Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Rogue Galaxy , Arc i Dark Cloud w tej kolejności jak dla mnie, Rogue sie najmniej zestarzał i wygląda nieźle, Arc jest świetny i na szczęście trudny, a Dark był niezły, ale wolałem jedynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, zastanawiam się nad kupnem GTA Vice City na ps4 jednak szkoda mi zmarnować 38zł dlatego moje pytanie brzmi czy coś w wersji na ps4 zmieniło się w porównaniu do tej na ps3? Głównie chodzi mi o sterowanie, na ps3 kiedy odpaliłem nie bardzo mi się ono podobało, sterowanie postacią i kamerą w porównaniu do tego co było na PC.

Oraz zastanawia mnie jak jest z San Andreas, też myślę nad kupnem i tutaj również pytanie jak ta gra działa na ps4 ;')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad Max czy MGSV Phantom Pain - co polecacie i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGSV ma coś w sobie.

Jedna z nielicznych gier, która nie pozwalała mi o sobie zapomnieć.

Platyna wbita z ogromną przyjemnością.

Świetna skradanka.

Dowolność wyboru, grasz jak chcesz.

Dlatego polecam.

W MadMaxa nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna skradanka.

Dowolność wyboru, grasz jak chcesz.

Przekonałeś mnie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, mam problem. Ostatnio skończyłem kolekcję Uncharted i nie mam w co grać, a pasowałoby zacząć coś nowego. Od razu mówię, że nie mam parcia na żadną grę i jestem skłonny wysłuchać Waszych propozycji. 

Długo zastanawiałem się nad Assassin's Creed: Black flag, Unity i potem Syndicate. Uwielbiałem części z poprzedniej generacji, a swoją przygodę zakończyłem na Revelation, więc na pewno nie jestem przejedzony tą serią, bo jak nie patrzeć, nie grałem w nią od kilku lat. 

Kolejną produkcją/produkcjami jest Heavy Rain, ale boje się, że przytrafi mi się to, co z Unchartedem. Wiele dobrego się nasłuchałem o 'deszczu' i obawiam się, że teraz - po kilku latach - będzie to co najwyżej dobra gra, nic więcej. Warto też dodać, że moja półka jest dość skromna(Far Cry 4, InFamous: SS, Uncharted, Watch_dogs, Lords of the Fallen i FIFY od 14 wzwyż). Od razu mówię, że MGS i Wieśka odrzucam, ale chętnie wysłucham jakichś propozycji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszą recenzję jaka się napatoczy gry BLOODBORNE.

Gorąco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszą recenzję jaka się napatoczy gry BLOODBORNE.

Gorąco polecam!

Powiem Ci, że niejednokrotnie myślałem nad tym tytułem, ale jestem chyba po prostu zbyt słaby psychicznie, żeby grać w tego typu gry. Przy Lordsach się momentami sporo męczyłem, więc nawet nie chce myśleć, co by było, gdybym zaczął grać w Bloodborne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne trudne rzeczy w Soulsach to farmienie zasranych kamieni, nie wiem jak w reszcie było, bazuje na Demon's Souls.

Bloodborne akurat z tego co wiem, jest najprostszą grą z nich wszystkich, bo nastawioną na dynamikę bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu mechaniki i podbiciu siły/wytrzymałości postaci w początkowej fazie gry już idzie z górki.

To najłatwiejsze "soulsy".

Według mnie dużą stratą jest pominięcie tak wybitnej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Warto też dodać, że moja półka jest dość skromna(Far Cry 4, InFamous: SS, Uncharted, Watch_dogs, Lords of the Fallen i FIFY od 14 wzwyż). Od razu mówię, że MGS i Wieśka odrzucam, ale chętnie wysłucham jakichś propozycji. 

 

Hmmm jesil singiel to biorac pod uwage cene w Wielkanocnej promocji - Wolfenstein The New Order. 

Naprawde solidna produkcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jesil singiel to biorac pod uwage cene w Wielkanocnej promocji - Wolfenstein The New Order. 

Naprawde solidna produkcja. 

Też chodzi za mną ten tytuł od dość dawna. Zwłaszcza, że można dorwać go za niewielkie poniędze.

@ adick007

Myślę, że prędzej czy później zdecyduję się na polecany przez Ciebie tytuł, ale na razie wolę nie stresować się przy konsoli. Dzięki za propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że niejednokrotnie myślałem nad tym tytułem, ale jestem chyba po prostu zbyt słaby psychicznie, żeby grać w tego typu gry. Przy Lordsach się momentami sporo męczyłem, więc nawet nie chce myśleć, co by było, gdybym zaczął grać w Bloodborne. :)

Bez przesady gra nie jest aż tak trudna. Ogólnie skoro jesteś jak mniemam graczem singlowym to obadaj jakiegoś samograja jak Until Dawn czy gry Telltale, które o ile dobrze pamiętam są teraz w promocji. Bardzo fajne gry z ogromnym naciskiem na fabułę, a nie na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablo skoro podobała Ci się kolekcja Nathana to może Tomb Raider. Chyba, że grałeś na poprzedniej generacji. Gra w bardzo podobnym stylu. 

