Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cóż kiedyś to musiało się zakończyć, każdy by chciał aby tych dodatków było jak najwięcej bo gra na to zasługuje, z chęcią bym odwiedził Dolinę Kwiatów, Brokilon, Cintre, Kovir, Rivie. Wiedźmin mógłby być odcinkowy, każdy odcinek to nowa historia w nowym miejscu, jak pierwsze opowiadania Spakowskiego :)

 

6 minut temu, mac1989 napisał:

Dzięki wszystkim za odpowiedź :) 

Zacząłem NG+ na najwyższym poziomie trudności i faktycznie nie jest tak źle :d 

Póki co większe zagrożenie stanowiła dla mnie watacha wilków niż gryf w Nowym Sadzie :d Szkoda że wraz z NG+ nie zostały dodane żadne dodatkowe sloty na umiejętności bo lv leci niemiłosiernie a pkt w zasadzie nie ma do czego dodawać.

Na NG+ trudny (ale bez przesady) jest dodatek SzK, ja go właśnie przechodziłem tak i jeden z bossów mocno mi zalazł za skórę. Specjalnie dla nie go musiałem zmienić bulid mojego Geralta bo bez tego nawet z 1 paska życia nie mogłem zejść.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AXA napisał:

Na NG+ trudny (ale bez przesady) jest dodatek SzK, ja go właśnie przechodziłem tak i jeden z bossów mocno mi zalazł za skórę. Specjalnie dla nie go musiałem zmienić bulid mojego Geralta bo bez tego nawet z 1 paska życia nie mogłem zejść.

No ja jeszcze planuje ukończyć Wiedźmina jeszcze przynajmniej 2 razy i przed dodatkami robię sobie przerwę od Geralta żeby za szybko nie ukończyć tej wspaniałej historii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zestaw odwarów, eliksirów stosujecie aby Geralt był prawie nie zniszczalny :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, Nautilus napisał:

Zależy, włączając skalowanie już nie natrafisz czyszcząc mapę na potwory z levelem niekiedy kilkukrotnie wyższym od twojego. Co dla mnie jest sporym ułatwieniem.

Ale celem twórców nie jest ułatwienie tylko zwiększenie poziomu trudności gry, która w obecnym kształcie nie stanowi wyzwania nawet na najwyższym poziomie trudności. W związku z tym uważam, że dodanie skalowania wpłynie na wzrost poziomu trudności, a nie jego obniżenie. Zresztą sam porównaj ilość przeciwników, którzy sprawiają Ci problemy, bo mają level kilkukotnie wyższy od Twojego, ze "statystami" przez których dosłownie przelatujesz. Naprawdę nie przypominam sobie, żeby jakiś stwór stanowił dla mnie wyzwanie w podstawce, nawet jeśli miały lvl wyższy od mojego...

 

Edit:

Przypomniałem sobie, że był taki 1 (słownie: jeden) archegryf na 40+ poziomie...to jego faktycznie trochę żal.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dilerus napisał:

Ale celem twórców nie jest ułatwienie tylko zwiększenie poziomu trudności gry, która w obecnym kształcie nie stanowi wyzwania nawet na najwyższym poziomie trudności. W związku z tym uważam, że dodanie skalowania wpłynie na wzrost poziomu trudności, a nie jego obniżenie. Zresztą sam porównaj ilość przeciwników, którzy sprawiają Ci problemy, bo mają level kilkukotnie wyższy od Twojego, ze "statystami" przez których dosłownie przelatujesz. Naprawdę nie przypominam sobie, żeby jakiś stwór stanowił dla mnie wyzwanie w podstawce, nawet jeśli miały lvl wyższy od mojego...

 

Edit:

Przypomniałem sobie, że był taki 1 (słownie: jeden) archegryf na 40+ poziomie...to jego faktycznie trochę żal.

No tak, jeśli masz już wykokszonego Geralta na nie wiadomo jakim poziomie to w takim układzie masz rację. Jednak gdy ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę i włączy skalowanie będzie miał ułatwiony start gdyż nie będzie ryzyka że wpadnie na bandytów lub potwory z ikoną czaszki o co na początku bardzo łatwo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skalowania to pamiętam, ten zabieg z obliviona i jak bardzo został przeklęty. Na pewno zostanę przy obecnym systemie bo skalowanie nigdy do mnie nie trafialo. Zabije gryfa a za dziesięć lvl będzie walka z wilkiem który Jest silniejszy od gryfa? Do mnie to nie przemawia:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiemy jak to będzie wyglądać, więc najlepiej poczekajmy i zobaczmy jak będzie wyglądał system skalowania w rzeczywistości, mam tylko nadzieję, że nie będzie to zaimplementowane na siłę tak jak ng+. Tak czy siak po roku zacząłem swoje trzecie przejście W3 tym razem na ng+ i dla mnie jest za łatwo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b407eeea706cdf05a84d4168cb4c7907.jpg

Dodatek już się pobiera :-)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, a mając season pass pobrać nie można bo niedostępne do kupienia bo już mam SP, ale ikonki pobierz brak. Tak samo było z dodatkiem Serca z Kamienia.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dodatek mam zassany teraz tylko czekam na nowego patcha który teoretycznie miał się ukazać przed dodatkiem a więc miejmy nadzieję jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, simonldz napisał:

Co do skalowania to pamiętam, ten zabieg z obliviona i jak bardzo został przeklęty. Na pewno zostanę przy obecnym systemie bo skalowanie nigdy do mnie nie trafialo. Zabije gryfa a za dziesięć lvl będzie walka z wilkiem który Jest silniejszy od gryfa? Do mnie to nie przemawia:p

