Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

To dokupie jeszcze Metro do Killzone :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro prędzej czy później dadzą w Plusie, w sumie Killzone też. Ale Multi w Killzone jak Cię wciągnie to i tak nie będziesz grał w nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro prędzej czy później dadzą w Plusie, w sumie Killzone też. Ale Multi w Killzone jak Cię wciągnie to i tak nie będziesz grał w nic innego.

Chyba w Goldzie ;) i nie Killzone'a tylko Halo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dokupie jeszcze Metro do Killzone :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Killzone jak najbardziej warto choć może trafić do PS+ bo w japońskim PS+ już był. 

Co do The Order:1886 to ja polecam - fajna gra, ale to na raz. Kupić, ograć i opchnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, Killzone, Metro i

Tearaway. SW i COD pójdzie na sprzedaż dziś :D

Metro prędzej czy później dadzą w Plusie, w sumie Killzone też. Ale Multi w Killzone jak Cię wciągnie to i tak nie będziesz grał w nic innego.

Wątpie w to. Do tej pory w plusie dają same słabizny :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne vs Battlefront ?

 

Gry inne bajki, ale tych nie mam. Jak narazie przemawia za mną bardziej Battlefront- dłuższa żywotność tytułu. BLoodborne`a obawiam się, że przejdę i zostanę na głodzie...

 

Ale zanim przejdziesz Bloodborna to trochę krwi Ci napsuje  :) Polecam, świetna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne vs Battlefront ?

 

Gry inne bajki, ale tych nie mam. Jak narazie przemawia za mną bardziej Battlefront- dłuższa żywotność tytułu. BLoodborne`a obawiam się, że przejdę i zostanę na głodzie...

Bloodborne to chyba najlepsza gra w jaką w życiu grałem. Jak Cię wciągnie to będziesz robił nowe postacie pod inne bronie i inne buildy. Chłopie ja mam z plusa + gry kupione w promocjach (łącznie coś ponad 50 tytułów nieogranych) i nic nie mogę zacząć bo ciągle gram w Bloodborne. Jak gra Cię wciągnie (a jest na to duuuuża szansa) to potem może wystąpić coś takiego, że mało który tytuł Cię zadowoli. Akurat ta gra jest zwyczajnie ... za dobra.

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję chłopaki za rady. Metro jest świetne!

Multi w Killzone dziś przetestuję multi. SW już sprzedałem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w 2016 roku pojawią się niezłe hity na PS4: Uncharted 4, Gran Tourismo Sports, The Last Guardian, Horizon Zero Dawn, DOOM, The Division Up, Dishonored 2, Deux Ex: Mankind Divided, Hitman, No Man's Sky, Elite Dangerous: Horizons i tradycyjne "sezonówki"...

Edytowane przez Generał
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu chwilowego braku funduszy chcialbym sciagnac jakas gre free to play. Co polecacie ? W co gracie? Poki co sciagam War Thunder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu dużo grałem w Warframe, ale to było z rok temu. Ostatnio gadałem, ze znajomym to prawił, iż gra się nadal rozwija, cały czas jakieś upy, nowe eventy itp :) I do wszystkiego można dojść po prostu grając, nie było trzeba nic kupować aby mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blacklight Retribution...grałem wiele godzin i jest dobrze. Można bez problemu postrzelać do siebie z innymi w mocno casualowy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gral ktos w nowego rainbowa?Mam dylemat,chce kupic 2 gry i tak do wyboru mam....Destiny,Star wars batlefront,Need for speed ten nowy,no i rainbow.Zalerzy mi wylacznie na grze online.Ktore dwie gierki wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gral ktos w nowego rainbowa?Mam dylemat,chce kupic 2 gry i tak do wyboru mam....Destiny,Star wars batlefront,Need for speed ten nowy,no i rainbow.Zalerzy mi wylacznie na grze online.Ktore dwie gierki wybrac?

 

Do wszystkich gier wyżej wymienionych , aby się najlepiej bawić potrzebni są znajomi (no może za wyjątkiem SWB). Destiny ma ogromną bazę polskich graczy (ale pamiętaj kupuj razem z Taken King, bo sama podstawka raczej już nikogo nie jara) Rainbow jest najbardziej taktyczny spośród wyżej wymienionych, więc bez ogarniętej ekipy nie zdziałasz zbyt wiele. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF type 0, Bloodborne ( Demons Souls kocham, ale oba Dark Soulsy mi nie pasują) czy Dragon Quest Heroes, która da najwięcej frajdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bloodobrne jest taka sama mechanika, system walki co w Soulsach, ale klimatem to całkiem inna gra . No i  BB bliżej do Demons Souls niż Dark souls (mniej zbędnego ekwipunku i zbroi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF type 0, Bloodborne ( Demons Souls kocham, ale oba Dark Soulsy mi nie pasują) czy Dragon Quest Heroes, która da najwięcej frajdy?

 

Bloodborne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam okazję wyrwać FF Type 0 w steelboku nówkę za 70zł. Pomijając kiepską grafikę, warto zainteresować się tą odsłoną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne to chyba najlepsza gra w jaką w życiu grałem. Jak Cię wciągnie to będziesz robił nowe postacie pod inne bronie i inne buildy. Chłopie ja mam z plusa + gry kupione w promocjach (łącznie coś ponad 50 tytułów nieogranych) i nic nie mogę zacząć bo ciągle gram w Bloodborne. Jak gra Cię wciągnie (a jest na to duuuuża szansa) to potem może wystąpić coś takiego, że mało który tytuł Cię zadowoli. Akurat ta gra jest zwyczajnie ... za dobra.

Przecież w tej grze są dwie bronie na krzyz i dwa buildy na krzyz, do ds2 zero podjazdu. Jeżeli miał bym coś polecic to remastera dark souls 2 z dodatkami - tutaj to można się pozbawić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam okazję wyrwać FF Type 0 w steelboku nówkę za 70zł. Pomijając kiepską grafikę, warto zainteresować się tą odsłoną?

 

Tak warto ponieważ jest podstawą do tego co będzie w FFXV oraz FFVIIRemake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje Killzone Shadow Fall do mult i TLOU do multi. Chciałbym zakupić jeszcze jakąś ciekawą grę dla singla tak do 90zł (używka). Śródziemie Cień Mordoru czy Far cry 4 ? a może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz gry, którą po ograniu chcesz sprzedać to mogę polecić środziemie. Dla mnie jako fana hobbita itp była to świetna gra z naprawde ciekawym systemem. Równie łatwo się ją platynuje. Z ręką na sercu mogę Ci ją polecić. W f4 nie grałem :) Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do singla polecam Metro Redux :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zakupione :)

The last of us, Killzone shadow fall i Śródziemie: Cień Mordoru  zamknąłem się ze wszystkim w 200zł przy czym Cień Mordoru nówka sztuka :) Jest w co grac:D zapraszam do dodania mnie do znajomych jeśli gracie w multi TLOU lub Killzona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×