Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy spojrzec pod konsola na gazetce by ujrzec napis ze jest wylaczona z promocji

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Geble napisał:

Byłem dzisiaj w centrum na zakupach i wszedłem z ciekawości do Neonetu i leżały sobie PROsiaki ale jakoś specjalnie się ludzie nie rzucali do uboju. (...)

 

Widzisz. A ja dostałem info z Euro Rtv że mają tyle zamówień więc wysyłają w pierwszej kolejności do ludzi którzy pierwsi składali preordery. Na moje nieszczęście zamówiłem niedawno więc kurier zapuka do moich drzwi dopiero w poniedziałek :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś w Szczecinie i okolicach nie mógł dostać mogę swoją odstąpić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze, DF twierdzi ze jest glosna. Do tego jest ten fenerwujacy swist jak w premierowkach ze stara pasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widze, DF twierdzi ze jest glosna. Do tego jest ten fenerwujacy swist jak w premierowkach ze stara pasta

Widzę że już się obudzily masturbatory decybeli...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odjebnij sie. Jeszcze nie usnalem po pracy, wiec spakuj mandzur i kierunek gimbaza. 

Jak mam placic ciezkie pieniadze i meczyc sie pozniej w jakies wymiany pasty, odsylanie na gwarancji to ja podziekuje.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze nie usnąłeś, to idź się zdrzemnij. Kupowanie czegoś na premierę  ( szczególnie w temacie konsol i gier) , to tak naprawdę branie udziału w konkursie pod tytułem "tester". Konsolę najlepiej kupić za pół roku, jak producenci ogarną cco w niej spieprzyli i ewentualnie poprawią ,  a grę najlepiej kupić po pierwszym paczu . Od czasów ps3 oduczyłem się kupowania na premierę . 

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam za bezcen 3 dniowa konsole, bo straszne gówno...

Ktos chce?

237520657abfaabc0bf0565b62de9555.jpg

A ty faktycznie się zdrzemnij...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 11/9/2016 o 08:09, Geble napisał:

 

W tej cenie ciężko dostać porządny FHD, dlatego nie brałbym na poważnie modelu KD-49XD7005, bo zapewne o tym piszesz.

 

nie przesadzasz? 

w 2013 bralem philipsa 2PFL6877K (tak wiem mid end) i placilem cos kolo 3,5K a raczej powiedzialbym ze to porzadny TV (choc nie bez wad).

Teraz TV FullHD zeszly nieco z ceny bo promuje sie dosc mocno UHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Oddam za bezcen 3 dniowa konsole, bo straszne gówno...

Ktos chce?

237520657abfaabc0bf0565b62de9555.jpg

A ty faktycznie się zdrzemnij...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Digi po białym na pudelku widać, ze ostro fapowales :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, okoni napisał:

Jak jeszcze nie usnąłeś, to idź się zdrzemnij. Kupowanie czegoś na premierę  ( szczególnie w temacie konsol i gier) , to tak naprawdę branie udziału w konkursie pod tytułem "tester". Konsolę najlepiej kupić za pół roku, jak producenci ogarną cco w niej spieprzyli i ewentualnie poprawią ,  a grę najlepiej kupić po pierwszym paczu . Od czasów ps3 oduczyłem się kupowania na premierę . 

 

Dodalbym ze po drugim patchu gry kupowac bo pierwszy to jest w dniu premiery ;) 

Mozna tez czekac na 3ci na wypadek jesli po drugim newsy sa ze ten cos spierniczyl :)

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MagEllan napisał:

 

nie przesadzasz? 

w 2013 bralem philipsa 2PFL6877K (tak wiem mid end) i placilem cos kolo 3,5K a raczej powiedzialbym ze to porzadny TV (choc nie bez wad).

Teraz TV FullHD zeszly nieco z ceny bo promuje sie dosc mocno UHD

 

Za 3,5k TV FHD z matrycą przynajmniej 120Hz (IPS) + MLED i kontrastem z wyłączonym wygaszaniem na poziomie min. 2000:1? No i trzeba pamiętać, że im wyższa cena tym mniejsze prawdopodobieństwo, że trafi się matrycę cierpiącą na nieszczęsny Clouding/Banding. Wszystko zależy od tego kto czego oczekuje od TV ;)

 

Problem jest taki, że jak się napotka u znajomego/rodziny TV z wyższej półki i zobaczy się różnicę na własne oczy to potem trochę przykro jak się wraca do domu i odpala swojego mid enda :newell:  Sam tak mam dlatego teraz kupując TV nie popełnię tego błędu i dołożę trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Geble napisał:

 

Za 3,5k TV FHD z matrycą przynajmniej 120Hz (IPS) + MLED i kontrastem z wyłączonym wygaszaniem na poziomie min. 2000:1? No i trzeba pamiętać, że im wyższa cena tym mniejsze prawdopodobieństwo, że trafi się matrycę cierpiącą na nieszczęsny Clouding/Banding. Wszystko zależy od tego kto czego oczekuje od TV ;)

 

Problem jest taki, że jak się napotka u znajomego/rodziny TV z wyższej półki i zobaczy się różnicę na własne oczy to potem trochę przykro jak się wraca do domu i odpala swojego mid enda :newell:  Sam tak mam dlatego teraz kupując TV nie popełnię tego błędu i dołożę trochę więcej.

