Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, bo za 7 dni mi się kończy, a oferta może do tad wygasnac. Ogólnie jak się skończy to nic znika z konta?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, One™ napisał:

Kurde, bo za 7 dni mi się kończy, a oferta może do tad wygasnac. Ogólnie jak się skończy to nic znika z konta?
 

 

Jak sie konczy i masz auto odnawianie to zassie siano z karty. 

Jak sie konczy i nie masz to dostajesz klodeczki na gierkach z plusach. Poki co znikniec z konta nie odnotowalem.

 

Mialem male problemy po przerwie jak odnowilem zeby wyszukac niektore gry na PS3 - innych nie pamietam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, One™ napisał:

Kurde, bo za 7 dni mi się kończy, a oferta może do tad wygasnac. Ogólnie jak się skończy to nic znika z konta?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

"Opis
Oszczędź 25% na 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus. Ta promocja rozpoczyna się 28 września 2018 r. o godz. 11:00 (czasu polskiego) i trwa do momentu wyczerpania zapasów."

 

Pytanie co to dla nich oznacza wyczerpanie zapasów(?) bo coś co nie jest jako takie materialne to jak to może się wyczerpać. Jak się nie załapiesz to poszukaj kodów, czasami chodzą po 179zł. Na fabrykakluczy masz 189zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie...od wczoraj przecież plusowicze mogą oszczędzić na przekosach 426 zł i nikt się słowem nie zająknął.

Wstyd.

:P (dodałem, żeby ktoś nie myślał, że ja to tak serio :P )

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2018-10-04-PS4%E2%84%A2-Porta

Ostatni miesiąc bardzo brutalnie nauczył mnie, żeby się nie nastawiać na prawdziwość przecieków.

No ale byłoby miło XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwiera mi się, ale wierzę na słowo :)

moze się chcą zrehabilitować za te stolce z tego miesiąca. Bo tak jak zawsze bronie tej usługi tak w tym miesiącu nie jestem w stanie nic pozytywnego znaleźć :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wisi dalej więc... z 99% szans jest :P po ograniu yakuzy 0 wiadomo jak patrze na tego screena i na tą stronę ":awesome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oferta :awesome: ale teraz król jest tylko jeden, reszta musi poczekać w kolejce.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, że miała być petarda, a wyszło jak wyszło :p ale jak ktoś nie uległ koniomanii no to paczka solidna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, doradzicie, gdzie najlepiej teraz wziąć PS Plus roczne?

Aktualnie mam jedno konto na PS4 - tureckie, super ceny na przecenach, roczny abonament kosztuje~123zł. Teraz tez fajne zniżki 60% dla posiadaczy Plusa.

Na Indonezyjskim zaś PS Plus kosztuje poniżej 90zł, ale nie ma tych ofert przecenowych. A jak wygląda u nich oferta z samego Plusa? To samo jest? Kwestia też tego czy za rok i później lira turecka nadal będzie tak słabo "stała", czy z czasem zbliży się kursem do PLN i żeby nadal korzystać z "darmowych" gier z Plusa trzeba będzie wybecelować ponad 2 stówy...

Warto się bawić w konto Indonezyjskie w takim przypadku?

 

PS. Rozumiem, że mogę mieć na jednej konsoli konto polskie, tureckie i indonezyjskie itd.? I w zależności, na którym będę miał Plusa owe konto trzeba aktywować jako podstawowe?

 

Pozdro

Edytowane przez T-Will

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Chcialbym z kumplem kupic ps Plus na pol i moje pytanie czy jak kupie i uaktywnie na moim koncie to czy kumpel na innej konsoli po dodaniu mojego konta jako dodatkowe bedzie mial mozliwosc gry online w tym samym czasie co ja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie. Chcialbym z kumplem kupic ps Plus na pol i moje pytanie czy jak kupie i uaktywnie na moim koncie to czy kumpel na innej konsoli po dodaniu mojego konta jako dodatkowe bedzie mial mozliwosc gry online w tym samym czasie co ja ?
Tak

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Patricko napisał:

Onrush już w plusie XD Tego crapa już za darmo dają.

od dnia premiery silny kandytat do plusa :D

Nie trzeba bylo dlugo czekac.... ile to pol roku?

 

SOMA za to calkiem dobra ale zakladam ze masa osob juz ja ograla na takiej czy innej plaformie. Szczegolnie ze byla na PSS juz za 22pln.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onrasz sronrasz, papers please to jest kosa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy kupując dzisiaj plusa na miesiąc będę mógł sobie go w trakcie jego trwania usunąć? Tzn. anulować subskrypcję? Pytam ze względu na to, że może się trafić na święta jakaś dobra promocja, ale z tego co pamiętam, to mając aktualnie plusa, nie można kupić rocznego i go przedłużyć. Dobrze piszę? Czy to obowiązywało tylko jak była jakaś spora promocja na roczny abonament?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, niekiedy promo jest tylko dla nowych, ale od jakiegoś czasu dają promo dla wszystkich. Nie ma znaczenia wtedy czy masz plusa już czy nie. Jeśli masz to po prostu przedłuży Ci czas trwania o dodatkowe 12 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w takim razie zaryzykuje i kupuje teraz na miesiąc. Mam nadzieję, że sony nie zrobi mi na złość i nie puści plusa po niższej cenie tylko dla nowych. Dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.65632f3d3b41c181993497b8051cf27f.png

:) :) :) ;) ;) ;) ;) :P :P :P

 

przepraszam nie moglem sie powstrzymac 408? ja rozumiem ze cena wg PSS na 30 listopada ale ludzie zloci ktos musi chyba zyc pod lodem i byc kompletnie nie swiadomy cen gier zeby ta reklame lyknac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
image.thumb.png.65632f3d3b41c181993497b8051cf27f.png
 
 
przepraszam nie moglem sie powstrzymac 408? ja rozumiem ze cena wg PSS na 30 listopada ale ludzie zloci ktos musi chyba zyc pod lodem i byc kompletnie nie swiadomy cen gier zeby ta reklame lyknac. 
Śmierdzących każuali co kupują gierki w tych cenach nie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×