Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że jest w stanie. Ilość bullshitu w tym temacie przeraża.

Problem może być przy tv z np 2015 które dostały wsparcie hdr w aktualizacji. Nie są one zazwyczaj w stanie przyjąć pełnej chromy.

W nowych tv ustawiamy odpowiednie hdmi i jego zakres na enhanced. Na ps4 pro dajemy rgb i wszystko będzie śmigać.

Nie mówię, że tv lub konsola z tym sobie nie poradzi. Tylko kabel.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy kabel hdmi oznaczony jako high speed i wszystko śmiga. Taki jest podobno dodawany do prosiaka.

Neogaf lubię, ale czasem straszne głupoty tam wypisują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neonet to sprawdzony sklep ? W razie czego nie robią problemów ze zwrotem itd? Raz ps4 zakupiona w x-kom.pl padła mi po 15 minutach . Na szczęście zwrocili kasę . Pytam bo w razie czego nie chcę się bujac z reklamacją . Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony. Ze dwa lata temu kupiłem tam tv. Sam odebrałem, zamontowałem wieszak, wyciągam tv, wieszam, włączam a tam uszkodzona matryca. Telefon do sklepu i na następny dzień byli z nowym tv, wnieśli, powiesili, skalibrowali, zabrali stary i poszli.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rambo8 Miałem właśnie telefon ze szczecińskiego MM na Mieszka I, że jak najbardziej należą mi się bony do BP i jutro mi je przekażą razem z konsolą :listek:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szparagu Thx za info - w takim razie tam sie najbardziej oplaca ;) nie pytales o ktorej mozna podjechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Rambo8 napisał:

@szparagu Thx za info - w takim razie tam sie najbardziej oplaca ;) nie pytales o ktorej mozna podjechać?

 

Z tej radości, że jutro będzie do odbioru razem z bonami już zapomniałem dopytać ale na infolinii facet mówił, że z reguły do południa zapraszają po odbiór, bo liczą się z tym, że klienci czekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie pokazal filmik porownawczy z IGN i z YT niewiele da sie powiedziec o roznicach oprocz roznicy w fpsach. Na filmach nie zobaczy sie nawet roznicy miedzy 4K a FHD, jedyny sens to jak sa zblizenia zrobione, to wtedy widac, na przykladzie deus ex. Jestem ciekawy jak bedzie to z BFem czy w multi nie beda lecialy klatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szparagu napisał:

@Rambo8 Miałem właśnie telefon ze szczecińskiego MM na Mieszka I, że jak najbardziej należą mi się bony do BP i jutro mi je przekażą razem z konsolą :listek:

kiedy skladales zamowienie ziąą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Frog__PL napisał:

kiedy skladales zamowienie ziąą ?

14 października

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w centrum na zakupach i wszedłem z ciekawości do Neonetu i leżały sobie PROsiaki ale jakoś specjalnie się ludzie nie rzucali do uboju. Pooglądałem pudło z każdej strony, trzy razy się zastanowiłem i jednak stwierdziłem ze obecnie aż tak PROsiaka nie potrzebuje, niech świnka znajdzie innego szczęśliwego posiadacza. Może jak się pojawią Bundle i na święta sprawie sobie jakiś lepszy TV z 4K HDR to na oglądaniu się nie skończy :Gmoch:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szparagu napisał:

14 października

Ja dzien pozniej takze mam nadzieje ze nie beda stwarzac jutro z bonami...Wydrukuje sobie zamowienie gdzie wyraznie sa wyszczegolnione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Frog__PL napisał:

Ja dzien pozniej takze mam nadzieje ze nie beda stwarzac jutro z bonami...Wydrukuje sobie zamowienie gdzie wyraznie sa wyszczegolnione...

Sklep powinien odkładać bony dla zamówień przedpremierowych składanych w trakcie promocji ale różnie z tym bywa. W razie czego nie daj się zbyć i nie wychodź z samą konsolą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja VR zamawiałem w marcu z bonami na BP, a odebrałem na premierę i bony czekały na mnie razem z PS VR 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Chazy_Chaz napisał:

to temat o pro czy o ratach tv i bonach bo juz się pogubiłem.

Sony wydaje nową konsolę "PRO BONO" dla dobra ogółu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Rambo8 napisał:

Sony wydaje nową konsolę "PRO BONO" dla dobra ogółu :biggrin:

chyba tak właśnie jest , wchodzę żeby poczytać sobie o konsoli newsach z neta itd a tu

taki tv jest słaby a taki dobry , tu dają bony a tam zapominają , a tu znów są raty zero %

myślę ze lepiej było by zrobić osobne tematy do tego i było by z głowy.

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mozna zresetowac do zera temat z okazji jutrzejszej premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy rat, dostępności, bonów i oczekiwań na kuriera pojawia się zawsze przy jakiejś większej premierze - tego nie unikniesz :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rambo8 napisał:

Sony wydaje nową konsolę "PRO BONO" dla dobra ogółu :biggrin:

 

Chyba Pro BAN-o :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak, jutro swój z ps4 przekladam więc napiszę odrazu czy wszystko git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w neonecie widze ze jest teraz promo ze za zakup miedzy 1000-2000zl daja 100zl przy kasie, do tego konsola w gazetce online na ich stronie jest za 1699 i teraz nie wiem czy to sie laczy czy ta stowa rabatu juz jest zawarta w cenie konsoli

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×