Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak w pl czy sklepach retail sie sprzedaje ale na amazonie nie uzyczysz PRO od bodajrze srody. Nowa dostawa dopiero w poniedzialek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pewnie więcej bonów na paliwo dają xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, medzik1992 napisał:

Wydaje mi się, że Panowie na tym forum, którzy posiadają Pro starają się za wszelką cenę wmówić Nam jaka ta konsola oferuje przeskok niesamowity od Amatora tylko po to, żeby usprawiedliwić przed sobą wydanie prawie 2 tys. na konsolę, która jest lepsza od poprzedniej konsoli o tyle co Xbox One S od zwykłej ;). Wcale tutaj nie chodzi o pieniądze, mogę iść zaraz i kupić pytanie tylko jest zasadnicze. Po co ? Po co skoro mam TV full hd i praktycznie nie zauważę różnicy w grach. Po części Was rozumiem bo ja bym sobie w torbę strzelił, że wydałem tyle kasy na tą samą konsolę.

 

Pożyjemy zobaczymy. Będzie lepsza grafa w nowych tytułach ? Kupię Pro ale tylko wtedy.

Wiesz to samo można napisać o ludziach co nie mają i próbują przekonać innych że nie ma sensu się przesiadać.

I poraz setny ktoś pisze że jak nie ma tv 4k to nie ma sensu. Bez tv 4k też ma sens bo nie jest ważne tylko 4k a płynność rozgrywki i lepsze detale nawet w FHD.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bany4KHDR napisał:

Słaby z ciebie trollo lollo , musisz się jeszcze trochę poduczyc od kolegów :rydzy:

 

Jaki troll ? Piszę tylko swoje zdanie. Nie mam na celu nikogo prowokować, lol xd

1 minutę temu, wojcik_dan napisał:

Wiesz to samo można napisać o ludziach co nie mają i próbują przekonać innych że nie ma sensu się przesiadać.

I poraz setny ktoś pisze że jak nie ma tv 4k to nie ma sensu. Bez tv 4k też ma sens bo nie jest ważne tylko 4k a płynność rozgrywki i lepsze detale nawet w FHD.

 

No właśnie, a powiedz wojcik jest ta płynność lepsza i lepsze detale na tv FHD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, medzik1992 napisał:

 

Jaki troll ? Piszę tylko swoje zdanie. Nie mam na celu nikogo prowokować, lol xd

 

No właśnie, a powiedz wojcik jest ta płynność lepsza i lepsze detale na tv FHD ?

Nie wiem bo nie wymieniłem jeszcze na Pro. Ale dlatego też nie wymądzrzam się nie mając sprzętu chociaż w necie jest pełno filmików pokazujących więcej klatek w tej samej grze lub lepsze tekstury nawet w FHD choćby nowy Tomb Raider.

Zresztą Pro powinno się oceniać dopiero od nowych tytułów a nie tych co to niby jedna osoba miała patchować.

Edytowane przez wojcik_dan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, wojcik_dan napisał:

Zresztą Pro powinno się oceniać dopiero od nowych tytułów a nie tych co to niby jedna osoba miała patchować.

 

Haha, zaorał.

 

33 minut temu, medzik1992 napisał:

 

Jaki troll ? Piszę tylko swoje zdanie. Nie mam na celu nikogo prowokować, lol xd

 

 

Nie przejmuj się jak widzą nowego, to patrzą tylko jakby go zgnoić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd tyle hejty na tych co kupili pro... Nikt nie hejtowal debili, którzy kupili ciut nowszy model, bo trochę cichszy czy ciut mniej prądu pobiera lub pad trochę lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wili23 napisał:

Nie rozumiem skąd tyle hejty na tych co kupili pro... Nikt nie hejtowal debili, którzy kupili ciut nowszy model, bo trochę cichszy czy ciut mniej prądu pobiera lub pad trochę lepszy.

I to jest trolling pierwsza klasa Panie Wili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wili23 napisał:

Nie rozumiem skąd tyle hejty na tych co kupili pro... Nikt nie hejtowal debili, którzy kupili ciut nowszy model, bo trochę cichszy czy ciut mniej prądu pobiera lub pad trochę lepszy.

 

Teraz, Przemek_07 napisał:

Nie mogą pewnie znieść, że inni grają w 60fps i lepszych detalach :listek:

 

Panowie Bo mając pro to w BF1 z augtomatu masz 2 granaty więcej, 2x więcej amunicji i mnożnik życia 1,5 ;) sasaasasas

+ dla opłacających Premium w gratisie Autoaim :24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Przemek_07 napisał:

Nie mogą pewnie znieść, że inni grają w 60fps i lepszych detalach :listek:

 

tia wiele zalezy od gry.

te bez patchy roznicy nie robia :24_stuck_out_tongue: bo tak to sobie sony wymyslilo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie nawet taka bzdura jak gierki potrafi dzielić ludzi ;)

A dziwić się że tam na górze te klauny nic nie robią tylko się żrą ...

Damn Pany niech każdy gra na czym chce - niech ktoś jak chce to sobie niech kupi 5 PRO i postawi jedna na drugiej i nie gra tylko słucha czy są głośne

Tak jak ktoś wspominał wcześniej że to gry się najbardziej liczą a z tymi tak naprawdę coraz gorzej.

Jest nowy sprzęt - jest dyskusja - normalne. I wystarczy szanować jeden drugiego a nie szydzić z byle gówna.

