Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Loch z połową hp poszedł gładko, jedynie piesek sprawił odrobinę trudności, teraz ostatni loszek, na 3 głębokości jest królowa Yharnam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Loch z połową hp poszedł gładko, jedynie piesek sprawił odrobinę trudności, teraz ostatni loszek, na 3 głębokości jest królowa Yharnam?

I nie męczyłeś się z Amygdalą? W sumie jak się podeszło na spokojnie do niej, to aż tak trudna nie była, ale nerwów i tak trochę natraciłem na niej :P

Tak, w ostatnim lochu na 3 poziomie jest królowa :) Jeżeli wcześniejszy loch nie sprawił Ci problemów, to to już tylko formalność teraz.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie męczyłem, bo tam jest dwóch pomagierów, ona się nimi zajmowała a ja jej dogadźałem od tyłu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie męczyłem, bo tam jest dwóch pomagierów, ona się nimi zajmowała a ja jej dogadźałem od tyłu :P

To ja Ci powiem, że mi te dwa dekle bardziej przeszkadzały niż pomagały :P Jak sobie odpuściłem przywoływanie to mi było dużo łatwiej kontrolować jej zachowanie.

Nawet bym powiedział, że z npcami to u niej hard mode trochę :P Także szacun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomagierów? Hmm to chyba jakoś w dodatku ich dodali. Jak ja przechodziłem to trzeba było solo. Chyba, że coś przeoczyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Pomagierów? Hmm to chyba jakoś w dodatku ich dodali. Jak ja przechodziłem to trzeba było solo. Chyba, że coś przeoczyłem ;)

Tak, dodatek (albo patch okolicznościowy) dołożył kilku npców do przywołania w różnych miejscach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, dodatek (albo patch okolicznościowy) dołożył kilku npców do przywołania w różnych miejscach.

Pewnie było za trudno było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solo też ją łatwo dziabnąć wystarczy trzymać się lewej i w lewą rączkę cios zadawać i po pewnym czasie padnie.

Dodatek jest wart kupna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Solo też ją łatwo dziabnąć wystarczy trzymać się lewej i w lewą rączkę cios zadawać i po pewnym czasie padnie.

Dodatek jest wart kupna?

To zależy od Ciebie. Więcej tego samego tak na prawdę.

Świetni bossowie (szczególnie pewna pani :) ), kontynuacja pokręconej fabuły, więcej opisów do czytania. Ja kupiłem za pełną cenę i nie żałowałem :)

Jeżeli BB Cię wciągnął światem oraz samym graniem (w sensie waleniem :P) to bierz bez obawień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Solo też ją łatwo dziabnąć wystarczy trzymać się lewej i w lewą rączkę cios zadawać i po pewnym czasie padnie.

Dodatek jest wart kupna?

Dla mnie łatwo nie było. Na Amy i na psie namęczyłem się solidnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dla mnie łatwo nie było. Na Amy i na psie namęczyłem się solidnie :)

No to powiem Ci, że z pomagierem psa załatwiłem prawie w pierwszym podejściu. Jak zwykle zawiodła mnie własna pazerność i on był szybszy :P ALe padł chyba za jakimś 6-7 razem. Amy za to z gościami to robiła rozpierduchę, jak pijany zając w kapuście latała :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki pomocnik to bardziej się przydaje do rozpraszania uwagi niż do zadawania jakiegoś sensownego dmg. Chociaż zgadzam się, żę niektórych bossów łatwiej samemu pokonać. Można wtedy kontrolować ich ataki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Solo też ją łatwo dziabnąć wystarczy trzymać się lewej i w lewą rączkę cios zadawać i po pewnym czasie padnie.

Dodatek jest wart kupna?

 

Dla weterana dodatek nie będzie długi, ale na pewno jest warty wydania na niego kasy. Sporo nowych broni jest naprawdę super. Dodatek zawiera 5 bossów z czego 3-ech jest bardzo fajnych. Jeden w mojej opinii to, jeden z najlepszych bossów w soulsach ever. Ale to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platynka pękła, teraz czas na coś kolorowego DQH.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

No i platynka pękła, teraz czas na coś kolorowego DQH.

Coś Ci to za łatwo poszło ;p

A teraz to czas na dodatek, bo platyna bez 100% jest jakas taka smutna:p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC w późniejszym terminie, bo co za dużo to niezdrowo, resztę kupki wstydu trzeba ogarnąć, bo niedługo pojawi się parę jRPG'ów i wszystko i inne pójdzie w odstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to graty @Strife Sprawnie Ci poszło, ja się trochę nad platyną namęczyłem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy problem to była żona, bo jak można grac w mordercze gry przy dzieciach :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zamiar na nowo kupić BB. Zastanawiam się nad Game of the Year Edition.

Mam pytanie ta edycja posiada DLC w dormie kodu?

Co się lepiej opłaca. Kupić podstawkę i dokupić dlc czy rozszerzoną edycję za 259zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finansowo to lepiej kupić używkę i dokupić dodatek. Pudełko teraz kosztuje gdzieś około 100zł, a dodatek 84zł. Cyfrówka GOTY jest za 249zł, ale zgaduje, że taka opcja Cie nie interesuje. GOTY jest z dodatkiem na płycie - tak coś kojarzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię pudełko nowe w wersji rozszerzonej ☺
Po DS3 tęsknie za Soulsami ☺


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na w pełni polskiej lokalizacji. Łącznie z okładką ale dziękuję za info ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×