Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Te tanie gry to dystrybucje zagraniczne z polskim napisami a mnie zależy na pełnej polskiej wersji. Fakt 259zł w MM to sporo i jednak tyle nie dam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kolos28 napisał:

Te tanie gry to dystrybucje zagraniczne z polskim napisami a mnie zależy na pełnej polskiej wersji. Fakt 259zł w MM to sporo i jednak tyle nie dam :-)

Nie rozumiem...przecież nie ma innej wersji Bloodborne jak z napisami. Chyba, że Tobie zależy też na tym by okładka pudełka była w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodzi ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupiłem dziś poraz trzeci BB ale tym razem nie odpuszczę. Mam nadzieję, że po Dark Souls 3 będzie mi łatwiej ☺☺

Kupiłem jednak Game of the Year Edition.

Nie ma kodu na DLC więc wnioskuję, że gra wie o tym co posiadam hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kolos28 napisał:

No to kupiłem dziś poraz trzeci BB ale tym razem nie odpuszczę. Mam nadzieję, że po Dark Souls 3 będzie mi łatwiej ☺☺

Kupiłem jednak Game of the Year Edition.

Nie ma kodu na DLC więc wnioskuję, że gra wie o tym co posiadam hihi

Jak to trzeci? Rozumiem sprzedać zwykłe pudło i kupić pudło z dlc (chociaż zwykłe ładniejsze :P ), ale to? :P

Oprócz późniejszych lochów kielicha nic nie powinno tak na prawdę stanowić jakiegoś wyzwania nie do przejścia, także powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem za słabym graczem na gry od FS i BB był dla mnie za trudny. Podchodziłem do niego 2 razy i szybko sprzedawałem. Coś mnie ciągneło do Soulsów a więc zakupiłem DS3, który ma łatwiejszy próg wejścia i wsiąknąłem po rzęsy. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy więc teraz po nabyciu małego doświadczenia wracam do cudownego świata BB, moim zdaniem jest to świat jeszcze piękniejszy niż DS3 ☺


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny świat mówisz...zaiste piękno niejedno ma imię :) Ale masz rację, FS zbudowało niesamowicie mroczny, klimatyczny świat i od tej strony można nawet nazwać go na swój sposób pięknym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jaka bronia biegacie? Ja na poczatku gry wybralem topor tropiciela i jak do tej pory, nic lepszego nie znajduje. Bieda troche z broniami w porownaniu do soulsow..

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po uzyskaniu miecza Ludwiga ciągle z niego korzystałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem saw cleavera przez zdecydowaną większość gry. W dodatku spotobala mi sie wirujaca piła na patyku, ktora mi pomogła trochę w lochach kielicha. Ze szczeladeł to używałem evelyn.

Broni moze i jest mniej, ale mam wrażenie,ze sa bardziej zróżnicowane. No i każda ma 2 tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miecz Ludwiga to świetny wybór pod qualiy builda. Sam przeszedłem z nim prawie cala gre. Natomiast topór to na poczatek najbardziej skuteczna broń, zwłaszcza ładowany atak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sLk napisał:

Miecz Ludwiga to świetny wybór pod qualiy builda. Sam przeszedłem z nim prawie cala gre. Natomiast topór to na poczatek najbardziej skuteczna broń, zwłaszcza ładowany atak :)

Miecz Ludwiga obojętne czy ten z podstawki czy ten z DLC to dobra broń dla gracza, który chce jedynie ukończyć grę i to mu wystarcza. W pvp ta broń jest zbyt wolna i gracz grający np Spisą Kościelną czy Chikage rozjedzie gracza grającego mieczem.

Generalnie to chciałem powiedzieć, że Bloodborne to najlepsza gra wszechświata, a kto twierdzi inaczej to jest gupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lamerskie pytanie :)

Jest możliwość gry w coop, tak aby skimś przejść pierwszego bossa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kolos28 napisał:

Panowie, lamerskie pytanie :)

Jest możliwość gry w coop, tak aby skimś przejść pierwszego bossa?

Ale z kimś konkretnym czy po prostu?

W sumie i tak i tak można, ale nie wiem z czym masz problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja postać jest za słaba abym z moimi umiejętnościami pokonał pierwszego bossa. A nie będę mógł levelować postaci dopóki go nie pokonam i potrzebowałbym wsparcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Kolos28 napisał:

Moja postać jest za słaba abym z moimi umiejętnościami pokonał pierwszego bossa. A nie będę mógł levelować postaci dopóki go nie pokonam i potrzebowałbym wsparcia :)

Będziesz mógł levelować. Potrzebujesz 1 punkt wglądu, żeby lalka się obudziła. Punkt wglądu dostaniesz po samym spotkaniu bossa, nie musisz go pokonać (po pokonaniu dostaniesz chyba 2 albo 3). Wgląd możesz też uzyskać używając przedmiotu wiedza szaleńca, który można znaleźć w kanałach.

