Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie sportowe i strzelanki nie bardzo mnie interesują, więc EA Access raczej nie jest dla mnie. Większość gier teraz to multiplatformy, a z ex'ów bardziej podobają mi się mimo wszystko te, które oferuje PS4...problem w tym, że jest ich tak niewiele, że przestały mnie one trzymać przy konkretnej konsoli. Mam cholerną ochotę się pościgać i korci mnie, żeby kupić X'a właśnie dla Forzy, ale nie jestem przekonany czy w dłuższej perspektywie czasu byłaby to dobra decyzja i na pewno nie chce jej podejmować na gorąco, bo w takim wypadku właśnie zagrywałbym się w Forze

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samą Forze to ona jest lata przed Gran Turismo i nawet jak ten Prologue wyjdzie to ciężko to będzie nazwać nawet demem w porównaniu do Forzy. W gry tego typu właśnie jak Forza to możesz grać cały rok bo dużo jest do zrobienia i jest jeszcze multi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dilerus Ja xone kupiłem właśnie dla Forzy Horizon (tylko 2) ale PS4 się nie pozbywałem. Wydaje mi się, że warto posiadać oba sprzęty (jeśli oczywiście finanse pozwolą).

 

Na początku trzymałem się podziału, że xone tylko exy a reszta ps4. Teraz jestem na etapie - tam gdzie taniej/gdzie mam kompana do gry :-) Ogólnie taka konfiguracja pozwala na dużą elastyczność.

Edytowane przez yogi79
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile zostawisz pady same i juz im w glowie psoty.

Maly gang bang na sony :1_grinning:

c762fc386a003a81med.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yogi79 Pieniądze to jedna kwestia, ale ja obecnie nie mam czasu na posiadanie dwóch konsol, które skończyłoby się zbieraniem kurzu przez jedną z nich. Wolałbym sprzedać PS4, a pieniądze przeznaczyć na inne przyjemności. Prawda jest taka, że znam już chyba wszystkie plusy i przewagi X'a, a decyzja czy warto zamienić PS4 na niego to tylko i wyłącznie kwestia mojej subiektywnej oceny...dzięki za pomoc idę dalej bić się ze swoimi myślami :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę z posiadania obu konsol. Wiem, że nie każdy może sobie na to finansowo pozwolić, ale warto się trochę postarać. Dużo większy wybór gier (głównie exy). Tytuły multiplatformowe kupujesz czy wymieniasz jak ci pasuje i jak jesteś w jakimś sklepie to na wieść, że mają grę, ale na PS4/XBox tylko bierzesz tą jaka jest i nie ma problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie podpisuje się pod tym, 2 konsola większą elastyczność, kupujesz tam gdzie taniej lub gdzie masz ekipę i tyle... Ja np. BF1 na PS4 kupię (bo mam ekipę juz z którą zresztą już od lat grałem od czasów Future Soldier ), ale np. Mafie 3 myślę że wbrew na One bo będzie taniej... No i Gears of War no na ps4 jakoś ekipy nie mam hahaha

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chce kupowac play charge, bo po pierwsze kosztuje ze stowke wiec sporo, po drugie nie chce byc uwiazany do kabla gdyby sie rozladowal. Zamierzam kupic ladowarke z 4 bateriami do ladowania - ktos praktykuje ten sposob zapewnienia padu prądu? :1_grinning: Mozecie cos polecic w dobrych pieniadzach, gdyz jestem totalnie zielony?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Eneloop 1900, plus ładowarka. Koszt w MM 99 zł ale było to dawno. Więc nie wiem czy za mniej coś kupisz sensownego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, DeX napisał:

Panowie, nie chce kupowac play charge, bo po pierwsze kosztuje ze stowke wiec sporo, po drugie nie chce byc uwiazany do kabla gdyby sie rozladowal. Zamierzam kupic ladowarke z 4 bateriami do ladowania - ktos praktykuje ten sposob zapewnienia padu prądu? :1_grinning: Mozecie cos polecic w dobrych pieniadzach, gdyz jestem totalnie zielony?

