Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niech jeszcze wypuszczą nowego DD bez napisów pl i nie przedłużam suba. Do dupy z takim serwisem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ludzie się pultają i mają dodać napisy w przyspieszonym trybie, cokolwiek to znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie ich wina , prawa do HoC sprzedali C+ , więc teraz musieli to załatwić tak żeby C+ nie było stratne , pewnie sami nie byli pewni do ostatniej chwili czy zdążą to załatwić przed premierą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie. Większość nowych seriali na Netflix nie ma polskich napisów ani lektora.

Naprawdę świetna usługa. A potem zdziwienie i komentarze, że w Europie wschodniej tylko piractwo i torrenty....

Sorry, ale chłopaki z hataka są szybsi ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare tak , muszą nadrobic. Ale taka Jessica Jones miała napisy w dniu premiery jak jeszcze Netflixa w Polsce nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ja seriale oglądam tylko po angielsku (z angielskimi napisami lub bez - zależnie od tego, czy w serialu jest jakiś subkulturowy slang, tak jak np. w The Wire), House of Cards mogłem spokojnie oglądać od pierwszego dnia.

 

Panowie, moje obawy były bezpodstawne. Nawet jeśli serial w ramach konsekwencji rozciągnięcia go na x sezonów poleci na łeb - to jeszcze nie jest ten dzień, o nie. Czwarty sezon jest fantastyczny. Bardzo rzadko łamię swoją zasadę "1 odcinek serialu na dzień" i oglądam dwa. Tutaj w ciągu weekendu obejrzałem sześć, dwa w Sobotę i cztery w Niedzielę. Po prostu musiałem wiedzieć, co będzie dalej. Akcje są niesamowite i nawet Robin Wright się docenia ze genialną kreację. Przy trzecim sezonie ziewałem na tym dramacie rodzinnym, ale w czwartym problemy osobiste między prezydencką parą są pokazane w dojrzały i inteligentny sposób, a do tego wszystko rozbija się o gęsta politykę, która zalicza wielki powrót w tym sezonie. Ewolucja niektórych postaci jest bezbłędna - szczególnie Viktor Petrov. Netflix dał radę i polecam ten sezon wszystkim, a najbardziej tym wątpiącym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Fargo za mną.

Po wielu ochach i achach spodziewałem się hitu nad hity i ogólnie najlepszego serialu w historii. Oczywiście nie mówię, że jest zły, ba! To bardzo dobry serial że świetnymi i charyzmatycznymi postaciami, gdzie żałowałem kiedy nie rozwinęli ich historii bardziej.

Fabuły obu sezonów zakręcone i czasami miałem wrażenie, że oglądam czarną komedię, co uznaje za plus. Aktorzy dobrze dobrani, świetne ujęcia, muzyka, itd. Wszystko tworzy świetny klimat i rzeczywiście da się odczuć tamte lata.

Niestety nie podobały mi się zakończenia obu sezonów. Przewidywalne, bez jakiegoś polotu, ot po prostu takie zakończenie historyjki. Spodziewałem się mocnego kopa w ryj, a dostałem poklepanie po ramieniu co najmniej. No, ale taka była ich wizja i nie mi z tym polemizować :)

Serial jak najbardziej warty uwagi, ale bez robienia sobie wielkich nadziei na widowisko stulecia.

Teraz zacząłem The Strain i wciągnął mnie już znacznie bardziej. Może dlatego, że lubię takie historie związane z epidemią, zagładą ludzkości i ogólnie burdel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BILLIONS - nie spodziewalem się takiego killera, choć to serial nie dla wszystkich, gdyż jest z kategorii tych "przegadanych" bez pif paf.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kategorii tych "przegadanych" bez pif paf.

No i takie są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i takie są najlepsze.

Bez pif paf to chyba tylko "Ja,Klaudiusz" i "Rome"

Pif paf musi być np. właśnie "Banshee".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jaram się jak córka Stannisa  :biggrin:  Jeszcze tylko 8 dni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może Black Mirror? Skończyłem jakiś czas temu wszystkie 3 serie i szczerze nie wiem co mam myśleć o tym serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jestem w trakcie "The man in High Castle". Obejrzałem do 5 odcinka i kurde nie mam chęci ruszyć tego dalej, jakoś nie za wiele się tam dzieje. Tam się coś ruszy potem czy znów wszystko zrobione pod kolejne sezony i ciągnięcia się w nieskończoność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To serial specyficzny. Albo chwyta od razu albo wcale. Ja akurat w klimacie i realiach zanurzyłem się momentalnie. Po prostu dla mnie ten serial od strony wizualnej to majstersztyk i pewnie dlatego scenariusz jest mniej ważny. Fakt, całośc tyłka nie urywa jednak byłbym cholernie szczęśliwy gdyby większość seriali była "tak słaba". Mi akurat druga połowa sezonu podobała się bardziej a ostatni odcinek był super.

Z resztą zobacz wcześniejsze posty moje i klla w temacie TMiHC:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/15889-seriale/page-73#entry1246422

http://www.ps3site.pl/forum/topic/15889-seriale/page-74#entry1254243

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daredevil 2 sezon po 4 odcinkach zajebisty! jest lepiej niż 1 sezonie, świetnie Punisher wpleciony, no i bardzo krwawa jatka :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daredevil 2 sezon po 4 odcinkach zajebisty! jest lepiej niż 1 sezonie, świetnie Punisher wpleciony, no i bardzo krwawa jatka :)

Prawda to, że w roli Punishera Shane z TWD?

Netflix wrzucił cały sezon, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda to, że w roli Punishera Shane z TWD?

Netflix wrzucił cały sezon, czy nie?

 

od wczoraj jest cały sezon, gość co był w Walking Dead gra lux bardzo brutalny jest, oni zrobili coś jak historia mitu Punishera, tak rozwala miejscowe mafie że biorą go za całą armie ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daredevil 2 sezon po 4 odcinkach zajebisty! jest lepiej niż 1 sezonie, świetnie Punisher wpleciony, no i bardzo krwawa jatka :)

Też jestem po 4 odcinku i jest rewelacja , aż szkoda że więcej produkcji Marvela nie dostaje wyższej kategori wiekowej .

Jak ktoś pamięta pamietną walkę z pierwszego sezonu nakreconej jednym ujęciem to w drugim sezonie zrobili coś podobnego na dużo , dużo większą skalę :)

Walka na klatce schodowej w 3 odcinku to jest chyba najlepsza scena walki jaką widziałem kiedykolwiek , coś wspaniałego! No i Elektra mhhh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie czas zleci w oczekiwaniu na Grę o Tron.

A jeszcze Banshee niedługo powinno być :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daredevil sezon 2 zaliczony. Jak dla mnie ARCYDZIEŁO. Co do seriali Netflixa jak dla mnie Daredevil s1 < Jessica Jones < Daredevil s2. Cały sezon imo zjadają Elektra i Punisher (on w szczególności). Obydwie postacie niesamowicie zagrane. Ten sezon to jeszcze więcej brutalności i walki względem pierwszego sezonu, więc jest naprawdę krwawo. :D Historia też dobrze napisana, chociaż pod koniec jak dla mnie lekko pogmatwana. Ogólnie rzecz biorąc jest więcej, lepiej, bardziej i zdecydowanie polecam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Netflix. Daredevil S02E01 lepszy od całego pierwszego sezonu.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 3 odcinkach. Masakra jakie to dobre. Punisher fhuj dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×