Bestia jest cienka jak barszcz. Przeszedłeś soulsy więc i z nią sobie bez problemu poradzisz.

Jeśli nie, to po pierwszym punkcie wglądu jaki dostaniesz to się pojawi posłaniec na schodach i da Ci dzwonek do przywołań.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, harran-smith napisał:

haha, kolos chyba sprzedasz gre czwarty raz jak juz wypytujesz o pomoc przy pierwszym bossie.

Akurat jest promo na cyfrówkę goty za 120 zł :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwołuję co napisałem, przeszedłem bossa za pierwszym razem. Wiecęj miałem strachu a nie było źle hahaha
Jednak DS3 co nie co mnie nauczył A więc BB zostaję ze mną


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kolos28 napisał:

Odwołuję co napisałem, przeszedłem bossa za pierwszym razem. Wiecęj miałem strachu a nie było źle hahah

Zdziwię się, jeśli do Roma (który w sumie też nie jest aż tak trudny) coś oprócz porąbanej bestii żądnej krwii sprawi Ci problem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada Bloodborne w porównaniu do ds3. Ukończyłem DS i się zastanawiam nad kupnem Bloodborne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Cygg napisał:

Jak wypada bloodborne w porównaniu do ds3. Ukończyłem DS i się zastanawiam nad kupnem Bloodborne.

Zależy o co dokładnie pytasz. W sumie dość inne gry (załozenia te same, ale wykonanie inne:) ).

Inny klimat - BB jest bardziej mroczne i w świecie gotycko/wiktoriańskim.

BB jest szybsze. Nie masz tarcz, tylko broń palną. Walki opierają się na unikaniu ciosów niż ich blokowaniu.

Bardzo ciekawa historia, jeśli się w nią wkręcisz i będziesz chciał wczytywać się w opisy przedmiotów i rozglądać po świecie.

Dla mnie BB jest znacznie ciekawsze niż soulsy 3 (nie grałem we wcześniejsze jakby co). Czy są trudniejsze czy łatwiejsze nie jestem w stanie ocenić. Ale mam wrażenie, że po soulsach będzie Ci łatwiej grać w BB niż miałoby to miejsce w odwrotnej kolejności.

W zasadzie tyle na szybko. Jeżeli masz jakieś konkretne pytania to wal :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Cygg napisał:

Jak wypada Bloodborne w porównaniu do ds3. Ukończyłem DS i się zastanawiam nad kupnem Bloodborne.

Proponuję po DS3 odpocząć troszkę od gatunku i szarpnąć w coś "lekkiego i przyjemnego" np. Uncharted czy Far Cry.

Chodzi o to, żebyś po odpaleniu BB nie stwierdził "już to wszystko widziałem...".

Są to inne gry, ale założenia mechaniki niemal identyczne.

Jak @xavris wspomniał, Bloodborne jest szybsze, bardziej dynamiczne. W moim odczuciu banalne na tle Dark Souls.

Jeśli DS3 Ci się spodobało, to w Bloodborne się zakochasz. Pozycja obowiązkowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po DS3 zacząłem U4 i pomału go kończe. Bardzo brakowało mi Soulsów więc robię kolejne podejście do BB. Teraz jest mi zupełnie łatwiej po ograniu DS3. BB ma trudniejszy próg wejścia ale po zapoznaniu się w świecie Soulsów już nie jest to takie trudne. Moim zdaniem BB jest lepszy od DS3. Bardziej mi się podoba klimat, walka. Reszta podobna do DS3 choć BB do tego wygląda ładnien :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiem czy jest trudniejszy start w BB? Poza tym, że pierwszy przeciwnik ma za zadanie nam pokazać, gdzie nasze miejsce w szeregu (ale koreańce sobie z nim i tak radzą :P ) to sam początek jest chyba prostszy. Chociażby z takiego powodu, że w soulsach 3 na drodze do kapliczki masz bossa :P

Po kilku minutach analizy stwierdzam, że BB jest chyba jednak prostsze, ale z tą banalnością to bym też nie przesadzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Reszta podobna do DS3 choć BB do tego wygląda ładnien :-)

Nie wynikając w smaczki graficzne, myślę, że jeśli chodzi o design świata to FromSoftware całą resztę wyprzedziło o kilka długości.

O ile nie zdublowało...

347bekg.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×