A Bloodborna swoją drogą polecam. Genialna gra. Chyba najlepszy ex na obecnej generacji. Ale samograj to nie jest, to fakt. Trzeba sie wykazać pewną dozą cierpliwości w zrozumieniu mechaniki gry, jeżeli się nie grało w nic soulsopodobnego, ale gra wcale nie jest taka trudna i daje sporo satysfakcji  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejną produkcją/produkcjami jest Heavy Rain, ale boje się, że przytrafi mi się to, co z Unchartedem. Wiele dobrego się nasłuchałem o 'deszczu' i obawiam się, że teraz - po kilku latach - będzie to co najwyżej dobra gra, nic więcej. 

 

Co do Heavy Rain i jemu podobnych interaktywnych doswiadczen. Nie spodziewaj sie farejwerkow bo gra ma swoje lata, ale w ta gre nie gra sie z powodu fotorealistycznej grafiki, czy tez wyzwania bo tutaj glownym motorem napedowym jest historia - dwupack na plycie HR + BTS (a ta druga produkcja jest w mojej opinii slabsza) mozna dostac za 130pln plytke nowke - co uwazam za calkiem dobra cene. 

 

Z tym ze musisz byc gotowy ze gameplayu to tam za wiele nie ma to roznego rodzaju QTE i Twoje wybory. Do tego grona zalicza sie tez wydany juz na PS4 Until Dawn ktory oceniam bardzo dobrze podobnie jak wypadku HR dalem sie porwac. Moja klasyfikacja to HR > UD > BTS. 

 

Piszesz ze kolekcja Uncharted w Twojej opinii jest tylko dobra, nie wiem czego spodziewasz sie po grach, ale ja przynajmniej im wiecej gram tym wiecej schematow widze, powielania pewnych rzeczy - cos jak z filmami ogladasz sporadycznie to cos co ogol ocenil srednio moze wydac sie Tobie dobre, ogladasz kazda jedna premiere to po jakims czasie masz wrazenie ze wiekszosc to produkcje ktore sa ok ale brak Tobie silnego uderzenia i efektu wow bo ten jest sporadyczny. 

 

Wiec tylko dobra gra to dalej dobra gra ktora byc moze warto ograc. 

 

Z exow jeszcze na PS4 - ale w mojej opinii tylko plyta tylko po taniosci i szybko sprzedac po przejsciu to The Order 1886 - plusy za kreacje swiata i grafike, bo cala reszta coz no dla mnie jedynie moze byc (czyli oczko nizej od oceny dobrej a oczko wyzej od przecietniaka). 

Niemniej warto samemu wyrobic sobie opinie o co tyle szumu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, zastanawiam się nad kupnem GTA Vice City na ps4 jednak szkoda mi zmarnować 38zł dlatego moje pytanie brzmi czy coś w wersji na ps4 zmieniło się w porównaniu do tej na ps3? Głównie chodzi mi o sterowanie, na ps3 kiedy odpaliłem nie bardzo mi się ono podobało, sterowanie postacią i kamerą w porównaniu do tego co było na PC.

Oraz zastanawia mnie jak jest z San Andreas, też myślę nad kupnem i tutaj również pytanie jak ta gra działa na ps4 ;')

Nikt nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak na PS3.

Nie wiem czego oczekujesz po takim wydaniu...

A jak Ci szkoda 40zł na grę, to kup motyw jakiś za 5.

Tanio jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuję się co oni tam poprawiali, co mogli zmienić a czego nie.

No jasne, że szkoda, po co mam kupić grę jeśli w nią nie zagram bo odrzuca mnie sterowanie? To tak jakbyś wyrzucił te pieniądze na ulicę.

Dowiedziałem się, że nic się nie zmieniło i tym sposobem pieniądze mogę przeznaczyć na jakiś większy ciekawy tytuł na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się teraz brać Knacka który jest w promocji do ogarnia z dziewczyną? Ma ktoś jakieś doświadczenia związane z tą grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się teraz brać Knacka który jest w promocji do ogarnia z dziewczyną? Ma ktoś jakieś doświadczenia związane z tą grą?

Skończyłem na HARD. Hardcore straszny. Historia lekka i przyjemna. W sam raz na jakieś kilka popołudni. Kilka bo gra jest dosyć długa. Chociaż w sumie na tym hardzie sporo się ginie więc może dlatego. Za te 30zł to można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :-) Ukończyłem właśnie W3 i chcę nabyć coś nowego do ogrania. Mam dylemat między upgrade'm Driveclub'u do pełnej wersji ( mam tą PS+ ) oraz InFamous First Light. Zarówno DC PS+ jak i InFamous SS juz ograne. Co się bardziej opłaca brać?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpocznij od fabularnych gier po Wieśku i zrób upgrade DC.

Ogrom grania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy dużo daje Season Pass? Bo brakuje Mi 3 zł na koncie do tej wersji i nie wiem czy biec po PaySafeCarda :-D

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×