Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Beda heheszki jak ten hałasujący wiatrak kuku zrobi konsoli.:30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dwa sprzęty klasy premium obok siebie. Jest różnica w wadze i wielkości :obama: 

 

Jutro odpalam na nim Mafię.... Orgazmozaurus Rex :banderas:

 

14b0ohx.jpg   

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połóż jeden na drugiem i zepnij kablem HDMI. Będą działać w SLI.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jak przenieść zawartość z grubasa na Skę? Mam na myśli oczywiście sejwy gier. One są przypisane do mojego konta Live? Dodam, że nie mam aktualnie wykupionego Golda :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo Ci się wszystko przeniesie, znaczy te sejwy.

Mesjasz konsola :banderas:

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, wojcik_dan napisał:

Oczywiście no offence ale na jakiej podstawie sądzisz że moja konsola pracuje tak samo jak Twoja? Ja Twojej nie słyszałem więc może jest na tyle cicha, że trzeba być nerwicowy by to przeszkadzało natomiast jak ktoś powiem, że moja też jest cicha to chyba mu słoń na ucho nadepnął,mówiąc grzecznie. Ewidetnie wiatrak o coś szoruje i tyle.

 

Spokojnie :) Szczerze powiem, że jest głośniejsza od mojej ps4 (model 2 z całą matową obudową (1 był z piano look)). Siedzę 3-4 metry od konsoli i wiatraczek jest słyszalny jakby rzeczywiście delikatnie o coś ocierał. Nie jest to jednostajny dźwięk tylko taki: -----RRRR-----RRRRR :1_grinning: Sory, wiem że to brzmi jak w tym przypadku, ale nie jestem pisarzem i nie oddam tego w dobry sposób ;) 

 

Ja jestem nerwicowy i mi nie przeszkadza :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hacker25 napisał:

Szczerze powiem, że jest głośniejsza od mojej ps4

O kurrrrrr*a.

Jeżeli konsola byłaby głośniejsza od mojej PS4 to  od razu leciałaby na serwis! 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić żeby konsola zaczęła turkotać? Bo chyba nie mówimy o tym odgłosie pracy słyszanym dopiero z 10 centymetrów? :30vm3cw: 

 

Jeżeli tak, to was trzeba leczyć 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawić na PS4 :Gmoch:

 

A tak poważnie to przy każdym sprzęcie ludzie słyszą różne głosy. Tak to jest po prostu, są ludzie o różnej wrażliwości.

Jeden uśnie przy młocie pneumatycznym, a drugi będzie słyszał jak leci internet w światłowodzie.

Edytowane przez toreso
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VLC na Xbone.

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/vlc/9nblggh4vvnh

 

Czyta SAMBA (Plexy i inne serwery mediów) jak i dyski.

Sprawdziłem.

Z napisami :1_grinning:

 

Mamy to!!

 

:banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas::banderas:

 

 

 

...niestety, przy 12GB MKV czasem miga ekranem. Pewnie będzie niedługo update. 

Wystarczyło wyłączyć wHardware Encoding i pomogło :1_grinning: opcjach.

 

 

...nawet potrafi pobierac napisy ... LOOOL!!!

:fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg:

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony dymało mnie, to teraz sony zostało wydymane przez slima hie hie hie.:30vm3cw::xboss::banderas:

ca363ffe824e5a8cmed.jpg

 

Edytowane przez wili23
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy seria Forza (w tym przede wszystkim najnowsza FH3) to wystarczający argument, żeby sprzedać PS4 i kupić Xbox'a? Kusi mnie ta seria, bo na PS4 mam tylko Driveclub'a, który niestety nie ma już wsparcia...ale z drugiej strony szkoda mi pozbywać się PS4, chyba po prostu z sentymentu na tą chwilę. W poprzedniej generacji pozbyłem się Xboxa 360 na rzez PS3 i to była bardzo dobra decyzja, a teraz kusi mnie odwrotny manewr...popieprzone to wszystko :38_worried:

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wili23 napisał:

Sony dymało mnie, to teraz sony zostało wydymane przez slima hie hie hie.:30vm3cw::xboss::banderas:

 

 

Takie pytanko... dlaczego masz na ps4 język drutu kolczastego a nie nasz rodzimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Dilerus napisał:

Czy seria Forza (w tym przede wszystkim najnowsza FH3) to wystarczający argument, żeby sprzedać PS4 i kupić Xbox'a? Kusi mnie ta seria, bo na PS4 mam tylko Driveclub'a, który niestety nie ma już wsparcia...ale z drugiej strony szkoda mi pozbywać się PS4, chyba po prostu z sentymentu na tą chwilę. W poprzedniej generacji pozbyłem się Xboxa 360 na rzez PS3 i to była bardzo dobra decyzja, a teraz kusi mnie odwrotny manewr...popieprzone to wszystko :38_worried:

 

Pytanie jakie gry lubisz? Bo jak multi to dla samej przyjemności grania na LIVE warto kupić. Dla gier singlowych chyba nie ma sensu. Poza tym dużo rzeczy na Xboxie jest tańszych. Jak tylko kupisz konsolę to gry wręcz zaleją twoją bibliotekę. Wystarczy opłacić Golda i EA Access i masz po dysku :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kill napisał:

Wystarczy opłacić Golda i EA Access i masz po dysku :)

 

O to to to! Przy goldzie i EA ACCESS dysk 1TB to pikuś a nawet 2 TB byś się zdał, a ceny gier o boże... powtórzę się znowu, jak masz kompana to możesz nawet od 30 zeta cebulować gry...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wili23 Od razu mi się przypomina - chcieliście wydymać Freda, teraz Fred wydyma was.

Forze Horizon 3 już mam, ale zacznę grać dopiero w niedziele. Pograłem chyba 20h w Motorsport 6 i .... o panie - cytując Bananowego Janka "kurwa jakie to jest dobre". Podejrzewam, że Horizon to pewnie nawet lepszy Fun bo gameplay nie jest aż tak wymagający jak Motorsport bez asyst i też trzeba przyznać - jeśli Twoim targetem są gry multiplatformowe, a w szczególności jakieś sportowe czy strzelanki to kupno Xboxa jest Twoim psim obowiązkiem jako gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×