Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Frost Prime napisał:

Sleeping Dogs to port z PS3. Jak masz ps3 to gra kosztuje tyle co flaszka albo mniej. Mi się w nią fajnie grało. Ciekawa odskocznia. Fabuła jest nawet ciekawa i fajnie się w to gra. Batman z kolei jest dobrą grą, ale do Arkham City mu daleko. Jak nie grałeś to na początku masz spoiler co się działo w drugiej części. Jak masz ps3 to nadrób sobie poprzednie części bo to świetne gry, a na końcu zagraj sobie w Arkham Knight.

 

Nie mam Ps3. Dlatego cieszę się z remastera SD, którego nie ograłem w natłoku wówczas innych gier na Ps3. Nie wiem kurde, Batman z kolei wyda mi się atrakcyjniejszy skoro nie ograłem AA, AC więc, że tak powiem  - nie będę miał materiału porównawczego, ale się trochę potracę fabularnie. Zaś do SD mnie zawsze ciągnęło.  A która gra mi starczy na dłużej?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kentucky napisał:

 

Nie mam Ps3. Dlatego cieszę się z remastera SD, którego nie ograłem w natłoku wówczas innych gier na Ps3. Nie wiem kurde, Batman z kolei wyda mi się atrakcyjniejszy skoro nie ograłem AA, AC więc, że tak powiem  - nie będę miał materiału porównawczego, ale się trochę potracę fabularnie. Zaś do SD mnie zawsze ciągnęło.  A która gra mi starczy na dłużej?

 

Na pytanie ktora gra starczy na dluzej bardzo ciezko odpowiedziec bo wiele zalezy od tego jak kto gra, jedni smigaja tylko przez fabule inni odrywaja sie na misje poboczne itd.

Jakis tam poglad moze dac Tobie HLTB.

 

SD:

http://howlongtobeat.com/game.php?id=8640

http://howlongtobeat.com/game.php?id=23651

 

B:AK

http://howlongtobeat.com/game.php?id=18005

 

Ale podchodzilbym do tych danych z pewna doza ostroznosci.

 

Co do straty fabularnej, niestety nie ogralem jeszcze B:AK, ale tutaj wiele zalezy od gracza fakt ze sobie zespoilowalem zakonczenie B:AC nie wplynal na to jaki fun czerpalem z gry. Cos w mysl zasady mecz skonczyl sie wynikiem 2:0 ale i tak obejrze powtorke zeby zobaczyc w jakim stylu :)

ma byc na PS4 kolekcja z B AA i AC wiec pozniej bedziesz mogl nadrobic. (edytowano - kolecja  oczywiscie AA i AC)

 

Ja prywatnie od SD odbilem sie 2 razy dopiero za 3cim docenilem ta gre i naprawde jest fajna (ogrywalem na PS3)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto ograł Sleeping Dogs z pewnością poleci Ci tą grę. Jest to ciekawy sandbox z całkiem fajną fabułą i postaciami. Kosztuje teraz bardzo niewiele. Nawet cyfrówka była niedawno za 20 kilka zł. Warto. Możesz zacząć od tego. Cyfrowy Batman jest teraz za 70 kilka, a pudełko można dorwać w podobnej cenie. Jak masz dylemat to rzuć monetą bo czy weźmiesz to czy to to i tak będziesz zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Frost Prime napisał:

Każdy kto ograł Sleeping Dogs z pewnością poleci Ci tą grę. Jest to ciekawy sandbox z całkiem fajną fabułą i postaciami. Kosztuje teraz bardzo niewiele. Nawet cyfrówka była niedawno za 20 kilka zł. Warto. Możesz zacząć od tego. Cyfrowy Batman jest teraz za 70 kilka, a pudełko można dorwać w podobnej cenie. Jak masz dylemat to rzuć monetą bo czy weźmiesz to czy to to i tak będziesz zadowolony.

 

Chyba jednak biorę SD. Bo wyjdzie taniej, a za resztę hajsu dokupię drugiego pada, bo kupno tego odkładam już jakiś czas. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś slashera na PS4, który wciagnie mnie tak samo jak God Of War :). Niestety cała seria już za mną :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirror edge catalyst plus gravity rush plus dungeon 2? I może nowy Deus plus któraś z pozycji 2 I 3 z poprzedniego wyboru?  

 

Sezon ogórkowy w pełni więc zakupilbym coś do pogrania :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirrors jak samo bieganie cie kręci , story jak i same misje o pobocznych nie wspominając bardzo średnie i krótkie , coekawy design miasta ale gra szybko uleciała mi z głowy szczerze mówiąc , do jedynki i tych wymagających momentów nie ma co porównywać 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Przymierzam się do zakupu kilku gier z aktualnej promocji wersji elektronicznych, mam na oku dodatek do Wolfensteina, Sleeping dogs i... No właśnie, i tu pojawia się pytanie... 

 

Air Conflicts: Pacific Carriers - nie słyszałem wcześniej o tej grze, ale bardzo mnie zaciekawiła... Zawsze jakaś tam odskocznia od tych wszystkich FPSów itd. ale za dużo o tej grze nie wiem. Może ktoś grał ? Jak wrażenia ?

