Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Sithman napisał:

Dlatego, jakbym dostał grę z dobrą fabułą, wciągającym światem, ciekawymi lokacjami, mimo, że na silniku z F4, to bym kupił i grał.

No i tylko to sie liczy zeby dobrze sie bawic.

Tyle ze pamietaj ze do czasu az wyjdzie cos nowego ograsz juz mase innych gier ktore technicznie moga wygladac duuuzo lepiej i nagle bedziesz mial wrazenie ze to nowa gra a tu ciut powrot do przeszlosci i nowa gra dalej wyglada jak F4.

Jesli gra nadrobila by czyms innym rozumiem ze moglbys przymnkac oko na technikalnia.

 

Sam gram w indyki i starocia wiec jestem swiadom ze oprawa wizualna to nie wszystko. Ale naprawde trzeba by sie postarac zeby nadrobic innymi aspektami.

 

Co do trawy we Wiesku 3 trawa, krzaki i drzewa maja padaczke i uginaja sie zbyt mocno :P :P :P (ot zarcik taki).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W indyki i starocia nie gram, chociaż... Legend of Zelda Ocarina of Time ogrywałem już wszędzie gdzie można, N64, GameCube, łącznie z emulatorem i jeszcze bym zagrał... Ale to wyjątek.

 

Co do nadrabiania gier czymś innym, to pełna zgoda, ale choć w ostatnich Falloutach (nie licząc 76) ciężko coś takiego zauważyć, to jednak mnie wciągnęły.

Zwyczajnie lubię zwiedzać ten świat.

F76 z kolei odrzucił mnie już po pierwszych screenach, bo np. nie rozumiem skąd te piękne, kolorowe drzewa skoro akcja dzieje się zaraz po wojnie...

Może coś przeoczyłem.

 

Skoro temat o Fallout, to brniemy dalej - nie grałem w 1 ani 2 (sic!) bo jestem graczem typowo konsolowym, ale jakoś nie ciągnie mnie do nich.

Może dlatego nie byłem uprzedzony i trójka oraz czwórka mi się podobają (nie mam syndromu ortodoksyjnego fana, zresztą tak samo jest z Assassinem).

A nie ciągnie mnie, bo mimo tego, że jak czytam mają genialną fabułę i questy, to rzut izometryczny i grafika mnie odstrasza.

 

Tak więc zataczamy koło - grafika nie jest najważniejsza, ale jednak jakiś standardów oczekuję.

Może tylko nie jestem aż tak roszczeniowy, żeby czepiać się trawy, czy "przechodnióf", ale to już temat na osobny "esej".

 

Dlatego grafika z F4 jeszcze dla mnie jest dopuszczalna, dopóki kręci mnie zwiedzanie i "lizanie ścian".

Pewnie po ogrywanych obecnie Assassinach powrót do F4 może być ciężki, ale chyba jednak nie aż tak bolesny, żeby nie grać.

 

p.s. Drzewa w Wieśku się popsuły po którymś patchu - chyba największej bolączce dzisiejszych gier.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.12.2018 o 22:55, xavris napisał:

Dalej uważasz że niezasłużonego? To nie pocisk ani nic takiego, pytam poważnie.

Te wtopy z edycja kolekcjonerska, wyciekiem danych itd. uwazam za amatorszczyzne ze strony Bethesdy, podobnie jak ich zachowanie. Ale samej gry nie uwazam za szit i nadal uwazam, ze fala hejtu jest niesluszna wzgledem samej gry ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sithman napisał:

p.s. Drzewa w Wieśku się popsuły po którymś patchu - chyba największej bolączce dzisiejszych gier.

Co tresci ktora wycialem - dawno juz w innym watku sie zgodzilismy gra ma dawac fun ten subiektywnie pojety i nic innego sie nie liczy, zadne oceny z recenzji opinie innych. 