Peace

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony jak Jarek K. podzielił społeczeństwo.

Ja kupię PSpro bo potrzebuje drugiej konsoli do drugiego mieszkania miał być slim będzie PRO. Ale poczekam na okolice świat może dadzą bundla z 2 padami.

I naprawdę trochę się głupio czyta to przekomarzanie. Ci co maja piszą jak jest ci co chcą wiedzieć czym nowa konsola się różni czytają (jak ja, ciekawi mnie różnica) ale obrzucanie się epitetami bo jeden ma drugi nie a trzeci jest zawsze na nie dla samej idei jest bez sensu.

Czyta się większość postów o PSpro słabo mając wrażenie jak by kłóciły się dzieciaki pod blokiem na trzepaku (kiedyś to taki Facebook) który telewizor Beryl lepszy czyje Video Funai jest lepsze itp.

Merytoryki bardzo mało. Szkoda bo temat mnie interesuje a przebijać się trzeba przez masę bzdur.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam aż będą dawać PROsiaki do TV 4K :Gmoch:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony za darmo dał chyba tylko tapetę? I to też nie wszystkim c'nie @cwir? Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę. Oczywiście nie liczymy PS+.

Cooooo? Tapeta za free od Sony... Boże moje serce, taka cebula gruba koło nosa przeszła :38_worried: ehhh...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta. personalizowany plakat za 5 lat w plusie od samego początku. jeden dzień nie miałem (niecały) bo zmieniałem metodę płatności. już mi się nie należał i mnie zlali sikiem prostym na supporcie. oprócz grosza nie wydanego przeze mnie w PS Store przez ponad rok (czyli pewnie ze 100-200 funtów) stracili moje dwudziestoletnie przywiązanie do marki. i nie chodziło o debilny plakat który bym raz pewnie rozwinął i schował w pizdu. chodzi o podejście do stałego klienta. :fuckoff:

 

np. PS VR i PS Pro już by pewnie grzały u mnie półkę pod telewizorem gdyby nie tamten incydent o wart parę złotych plakat :). a tak to mam na nie wyjebane i mnie nie grzeje ich istnienie ani trochę. będę potrzebował to sobie kupię. :salma:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chodzi o ten plakat czy nie ? Bo sam sobie zaprzeczasz. PS4 Pro jest zajebista, tak wlasnie powinna wyladac ps4 od poczatku a MS zostalby w polowie nowej generacji. Jeszcze tylko pacz na starsze gry i wystarczy. Na dzien dzisiejszy powinni skupic sie na jak maksymalnych wrazeniach jakosciowych grafiki, na standard 4k jeszcze przyjdzie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak w tym gownie od ps vr jest glosniejszy w trybie spoczynku od ps pro w obciazeniu. Smucio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, gnom napisał:

To chodzi o ten plakat czy nie ? Bo sam sobie zaprzeczasz. PS4 Pro jest zajebista, tak wlasnie powinna wyladac ps4 od poczatku a MS zostalby w polowie nowej generacji. Jeszcze tylko pacz na starsze gry i wystarczy. Na dzien dzisiejszy powinni skupic sie na jak maksymalnych wrazeniach jakosciowych grafiki, na standard 4k jeszcze przyjdzie czas.

 

w którym miejscu sobie zaprzeczam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ale fajnie że jednak można ten górny panel ściągnąć bez plomb . Czuje tu jakiś rynek dla chłodzeń itp . Sama konsola jak za tą cenę widzę daje radę , a skoro już teraz jest różnica ona się będzie tylko zwiększać ( i weż tu później wydaj 259 zika na pocięte Days Gone ) . Jeżeli tylko spsuje mi się premierowy plej wybór jest oczywisty , choć ja zajeżdżam sprzęty i się nie psują :) ( ps4 pre na chodzie , ps3 fat na chodzie itp ) 

 

Tylko tradycyjna beczka z Sony musi pójść jeżeli chodzi o kulturę pracy , jak zwykle na forach można przeczytać że jedna sztuka wyje druga nie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura pracy?X360 padał jak mucha a mimo wszystko się sprzedawał.Poza tym głośno czy nie to jak grasz nie ma większego znaczenia,masz kino czy słuchawki to co tam można słyszeć.No chyba że gramy w jakiś horror w totalnej ciszy to rozumiem ale w takiej sytuacji to dla mnie i ps3 potrafi doprowadzić do szału odkąd zacząłem oglądać filmy na smart tv.Ostatni włączyłem sobie film na blu ray i po kilku minutach wyłączyłem przez ten wiatrak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może wie bo jakiś czas temu był test na hdtvpolska  tv 4k pod konsole , z niskim input lagiem itp. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy miał ktoś problem z grzaniem się Pro? Kupiłem wczoraj, w tomb raiderze 2 zwiechy w ciągu 5 minut, a dzisiaj się grzeje nawet w menu po 5 minutach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Danielski_82 napisał:

jak zwykle na forach można przeczytać że jedna sztuka wyje druga nie hehe

 

Chciałem to ocenić na podstawie poniższego filmiku, ale niestety gościu odkurzał w czasie nagrywania :/ (<----troll ;) )

A tak na poważnie, to "suszenie"/piszczenie + rozpadające się analogi mocno mnie zniechęciły do zakupu PS4 w zeszłym roku. Zobaczymy jak będzie z pracą PRO po kilku miesiącach. 

 

 

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×