święte słowa panie, masz mistrzowską zbroję, miecz z 38lvl wszystko na max, zaczynasz grę od początku wychodzą dwa utopce i spuszczają ci wpier ... skalowanie to porażka, no czytałem że Krew i Wino jest trochę łatwiejsze niż Serce z Kamienia także zrobie sobie na trzecim :) ... jaram sie bo będą wampiry, trochę takie jak w Draculi Copolli, no trailery świetne ten ostatni mega mnie nakręcił. DLC dostaje mega noty, 92% to drugi wynik w tym roku po Uncharted4, także klasa sama w sobie. Ciekawy jestem czy będą spadki poniżej 30fps? czy ustabilizowali to, no i co z zacinaniem płotki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Liczę na Bruxę z trailera;)

 

 

Edytowane przez Nautilus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek ściągnięty chociaż przyznam że bardziej czekam na patcha 1.20. W Velen i Novigradzie wszystko zrobiłem. ZOstało jakieś 20 znaków zapytania z lokacjami gdzie przeciwnicy są poza zasięgiem. Obecnie mam poziom 21.5 i w końcu wybieram się na Wyspy Skellige. Jeszcze sporo grania do wymaganego poziomu do dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno z nowym patchem, ma nie być skanowania poziomu misji, tzn jak będziemy mieć o 5 za dużo względem misji, będzie normalnie nabijac punkty. Chyba że coś źle doczytałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyspieszyc rozmowy w Wiedzminie? Jakas opcje trzeba wlaczyc bo zadnym przyciskiem nie moge pominac tekstu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przyspieszyc rozmowy w Wiedzminie? Jakas opcje trzeba wlaczyc bo zadnym przyciskiem nie moge pominac tekstu?

Kwadrat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Awruk87 napisał:

Jak przyspieszyc rozmowy w Wiedzminie? Jakas opcje trzeba wlaczyc bo zadnym przyciskiem nie moge pominac tekstu?

Kwadrat.

Potwory będą skalowane ale nie będzie wpadało za nie więcej XP. Np. jeśli na wjedziemy Wieśkiem na 25lv  do lokacji gdzie wcześniej wilki były na 5lv a po skalowaniu będą na 25lv, to nie dostaniemy za nie więcej XP.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze kwadrat nie przyspiesza u mnie rozmow. Podczas wlaczania gry moge bez problemu pomijac kwadratem filmiki, ale w samej grze juz nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz jakiegoś babola. U mnie kwadrat działa bez grzebania w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostań najnowszy dodatek do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" przed innymi. Zapraszamy na nocą sprzedaż dodatku "Krew i Wino" w wybranych salonach Empik! :)

Startujemy 30 maja o 22:00 w salonach: Szczecin Galaxy, Łódź Port, Częstochowa III Aleja (SP), Bielsko-Biała Sfera, Opole Arkadia, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zgorzelec, Olsztyn Alfa, Gdańsk Główny, Gdynia Centrum, Legionowo, Warszawa Galeria Mokotów, Warszawa Nowy Świat, Warszawa Ursynów, Łódź Manufaktura, Katowice Silesia, Kraków Bonarka, Wrocław Rynek, Warszawa Arkadia.

9315213817fe69d3b015ddd4e3fba93e.jpg

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@UP   Dla cebularzy : w Euro RTV AGD wersja na PS4 kosztuje 109zł. Niby dycha ale zawsze.

 

O 28.05.2016 o 17:07, Whizzer napisał:

Jaki zestaw odwarów, eliksirów stosujecie aby Geralt był prawie nie zniszczalny :D?

Wyśmienity dekokt Raffarda Białego, który odnawia cały pasek życia od razu po zażyciu. Jak za pierwszym razem przechodziłem grę generałowie i król Dzikiego Gonu byli dla mnie wyzwaniem tak za drugim podejściem z tym eliksirem za pachą pokonałem wszystkich za pierwszym razem. Oczywiście nieodłączna jest także jaskółka, najlepiej także wyśmienita bo wtedy mamy ją chyba w 5 butelkach pod ręką. Wszelkich odwarów nie warto stosować jeśli nie inwestujemy punktów w alchemię bo każdy odwar to 70/100 zatrucia tak więc gdy zażyjemy taki odwar przed walką to w samej potyczce z eliksirów już nie skorzystamy.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można już pobierać z psn? będzie można grać o 00:00 dzisiaj w nocy? tak jak w unchaarted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 minut temu, Przemek_07 napisał:

@UP   Dla cebularzy : w Euro RTV AGD wersja na PS4 kosztuje 109zł. Niby dycha ale zawsze.

 

Wyśmienity dekokt Raffarda Białego, który odnawia cały pasek życia od razu po zażyciu. Jak za pierwszym razem przechodziłem grę generałowie i król Dzikiego Gonu byli dla mnie wyzwaniem tak za drugim podejściem z tym eliksirem za pachą pokonałem wszystkich za pierwszym razem. Oczywiście nieodłączna jest także jaskółka, najlepiej także wyśmienita bo wtedy mamy ją chyba w 5 butelkach pod ręką. Wszelkich odwarów nie warto stosować jeśli nie inwestujemy punktów w alchemię bo każdy odwar to 70/100 zatrucia tak więc gdy zażyjemy taki odwar przed walką to w samej potyczce z eliksirów już nie skorzystamy.

Z Raffardem trzeba uważać z tego co pamiętam bo właśnie bardzo daje po czapie.

Kodeks Wiedźmiński zaleca używać Jaskółki zamiast tego ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×