 

Geble, widzę, że jesteś obyty w temacie telewizorów. Co mógłbyś mi powiedzieć o moim TV ? Uważasz, że to dobry odbiornik ? Przepraszam za mały offtop.

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-47lb670v.bhtml

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Geble napisał:

 

Problem jest taki, że jak się napotka u znajomego/rodziny TV z wyższej półki i zobaczy się różnicę na własne oczy to potem trochę przykro jak się wraca do domu i odpala swojego mid enda :newell:  Sam tak mam dlatego teraz kupując TV nie popełnię tego błędu i dołożę trochę więcej.

 

Nie no jasne, tyle ze jak kazdy wybor to kompromis miedzy jakoscia/parametrami a cena. 

Nie ma roznicy czy ktos sklada PC czy kupuje TV czy woz staje przed tym samym wyborem. 

 

Moje skromne zdanie - wybierac co nam pasuje w kwocie ktora nam pasuje. 

I zaznacze nie ma tu znaczenia stan posiadania i fakt ze stac pana Xsinskiego na TV za 12K czy wiecej, tu raczej chodzi o to ile ten pan sklonny jest wydac. 

 

Ja prywatnie nie kupilbym TV za 12tys zeby miec pare efektow wiecej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jakby kogo interesilo to dysk z ps4 pasuje do pro, jeszcze instalka softu z pena i zaczynamy testowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ok, jakby kogo interesilo to dysk z ps4 pasuje do pro, jeszcze instalka softu z pena i zaczynamy testowanie.

 

Pytanie tylko co tutaj testować jak wszystko jest bez zmian :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie swoją odbieram w MM. Właśnie czekam na kierownika który wyjaśni mi dlaczego nie ma bonów.

Edit. Po małej awanti bony się znalazły. Na koniec babka powiedziała, że dostanę bony ale nie powinienem bo promocja się już skończyła, i tłumacz jej żeby przeczytała regulamin.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w regulaminie pisze?

Ja właśnie dostałem sms ze moje zamówienie czeka na odbiór

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie swoją odbieram w MM. Właśnie czekam na kierownika który wyjaśni mi dlaczego nie ma bonów.

Edit. Po małej awanti bony się znalazły. Na koniec babka powiedziała, że dostanę bony ale nie powinienem bo promocja się już skończyła, i tłumacz jej żeby przeczytała regulamin.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Na słonecznym bez problemów mi dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gnom napisał:

Z tego co widze, DF twierdzi ze jest glosna. Do tego jest ten fenerwujacy swist jak w premierowkach ze stara pasta

 

Twierdzą, że głośnością jest na poziomie ostatniego modelu PS4 - tego matowego więc jest dobrze. A świst to ten odgłos kiedy turbina przyspiesza i zwalnia i on był odczuwalny w każdym modelu PS4, jeśli w pokoju było cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę rozluźniając tą gęstą atmosferę Panowie, Mikromiętcy tak sobie śmieszkują:

 

14925753_1294927637247483_9009980711261658568_n.jpg

Nie pamiętają co zrobili z premierowa wersja. Chociaż ma to ukryty przekaz i pokazuje moc Scorpiona. xD

Chciałem brać PRO na premierę, ale mam za dużo wątpliwości. No, ale to nie wina Sony tylko twórców, ze wprowadzili minimalne zmiany. Pamietam, jak pojawiały sie newsy, że przy upgrade dla PRO może pracować jedna osoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, medzik1992 napisał:

 

Geble, widzę, że jesteś obyty w temacie telewizorów. Co mógłbyś mi powiedzieć o moim TV ? Uważasz, że to dobry odbiornik ? Przepraszam za mały offtop.

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-47lb670v.bhtml

 

Nie wiem jaką trafiłeś matrycę, w sensie czy masz problem z Cloudingiem, Bandingiem itp. Jeśli nie przeszkadza Ci kontast na poziomie 1000:1 to korzystaj i ciesz się ze swojego TV. Ja ze swojego też się cieszyłem przez prawie 2 lata dopóki nie zobaczyłem w akcji high-enda :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy TR czasem zaszumi jak morze :) gdyby nie naglosnienie z kina to raczej mialbym wkurw :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×