Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat niedawno kupiłem i bam w plusie. Dajcie znać co chcecie w przyszłym miesiącu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiedzmy że taki skład w połowie drogi między petardą a kaszanką, może trochę bliżej petardy. Mogło być lepiej, ale mogło być też znacznie gorzej. Sprawdzę obie, więc w sumie plus na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat niedawno kupiłem i bam w plusie. Dajcie znać co chcecie w przyszłym miesiącu 
Cyberpunk 2077

A tak poważnie to super miesiąc, oba tytuły mega mi leżą. Na pewno ogram z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od the witness sie odbilem, zamysl ciekawy poczatek fajny ale juz po 2h poczylem sie zmeczony.

fanem CoDa nigdy nie bylem, moze i bym sprawdzil.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

CoD:banderas:

Edytowane przez manoszek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od the witness sie odbilem, zamysl ciekawy poczatek fajny ale juz po 2h poczylem sie zmeczony.
fanem CoDa nigdy nie bylem, moze i bym sprawdzil.
 

Ale to nie byle jaki CoD tylko ostatni zajebisty. O ile nie najzajebistszy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, CePeeN napisał:


Ale to nie byle jaki CoD tylko ostatni zajebisty. O ile nie najzajebistszy.
 

Tak slyszalem, ale zrezygnowalem z plusa i jakos mi go nie brakuje. 

:)

A gier do ogrania i tak darmiar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak średnio ale witness pewnie sprawdzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, najlepszy CoD i jedyny który mnie wciągnął i zatrzymał na dłużej.  Najzz  :awesome:

A ten Witness to czo to? :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witness mocno specyficzne. Łazisz po wyspie i rozwiązujesz zagadki logiczne. Dość trudne i momentami frustrujace.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, CePeeN napisał:

Witness mocno specyficzne. Łazisz po wyspie i rozwiązujesz zagadki logiczne. Dość trudne i momentami frustrujace.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I bardzo dobrze! Trzeba ćwiczyć mózg! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hacker25 napisał:

I bardzo dobrze! Trzeba ćwiczyć mózg! ;) 

to polecam PeCetowego EXa - Opus Magnum satysfakcja wieksza, frustracja mniejsza :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pyknąć jakiś szybki meczyk w MW przed ligą mistrzów a tam download 75gb :obama: Ktoś przesadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś się orientuje czy jak mam na PS4 dwa konta i wszystkie dotychczasowe gry z plusa miałem na koncie X, to czy przy wykupieniu plusa na konto Y gry z konta X będą dalej działać? Logika podpowiada mi że tak, ale z sony to różnie bywa więc wolę się upewnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy ktoś się orientuje czy jak mam na PS4 dwa konta i wszystkie dotychczasowe gry z plusa miałem na koncie X, to czy przy wykupieniu plusa na konto Y gry z konta X będą dalej działać? Logika podpowiada mi że tak, ale z sony to różnie bywa więc wolę się upewnić
Hm wg. mnie nie ale jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Jak gry z plusa miałeś z konta x to żeby działały na jednym i drugim koncie musisz mieć aktywnego plusa na koncie x. Jeśli teraz wykupisz abo na koncie y to gry z plusa nie będą działać. Tu chyba jest inaczej niż np. na Xboxie. Jak pisze jeśli pisze prawdę lub nie, to niech mnie ktoś poprawi lub przyzna rację

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm wg. mnie nie ale jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Jak gry z plusa miałeś z konta x to żeby działały na jednym i drugim koncie musisz mieć aktywnego plusa na koncie x. Jeśli teraz wykupisz abo na koncie y to gry z plusa nie będą działać. Tu chyba jest inaczej niż np. na Xboxie. Jak pisze jeśli pisze prawdę lub nie, to niech mnie ktoś poprawi lub przyzna rację

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Gry mają czasową licencję na konto.
Konto X musi mieć Plusa.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, szuldi82 napisał:

Hm wg. mnie nie ale jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Jak gry z plusa miałeś z konta x to żeby działały na jednym i drugim koncie musisz mieć aktywnego plusa na koncie x. Jeśli teraz wykupisz abo na koncie y to gry z plusa nie będą działać. Tu chyba jest inaczej niż np. na Xboxie. Jak pisze jeśli pisze prawdę lub nie, to niech mnie ktoś poprawi lub przyzna rację

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

Dokładnie tak, żeby działały gry zakupione na danym koncie w plusie, usługa musi być aktywna na tym koncie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, już kupiłem na zwykłe konto. Liczyłem na jakąś promocję dla nowych abonentów jak ostatnio i byłem ciekaw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, ale ten witness jest padaczny. Gra logiczna do ćwiczenia mózgu? Dupa jasiu... Zagadki na pustyni, szukanie refleksu słońca w panelu. Fajna sprawa. Tylko czemu nie musimy stanąć tam, gdzie słońce faktycznie by się odbijało tylko tam, gdzie zaplanował autor? Bieganie jak pijany zając w kapuście między słupkami i szukanie właściwego miejsca to nie jest to, czego szukam w grze logicznej. W grze logicznej szukam logiki. Może jeszcze trochę pomęczę, ale jestem ciągle na pustyni w tej sali gdzie się opuszcza i podnosi poziom wody i ta gra mnie zwyczajnie męczy a nie trenuje umysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris jak cię męczy to perdol to. Szkoda życia :qk2LI17:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sLk napisał:

@xavris jak cię męczy to perdol to. Szkoda życia 

No właśnie niby tak, ale tą grę mimo wszystko ludzie chwalili a ja generalnie lubie gry logiczne. Idealne na takie krótkie posiedzenie. Stąd też chciałem ją sprawdzić, może później się rozrusza i będzie bardziej mózgożerna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, xavris napisał:

No właśnie niby tak, ale tą grę mimo wszystko ludzie chwalili a ja generalnie lubie gry logiczne. Idealne na takie krótkie posiedzenie. Stąd też chciałem ją sprawdzić, może później się rozrusza i będzie bardziej mózgożerna.

od tego ze zagadki podobne, po brak kierunku czyli rozwiaze pore a potem musze gdzies wrocic zeby cos zrobic i przemiedzam sie wolno po tej wyspie. 

To mnie nieco odrzucilo. Tak samo nie masz poczucia ze uczysz i stajesz sie lepszy. Ja po 3h i pierwszym utknieciu nie mialem motywacji zeby to ciagnac. 

 

Co do gier logicznych nie wiem czy grasz na PC (no i trzeba czekac na promocje lub zainwestowac Origin Access Basic za 15pln) ale Opus Magnum to dla mnie rewelka jest. Masz elementy maszyn alchemicznych i masz do tego z prostych instukcji (obrazkowych) stworzyc algorytm. 

Brzmi jak nuda, wciaga jak bagno! polecam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MagEllan napisał:

Co do gier logicznych nie wiem czy grasz na PC

Od dłuższego czasu lapek to mi służy tylko w wypadkach jakiejś potrzeby internetu, której nie ogarnę na telefonie :P Na steamie to mam z tych wszystkich bundli gier tyle (w tym logicznych) że by mi i 15 żyć nie wystarczyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrisa wystarczyło ściągnąć drugą grę z plusa czyli Coda, i już logiczne myślenie nie będzie potrzebne ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, manoszek napisał:

@xavrisa wystarczyło ściągnąć drugą grę z plusa czyli Coda, i już logiczne myślenie nie będzie potrzebne ;)

No wiem wiem, ale chciałem cisnąć tego residenta, ale gramy razem z małżonką i po prostu w oczekiwaniu na nią odpalałem sobie to badziewie :P CoDa to trzeba przysiąść a nie tak z doskoku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×