Co do indykow polecam spojrzec przychylniej na ten rynek - to co czasami ludzie w piwnicy potrafia wyrzezbic (czesto w porownaniu do drozych i w produkcji jak i cenie w sklepach produkcji) potrafi naprawde zaskoczyc. Na XO we wczesnym dostepie jest chyba Ghost of a Tale (ponoc jeszcze technicznie nie domaga) ale spojrz tylko na ta gre.

Rebel Galaxy dla tych co lubia polatac w kosmosie. 

 

Drzewa moim zdaniem jak porownywalem na YT to jednak teraz jest chyba lepiej nizli na premiere, chodzi ogolnie o to ze roslinnosc zachowuje sie jak podczas huraganu a reszta swiata nie, ale to jest detal jeden z wielu ktore moge olac bo gra nadrabia czyms innym. 

Tez nie jestem graficznym onanista za stary na to jestem, ale przyznam ze grafika robi czesto robote, dodaje do klimatu. Widac to szczegolnie jak gram na PC i potestuje rozne ustawienia graficzne. taki Deus Ex na moim lapku dlawi sie okropnie ledwie wyciagajac grafe konsolowa (jest ciut gorzej, w stosunku do PS4 - tak mam 2 kopie tej gry), ale taki wiedzmin - porownujac moje zrzuty ekranow do tych z PS4 - no jest zdecydowanie lepiej co tez przeklada sie na ciut wieksze wczucie (i tak w tym wypadku wybralem konsolowe 30fps i grafike z mixem uber/very high).

 

Doskonalym przykladem jest tutaj XOX - dopracowana konsola ktora pewnie posluzy 6 lat od daty premiery i dalej gry beda wygladac bardzo dobrze (no chyba ze ktos cos koncertowo spierniczy). Licze na MS w kolejnej generacji, bo w tej odrobili lekcje. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jakiś menel pod biedronką zaczepił mnie "Kierowniku, poratuj z rana człowiek by się rozgrzał.." ja sobie myślę - huk niech strace, odpowiadam - wypij za moje zdrowie i daje mu piątaka. Wyraźnie gość się ucieszył, już mam odchodzić, a on do mnie "kierowniku czekaj mam coś dla Ciebie" - odwracam się, patrzę, a on z falałtem 76 do mnie leci. Nie chciałem tego brać ale gość na śmierć się obrażał i gotów już był piątkę oddawać- wziąłem i zrobiłem sobie podstawkę pod kawę w robocie...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, piachu00 napisał:

Dziś jakiś menel pod biedronką zaczepił mnie "Kierowniku, poratuj z rana człowiek by się rozgrzał.." ja sobie myślę - huk niech strace, odpowiadam - wypij za moje zdrowie i daje mu piątaka. Wyraźnie gość się ucieszył, już mam odchodzić, a on do mnie "kierowniku czekaj mam coś dla Ciebie" - odwracam się, patrzę, a on z falałtem 76 do mnie leci. Nie chciałem tego brać ale gość na śmierć się obrażał i gotów już był piątkę oddawać- wziąłem i zrobiłem sobie podstawkę pod kawę w robocie...

A co bylo potem? Czy sie po prostu obudziles? :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób na forach zarzeka się kupna f76, robią sobie żarty z tego tytułu a ciągle udzielają się w wątkach poświęconych tej grze bijąc się z myślami czy aby nie zakupić gierki.

Podobno gra ma dużo błędów ale sam silnik gry chodzi sprawniej niż w f4.

Ludzie, którzy grają w grę chwalą ją widząc jej wady.

