Skocz do zawartości
Patricko

Alien: Isolation

Rekomendowane odpowiedzi

"Dorwałem" Aliena z biedronki i zastanawiam sie czy rozpakować i ograć czy sprzedać nówkę?

 

Sprzedaj. Najlepiej komuś z tego forum, masz tu dział Black Market. To co zarobisz odłóż na emeryturę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden normal tylko na max poziomie gra to prawdziwy obcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden normal tylko na max poziomie gra to prawdziwy obcy.

 

Tym bardziej że twórcy przed premierą gry sami powiedzieli aby zaczynać przygodę na najwyższym poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi spędzać 90% gry pod stołami to tak. Gra jest genialna, ale AI obcego na najwyższym to po prostu pojawienie się go non stop, nawet jak się nie ruszamy.

Nieraz siedziałem pod stołem, a ten wychodził na kilka minut, chował się i znów wychodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

Co do filmu.... Czy to chodzi o ten? 

http://www.filmweb.pl/Obcy#

 

Tak

Choc moim zdaniem warto Trylogie obejrzec.

(4ta czesc sobie daruj bo tylko niesmak po niej pozostaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już tak stary czy Ty taki młody? :)

Jak można nie znać uniwersum Obcego? :O

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, nie będę Ci podpowiadał, ale już masz bliżej niż dalej.

Teraz filmy, seriale, torrenty, każdy ma po 100+ kanałow w TV, kiedyś był TVP1+ Sat1, Pro7... Kto teraz z młodych ogląda filmy z lat 80-tych?

Nawet pewnie nie wiedzą co to "Lody na patyku" "Eis am Stiel".

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już tak stary czy Ty taki młody? :)

Jak można nie znać uniwersum Obcego? :ohmy:

 

Chciałbym być młody :)

Jestem 30+, a Obcego nie znam, bo nigdy nie przepadałem za ufokami (tylko Z Archirum X lubiłem i Dzień Niepodległości oglądałem)

 

Wychowywałem się na Krwarym Sporcie , Żółwiach Ninja , Amerykańskim Ninja :)

Z gier to od Giany Sisters poprzez GTA, Hirołsów , Unreal Tournament, Mu Online, Guild Wars , Battlefieldy no i teraz przygodówki (filmowe)

 

Ot tak to wyglądało :)

 

Mam nadzieję, że na Ailena nie jest jeszcze za późno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obcego nie znam, bo nigdy nie przepadałem za ufokami (tylko Z Archirum X lubiłem i Dzień Niepodległości oglądałem)

 

Wychowywałem się na Krwarym Sporcie , Żółwiach Ninja , Amerykańskim Ninja :)

Z gier to od Giany Sisters poprzez GTA, Hirołsów , Unreal Tournament, Mu Online, Guild Wars , Battlefieldy no i teraz przygodówki (filmowe)

 

Ot tak to wyglądało :)

 

Mam nadzieję, że na Ailena nie jest jeszcze za późno :)

Nigdy nie jest za późno na genialną klasykę.

Ale błagam Cię - obejrzyj, a potem mam nadzieję edytujesz tą część posta w której Obcego nazwałeś "ufokami" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat i nie znać Aliena, mogłeś się nie przyznawać :o

Codziennie nowe zaskoczenia.

Ciekawe kiedy pojawi się ktoś kto nie zna Star Warsów :)

Każda część Aliena, a raczej reżyser, miał inne podejście. Ridley zrobił w miarę mroczny horror, a Cameron znowu zrobił czystą napierdzielanke z Alienami, ale w najlepszym wykonaniu.

Na trójkę sporo ludzi narzeka, ale mi się tam podoba. Nie ma już tego konkretnego klimatu z poprzednich części, ale i tak jest ok.

Czwórka... No cóż, to już ewidentny skok na kasę, a końcówka woła o pomstę do nieba.

Jeśli chodzi o grę to ma swoją własną fabułę, ale nawiązuję w pewnych miejscach do wydarzeń z pierwszej części. Bądź co bądź gramy córką głównej bohaterki z filmu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym być młody :)

Jestem 30+, a Obcego nie znam, bo nigdy nie przepadałem za ufokami (tylko Z Archirum X lubiłem i Dzień Niepodległości oglądałem)

 

Wychowywałem się na Krwarym Sporcie , Żółwiach Ninja , Amerykańskim Ninja :)

Z gier to od Giany Sisters poprzez GTA, Hirołsów , Unreal Tournament, Mu Online, Guild Wars , Battlefieldy no i teraz przygodówki (filmowe)

 

Ot tak to wyglądało :)

 

Mam nadzieję, że na Ailena nie jest jeszcze za późno :)

 

Też się wychowałem na podobnych filmach jednak nigdy nie byłem monotematyczny i zawsze sięgałem po S-F , przygodowe ,komedie czy nawet po horrory, które po pewnym czasie były męczące (przewidywalne lub monotonne)

 

Obcy jednak ma coś w sobie co powoduje ,że ile razy czy to 1 czy 2 pojawia się w TV ja oglądam.

