Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrkotanie wiatraczka, to wada fabryczna tego modelu. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś lepszego niż simple background music player? Nie dość, że odtwarza tylko 200 utworów to jeszcze nie można wybrać folderów z muzyką tylko samoczynnie wybiera te 200...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, toreso napisał:

Przeciej ta konsola jest cichsza niż grubas. Ja tam dopiero cos słyszę jak ucho przyloze. Jedynie przy rozruchu płyty coś tam słychać.

No nie wiem może kwestia egzemplarza grubasa. Mój był cichy natomiast terkotanie S-ki jest już słyszalne. Nawet żona zwróciła uwagę ten drażniący dźwięk. Siedzę 2 metry od konsoli. Fakt Ps4 też nie jest ciche ale jakoś tak nie drażnią te suszary jak te terkotanie w S. No nic przynajmniej wiem, że to nie odosobniony przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was orientuje się jak wygląda sytuacja z grami dla dzieci na Kinekt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was orientuje się jak wygląda sytuacja z grami dla dzieci na Kinekt ?

Pytaj SephiroT on ma, ma córe i wsio powoe

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka odnośnie dźwięku.

Idzie podłączyć mikrofon z interfejsem USB? Wszystko mam zlinkowane, ale xbox nie wykrywa żadnego mikrofonu.

 

Druga sprawa, można podłączyć sam mikrofon po minijacku pod pada, żeby dźwięk z czatu i gry szedł na głośniki monitora? Chce używać mikro zalmana a dźwiek mieć ze swoich słuchawek, które podłącze pod monitor. Jak podłączam mikrofon to konsola wyłapuje jako zestaw słuchawkowy i wtedy chyba dźwięk z czatu nie idzie na TV tylko do słuchawek które nie są podłączone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defaultowo idzie.

Jest w opcjach czy czat ma iść słuchawkami czy po całości.

Czy ktoś z was orientuje się jak wygląda sytuacja z grami dla dzieci na Kinekt ?

Kilka stron wcześniej wrzuciłem to w co grałem z córką.

Jest lipa generalnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś ostatnio zdrapki do Live'a na Plati? Coś nie chcą działać, jakaś blokadę wprowadzili na regiony czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często mają zdrapki przestarzałe.

Zależy jaki kod błędu wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już działa, regionu zapomniałem zmienić przeca :yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie do porównania jak powinno być, a jak nie :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę w domu filmik.

Najwyżej będzie podkładka żeby dostać nową konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie będzie taka akcja jak z grubasem, dwie konsole wracały z serwisu z podobną usterką plus wojna z zasilaczami. Dopiero 3 xone był całkowicie cichy.Miec nadzieję, że w przypadku slima, serwis stanie na wysokości zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak w moim również terkocze, ale nie na tyle głośno, żeby zwracało moją uwagę (na pewno ciszej, niż na tym filmiku albo innych). Poza tym gram w słuchawkach, to w ogóle nic nie przechodzi. Natomiast również o tym poczytałem i MS przyznaje się do problemu. Serwis zajmuję się tą usterką bez gadania. Sam może i bym odesłał, ale za dużo mam teraz do nadrobienia.

 

Nie chcę złośliwie wieszać psów, ale znów przychodzi mi na myśl porównanie z Sony. Ledwo słyszalny wiatraczek w XO - zbyt głośna praca konsoli - nie ma problemu z serwisem, przecież ma być bezgłośnie. W PS4 odpala się silnik rakietowy - nie naprawimy, bo to jest normalne funkcjonowanie sprzętu, abo przyślą jakiegoś refurba w zamian. Co za łby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis i wsparcie Micro jest naprawdę na wysokim poziomie. Wysyłasz czy to konsolę czy pada, oni nawet się nie pytają o co chodzi, nie naprawiają, nie świrują pawiana.

Dostajesz nowy sprzęt i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wojcik_dan napisał:

No to umnie tak chodzi jak na filmiku. Nie wiem czy oddawać teraz czy czekać. Kuźwa.

Panowie czy to jest rzeczywiście tak uciążliwe? Jak gracie, że słyszycie ten dźwięk? Ja nie mam żadnych wypasionych głośników tylko prostego soundbara i ustawiając na 10 kresek głośność jest w stanie zagłuszyć działającą obok pralkę, a jak jeszcze ktoś gra na słuchawkach to w ogóle. Jeśli jednak bardziej was denerwuje to w tym sensie, że nowy sprzęt a z wadą fabryczną to uderzajcie do Microsoftu. Oni wam to wymienią bez problemu. Bez obaw. To nie Sony.

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oczywiście jak się gra to tego nie słychać ale jak są loadingi albo chwilowa cisza to odrazu zwraca to uwagę. Poinstalowałem trochę gier i kilka kont dlatego nie chcę tego kasować ale chyba się zmuszę bo za każdym razem jak odpalam S-kę to myślę o oddaniu na gwarancje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, "posłuchałem" konsoli, słychać wysokie terkoczenie wiatraczka jak się przy niej stanie ale zakładam że "jakiś" dźwięk wydawać musi :1_grinning:

Siedząc 3 metry od konsoli byłem w stanie słyszeć pracujący dysk ...który chyba jest uwalony że taki głośny :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ to sobie głowy nie zawracaj. Ja chyba wymienie. Konsole do ustawień fabrycznych przywrócić nie? Jeszcze myślałem że może przetrzymać x-a do końca roku jak ogram kilka tytułów i dopiero wtedy oddać. Tylko czy jeszcze uznają tą usterkę?(defekt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuję z zakupu Xbox One S. Wasze posty o pracującym wiatraczku mnie poważnie zaniepokoiły. Do tej pory myślałem, że wnętrze konsoli jest wyściełane styropianem, który tłumi dźwięk skraplania się ciekłego azotu. W tej sytuacji niestety muszę ponownie skłonić się w stronę machiny ze stajni Sony. Dzięki za cynk chłopaki. Do zobaczenia w kolejnej generacji!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiesz co. W moim przypadku jest to nie dające spokoju ale czy to odrazu powód by rezygnować z zakupu. Chyba nie bardzo.

Ps:chyba że sobie jaja robisz. To nie ładnie.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×