Moim zdaniem gry w takiej formie nie powinny wychodzić za pełną kwotę ale można już ją wyrwać za 80 dyszek a tyle chyba jest warta

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się pośmiać i pożartować, nie widzę w tym nic złego więcej dystansu trzeba mieć, przecież to wszystko nie bierze się z niczego, sami sobie pogarszają sytuacje przez nie przygotowanie i pazerność sięgającą granic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

można już ją wyrwać za 80 dyszek a tyle chyba jest warta emoji4.png

 

 

 80 dyszek? Mocno cenisz arcydzieło Bethesdy! :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy odważyłby się odpalić tą grę jakby ją dali w plusie (pewnie tak, z czystej ciekawości i złośliwości). 80 zł to może byłoby warte jakby nie było z góry zapowiedzianych dlc, mikropłatności i miało to coś wspólnego z Falloutem.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Nie wiem, czy odważyłby się odpalić tą grę jakby ją dali w plusie (pewnie tak, z czystej ciekawości i złośliwości). 80 zł to może byłoby warte jakby nie było z góry zapowiedzianych dlc, mikropłatności i miało to coś wspólnego z Falloutem.

Widzisz, problem polega na tym, że ta gra źle działa tylko na forach i w komentarzach tych którzy w nia nie grali ;) A tak na prawdę działa lepiej niż Fallout 4 i dzięki multi jest ciekawsza, bo ma element ludzki w postaci innych graczy ;)

 

Ja skonczylem swoja przygode z FO76 na chwile obecna - wykoxalem postac w Lost Ark Online do 50lvl, odnowilem konto w Star Wars The Old Republic bo wlasnie wyszedl patch, a tu wczoraj jeszcze wjechalo Black Desert Online ... i wszystko by bylo super, ale zrypalem partycje z postawionym Windowsem i nie bardzo moge to odkrecic, a na Macu to nie działa, wiec chyba znow bedzie trzeba wrocic do Fallouta ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czacha79 napisał:

Widzisz, problem polega na tym, że ta gra źle działa tylko na forach i w komentarzach tych którzy w nia nie grali ;) A tak na prawdę działa lepiej niż Fallout 4 i dzięki multi jest ciekawsza, bo ma element ludzki w postaci innych graczy ;)

Powtórka: Jak wiesz, i w czym sie juz zgodzilismy jedyne co sie liczy to subiektywnie pojety fun z gry. Stad dostales like za odpowiedz na pytanie @xavris

Ale chcialbym zauwazyc ze gra dziala takze slabo u Digital Foundry, AHRN.eu, i masy innych ludzi np tych ktorzy pisza recki czy to amatorskie czy dla portali.

No moze to ja sie nie znam bo nie gralem :P ale jesli gra faktycznie dziala dobrze to chyba mamy doczenia ze spiskiem i zamachem na Bethesde ;)

(mam nadzieje ze odpowiednio i z humorem potraktujesz ten komentarz).

 

Do wszyskich w tym watku - milego grania :)

nie wazne w co i na czym gracie.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem hejterem, nie oceniam nie grając, jak będzie za darmo, to może zagram. Prawie obiecuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebańce niezastąpione są, gurwa preorder na kurtkę xD

 

RTEmagicC_Fallout_76_kurtka_3.jpg.jpg

 

EA się próbuje samozaorać porażką przy płatnej becie anthem, ale takiego pługa żeby się do bethesdy dokopać to chyba nawet oni nie uciągną xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ostatnie zdjęcie, to przynajmniej nie udają, że to jakiś lepszy materiał jak w przypadku torby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie skóra, ale wygląda straszliwie tandetnie. A kosztuje to prawie 300 dolców...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sithman napisał:

Patrząc na ostatnie zdjęcie, to przynajmniej nie udają, że to jakiś lepszy materiał jak w przypadku torby ;)

 

10 godzin temu, xavris napisał:

Teoretycznie skóra, ale wygląda straszliwie tandetnie. A kosztuje to prawie 300 dolców...

tutaj macie oficjalna strone i wiecej zdjec:

https://gear.bethesda.net/products/vault-76-premium-leather-jacket

 

No przynajmniej pokazuja produkt, ba dostajemy nawet opakowke na ta kurtke tylko ze ta jest nylonowa i tania (no tak bo cienko u nich z meterialem - takie opakowki widzialem w koszach marketowych po 1,99pln :P)

 

jak widzicie jest tez troche innego merchu:
 

Cytat

 

Vault 76 Hoodie
$60.00

 

Ladies Vault 76 ANGL Hoodie
$60.00

 

Vault 76 Tee
$20.00

 

Fallout 76 Logo Tee
$20.00

 

 

ktory wyglada ciut lepiej nizli kurtka.

