)

Pierwszych dwóch bossów masz na:

moście, schodami w dół od central yh (schodami za odblokowaną bramą) w górę w małym zaciemnionym domku a potem w lewo.

na cmentarzu. Od central yh musisz iść schodami w dół (schodami za odblokowaną bramą) Do przodu przez mostek z pieskami, dalej masz kilku piętrowy budynek a za nim kanały. Za kanałami przed wielkim mostem z ognistą kulom masz skrót do lampy (winda). Za mostem cmentarz z obowiązkowym bossem. 

Po jego pokonaniu odblokuje ci się część gry gdzie masz wiele ścieżek do eksploracji wedle uznania.

Odpaleniem dlc się nie przejmuj bo to spoiler. Odblokowuje się po pokonaniu 3 obowiązkowego bossa.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Pierwszych dwóch bossów masz na:

moście, schodami w dół od central yh (schodami za odblokowaną bramą) w górę w małym zaciemnionym domku a potem w lewo.

na cmentarzu. Od central yh musisz iść schodami w dół (schodami za odblokowaną bramą) Do przodu przez mostek z pieskami, dalej masz kilku piętrowy budynek a za nim kanały. Za kanałami przed wielkim mostem z ognistą kulom masz skrót do lampy (winda). Za mostem cmentarz z obowiązkowym bossem. 

Po jego pokonaniu odblokuje ci się część gry gdzie masz wiele ścieżek do eksploracji wedle uznania.

Odpaleniem dlc się nie przejmuj bo to spoiler. Odblokowuje się po pokonaniu 3 obowiązkowego bossa.

Ok już rozumiem, dzięki :) ogólnie lampa do zapisu będzie po bosie następna bo narazie nie znalazłem innej niż Central YH

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ok już rozumiem, dzięki :) ogólnie lampa do zapisu będzie po bosie następna bo narazie nie znalazłem innej niż Central YH

Tak, następne lampy będą dopiero po pokonaniu każdego z dwóch bossów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×