 

Pewnie oba firmy widziałem z 15-20 razy i widzę że niestety, ale Nostrono postarzał się i dla osoby ,która będzie miała pierwszy kontakt z tą serią, a lubi efekty specjalne będzie lekkim ciosem.

Polecam Ci ten film bo warto oglądnąć, a co do ufoków to fakt że Ksenomorf jest kosmitą tylko że w tym wypadku został nazwany jako Obcy.

 

Ja dopiero wczoraj dorwałem grę (z biedy) i pewnie za jakiś czas zagram co mnie cieszy, że w filmie był tylko jeden Ksenomorf i to samo zostało przeniesione do gry.

Nie cała rzesza, która sieje terror i zabija jak popadnie ,a jeden ,który jest nieprzewidywalny i jedyny w swoim rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat i nie znać Aliena, mogłeś się nie przyznawać :ohmy:

Codziennie nowe zaskoczenia.

Ciekawe kiedy pojawi się ktoś kto nie zna Star Warsów :)

Moja kobieta obejrzała dopiero 2 części starej trylogii jakieś 2 miesiące temu. Kobieta 27 lat i nie oglądała Gwiezdnych Wojen...dramat. Tacy ludzie chyba w lesie mieszkają  :) odcięci od świata. 

Wracając do tematu Obcego i tej gry - kto niezdecydowany powinien koniecznie ograć ten tytuł gdyż jest G-E-N-I-A-L-N-Y !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tropem, który nakreśliliście zakupiłem sobie 4 część Aliena i oglądnąłem 1,2,3.

Film fajny, chociaż z perspektywy czasu dupy nie urywa. 

 

Tak czy siak rozpakowałem grę wbiłem kod na dodatkową zawartość no i co ?

 

Odpaliłem jakiś tryb z DLC chyba, gdzie mam zaspawać kanały i na wyższym poziomie nie mogę ogarnąć tematu (po 10 próbach się poddałem)

 

Jak ma się to DLC do gry?

To co odpaliłem to nie jest pełna gra? ja myślałem, że DLC daje możliwość przejścia głównej gry postacią z filmu

Czy to jakiś osobny kontent, mogę go zagrać po przejściu gry czy jak ?

 

Jak mam się do tego zabrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem może z 5h i kilka razy miałem ciepło. Klimat jest fajny a myśl że i tak Obcy zabije mnie bez mrugnięcia powoduje że 3x pomyślę zanim wyjdę z ukrycia. DLC nie instalowałem i zostawię sobie jak skończę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety DLC są dość słabe w tej grze. Zalecam w pełni skupić się na głównej grze, a DLC to naprawdę na samym końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się to DLC do gry?

To co odpaliłem to nie jest pełna gra? ja myślałem, że DLC daje możliwość przejścia głównej gry postacią z filmu

Czy to jakiś osobny kontent, mogę go zagrać po przejściu gry czy jak ?

Jak mam się do tego zabrać?

W dlc o którym piszesz wcielasz się bodaj w 3 postaci z filmu (m.in. Ripley), jest to jedna misja, która z "podstawową" grą nie ma nic wspólnego.

W podstawce wcielasz się w córkę Ripley, nie ma tam opcji o której piszesz (czyli gry samą Ellen).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatki fabularne są tylko w postaci DLC czy np w Ripley Edition są na płycie z grą?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W edycji nostromo miałem karteczkę z kodem do pobrania z psn. Pewnie w innych wydaniach jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatki fabularne są tylko w postaci DLC czy np w Ripley Edition są na płycie z grą?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Tylko do pobrania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

 

W ps store jest teraz promocja na obcego, opłaca się brać tą rozszerzoną wersje ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są dodatki fabularne, a jedynie krótkie misje typu survival, nic nie stracisz jak weźmiesz wersję podstawową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. W takim razie wezmę tylko podstawkę. Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×