 

Jakos chca zarabiac, mysle ze wyszli by na tym lepiej gdyby zostawili samo logo FallOut ale nie laczyli tego z 76 ktore wiadomo jak zotalo przyjete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym dostać w głowę meteorem by w takim pojebanym błękicie wyjść na ulicę.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że droga, to niezbyt ładna i pochodząca z gry, która jest obecnie synonimem dymania klientów wśród społeczności graczy - ciekaw jestem wyników sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafiki w spoilerach.

Ponoc Ikea chce pozwac Bethesde na wykorzystanie Szwedzkich barw narodowych :P :P :P :P :P (dla mniej kumatych to zarcik)

 

Spoiler

ikea-bag.jpg

To jest nasza baza do wykonania DIY merchu z fallout 76

 

A oto co z odrobina kreatywnosci mozna zrobic

 

640.png

 

xGiacca-Fallout-76-9.jpg.pagespeed.ic.0D

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żart zrozumiałem, żeby nie było, ale akurat kolorystyka to najmniejszy problem. w końcu chyba jedyna rzecz, która wyszła spod ich reki, która jest zgodna z pierwowzorem.

Większym problemem jest fakt, że na tą kurtkę są preordery i to, że jestem prawie pewien, że okaże się, że wydymali ludzi z materiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, xavris napisał:

Większym problemem jest fakt, że na tą kurtkę są preordery i to, że jestem prawie pewien, że okaże się, że wydymali ludzi z materiałem.

najwiekszy problem opisal @malpka- to wyglada ohydnie. 

Obrazki pokazuja jak z tej ohydy smieja sie ludzie w necie. Po co zamawiac kurtke jak mozna DYI z torby z ikei za 5$ :D 

Nawiazuje to do jakosci materialu choc nie sadze zeby drugi raz wystawili na taka wtope zeby mowic ze to owcza skora a wyslac kurtke z mysich cipek :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie bylem pod takim wrażeniem, tyle godzin nie samowity przypadek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja powiem tak - dla mnie ta gra to skrajne dziadostwo i to jest jakieś totalne nieporozumienie, że ta gra w ogóle wyszła na światło dzienne. Że ona przyszła komuś (w sensie tadełszowi hałrdowi) do głowy to jest po prostu wstyd. Aleeeee jak ktoś się w tym dobrze bawi, to niech spędzi i milion godzin.

Aleeee nr 2.... co za debil wpadł na pomysł, że to będzie słuszne i sprawiedliwe banować kogoś, bo sobie chodzi i zbiera amunicje po świecie... No przecież ten padaczny wydawca już bardziej się nie może zaorać, więc zaczął prosić sąsiadów, żeby wywrotkami jeszcze ziemie przywozili i go zasypywali... Bethesda już dawno przekroczyła dopuszczalny próg żenady i najlepiej dla graczy by było, jakby oni już zostawili tą grę w spokoju. Dla tych 15 osób, które w to grają niech postawią serwer na laptopie w piwnicy i niech sobie stoi a oni niech szykują kolejnego mesjasza, zamiast siedzieć i uprzykrzać życie jedynym osobom, które nie zrobiły z tą grą tego co się z nią powinno zrobić, czyli kupić na promocji razem z bułkami w biedronce, połamać i wypieprzyć płytę, wyjąć okładkę i sobie zostawić, bo jest ładna a pudełko też zostawić awaryjnie, jak inne sie zniszczy.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×