 

czy

 

inFAMOUS Second Son

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę powiedzieć to to, że nie warto w jakimkolwiek stopniu interesować się inFamous. Tak rozdmuchana gra, tak wielkie zapowiada po zwiastunach, a tak mało oferuje. Wsród gier tego typu, nawet nie ma startu do Prototype. Kolorowa kupka gówna, z głównym bohaterem-kretynem, słabą fabułą, i nie wspominam już o gameplayu... Szkoda każdej złotówki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do Wolfa to po prostu taki mission pack,  z tym że jak dla mnie jest nawet ciekawszy niż podstawka która już była świetna. Jeżeli spodobała Ci się wersja podstawowa to w dodatek również będzie Ci się świetnie grało. 

 

Sleeping Dogs to bardzo ciekawy sandbox. Fabuła może nie jest najwyższych lotów, natomiast potrafi zaciekawić. Misję są w fajny sposób podzielone. Do tego dochodzi ciekawy system walki i miła dla oka grafika. 

 

INFAMOUS nie jest według mnie aż taki zły jak pisał poprzednik.  Owszem nasz bohater to idiota, ale fabuła nie jest znowu taka zła, ma nawet fajne momenty. Dobry system walki,  przemieszczanie się po mapie na kilka sposobów oraz świetna grafika.  Gra jest aktualnie bardzo tania, więc chyba warto ją przejść. 

Edytowane przez Teynar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wybrać, Rachet and Clank czy Tomb Rider DE?

Wiem, że gry zupełnie inne ale chciałbym jedna z nich zakupić na promocji pss :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi ! :) 

 

Dodatek do Wolfa i Sleeping Dogs biorę na 100%. W The New Order jeszcze nie grałem, ale już do mnie leci na płycie :) .

W takim wypadku chyba zrezygnuje z Infamous jak i z Air Conflicts, jeszcze będzie okazja aby coś kupić na pewno.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 8 września 2016 o 16:09, Kolos28 napisał:

Panowie co wybrać, Rachet and Clank czy Tomb Rider DE?

Wiem, że gry zupełnie inne ale chciałbym jedna z nich zakupić na promocji pss :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

Ratchet to najlepszy remake gry jaki w życiu widziałem I jedna z lepszych gier na ps4... tomb raider to szybko sklejony remaster spoko gry do kupienia za cenę paczki fajek w pudelku...

 

Wybieram ratcheta bez 2 zdań! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratcher ponieważ TR non stop trafia się w promocjach więc wyrwiesz go za 19zł w końcu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 8.09.2016 o 15:09, Kolos28 napisał:

Panowie co wybrać, Rachet and Clank czy Tomb Rider DE?

Wiem, że gry zupełnie inne ale chciałbym jedna z nich zakupić na promocji pss :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Panie bierz Ratcheta i się nie zastanawiaj. Jak powiedział Trace to Tomba dają w promocjach non stop, a Ratchet...ta gra to mistrzostwo świata. Nie mam wielkiego parcia na grafikę, ale tutaj jest to wszystko tak cudownie zrobione, że czasem nie mogę się nadziwić. Dodatkowo sam gameplay jest super i nie jest tak, że grafika ma zamaskować chujowość gameplayu. Gra się w to super no i jest NG+ którego ja jeszcze nie skończyłem. Są śmieszne trofea jak lubisz je zbierać, fajnie ukryte znajdzki. Platformówka idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wczoraj Layers of Fear ...

Jeśli ktoś ma ochotę spędzić dwa wieczory zanurzony w chorym, upodlonym klimacie to serdecznie polecam.

Gra re-we-la-cyj-na!!!

Muzyka, każdy element audio niszczy!

Słuchawki wymagane.

Według mnie gra nie powinna się uruchomić jeśli nie wykryje słuchawek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za rady, tym, że nie wiem czy Rachtet jest opłacalny w wersji cyfrowej za 79 gdyż za tyle można wyrwać wersję pudełkową, która po przejściu spokojnie możemy odsprzedać... Dobrze wnioskuję, że Ratchet to gra na raz, góra na dwa aby wbic platynkę?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup...to bardzo fajna przygoda ale z marny "replayabillity". Kup pudło, ograj i sprzedaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet to gra na dwa żeby wbić platynkę, właśnie ostatnio to zrobiłem i ten odgrzewany kotlet smakował wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc lepiej kupić używki w podobnej cenie co cyfrowka w PSS :)

Dzięki chłopaki :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

A więc lepiej kupić używki w podobnej cenie co cyfrowka w PSS :)

Dzięki chłopaki :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Jak fundusze nie pozwalają to bierz używkę bo gra sama w sobie jest świetna o czym wspomniałem ja i kilku innych userów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, w której poczuje strach. Może tak obcy-izolacja dostarczy mi odpowiednią dawkę lęku? No bo co innego jeszcze wziąć pod uwagę? Dying Light?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcy Izolacja świetna pozycja. Poczucie zaszczucia będzie Tobie towarzyszyć do samego końca. Będziesz się bać :)

Pomysł jeszcze o Until Dawn ale to zupełnie inny efekt strachu.

Obie gry świetne :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

Szukam gry, w której poczuje strach. Może tak obcy-izolacja dostarczy mi odpowiednią dawkę lęku? No bo co innego jeszcze wziąć pod uwagę? Dying Light?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

obcego nie przeszedłem, ale klimat tam jest świetny i na pewno warto sprawdzić. Dying light jest mało straszne, bieganie po nocy jest emocjonujące, ale strachem bym tego nie nazwał :)

Ja jeszcze polecam coś, co teraz przechodzę powoli, czyli Evil Within. Sporo akcji, ale horroru też i można się pobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×