 

Mam ładowarke Energizer z 4 akumulatorkami, za ~50 zł. Bardzo sensowna :-)

 

http://allegro.pl/ladowarka-energizer-maxi-4-akumulatorki-aa-2000-i6130902127.html

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dilerus Tak po prawdzie to ja nie mam czasu nawet na jedną konsolę, ale jak już chwilka się znajdzie to zapewniają mi przednią zabawę ;-) ... kurz zbierają u mnie wszystkie konsole (łącznie z przenośnymi).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te uczucie gdy wchodzisz do pokoju ze slimka i jedyne co hałasuje, to kino domowe bo konsola w ogóle niesłyszalna. :banderas::banderas::30vm3cw::xboss:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Frost Prime napisał:

Akumulatorki z Ikei czy Lidla? Pffff panowie szanujmy się. Wiem, że jest to pierwszorzędna :axk28y: ale bez przesady.

...bo??

Pamiętaj że to Xbone a nie nadkoąsola PeeSCztery.

Tu nie trzeba się lansować.

Akumulatorki z Lidla czy Ikei spisują się u mnie rewelacyjnie i są przy okazji tanie.

 

...jak się ma małe dziecko/dzieci to duża ilość akumulatorków to podstawa :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akumulatorki z Ikei czy Lidla? Pffff panowie szanujmy się. Wiem, że jest to pierwszorzędna :axk28y: ale bez przesady.

Bez przesady rowniez mam akumulatory z ikei 2450 mocy i sprawuja sie bardzo dobrze, sa w przyzwoitej cenie i robia co maja robic. Nie widze sensu zeby wydawac 3 razy tyle co kosztuje ten zestaw no chyba ze ktos nie ma zycia i jest no lifem

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ważne skąd byle nie wybuchało jak szajsung. :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dostep do calosci asortymentu energizera po cenach hurtowych, a i tak mam akumulatorki z lidla.. jedynie ladowarke dostalem w robocie w ramach "prezentu".. nie rozumiem czemu ma to byc cebulactwo, skoro spisuja sie rewelacyjnie? srednio trzymaja mi 2-3 przy dosyc mocnym graniu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akumulatorki z Ikei czy Lidla? Pffff panowie szanujmy się. Wiem, że jest to pierwszorzędna :axk28y: ale bez przesady.

A sorry panciowi korona z zadka spadnie, jak zerknie na akku dla biedoty ...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w czym problem :O 2x paluszki w każdym kiosku to wydatek 5zl. Powiem szczerze że ogralem ostatnio recore, forze h3 a teraz gearsy I to właśnie na jakiś paluszkach do których nie przywiązuje wagi z pierwszego lepszego kiosku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zachwyca, że wam się chce to zmieniać. Wydałem raz te 99 zeta na charge packa i tylko pada ładuje. Serio, dla mnie to wygoda nie do przecenienia. A nie się pitolić z paluszkami, tą klapkę wyciągać, ładować te akumulatorki. No ile to pustych newtonów na to idzie :Gmoch:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kill napisał:

Mnie tylko zachwyca, że wam się chce to zmieniać. Wydałem raz te 99 zeta na charge packa i tylko pada ładuje. Serio, dla mnie to wygoda nie do przecenienia. A nie się pitolić z paluszkami, tą klapkę wyciągać, ładować te akumulatorki. No ile to pustych newtonów na to idzie :Gmoch:

Ja jak kupowałem, to było chyba jakieś promo, bo dałem 89zł.

I też nie zamieniłbym na żadne paluszki i inne duperele. Ładuję raz na prawie tydzień, zostawiając pada na noc na kablu i to tyle.

Myślę, że @DeX może ma jeszcze przyzwyczajenia z PS4 i myśli, że pada na kablu będzie musiał trzymać po 3h grania :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paluszki w padzie, dla mnie coś takiego nie istnieje :Gmoch:

Ja tam pierwsze co zrobiłem to pocikłem po play&charga.

No naprawdę by mi się nie chciało pitolić z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×