Skocz do zawartości
Malibu19

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszce rozważam zakup innej gry, ale Wasze opinie będę miał na uwadze - dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie warto dokładać prawie drugie tyle za krótkie DLC :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, możesz grać w ta część. Wiadomo niby lepiej zagrać we wcześniejsze odsłony ale ja rowniez zaczynałem od tej części :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Banan91PL napisał:

Jeżeli nie grałem w poprzednie części to bd mi się dobrze grało czy nie bd wiedzial o co chodzi?

Trochę lipa, że nie grałeś bo ta część jest powiedzmy kulminacją tego co się działo w częściach poprzednich i to jak prowadzona jest akcja wynika właśnie z tego. Coś się będzie działo i dojdzie do Ciebie taka myśl - aha czyli w poprzedniej części ten zrobił coś takiego dlatego ten postępuje tak, a nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu dobra cena na storze. Sam się zacząłem zastanawiać... :axk28y:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to dobra gra i za ta cenę to warto. 59zl to naprawdę nie wiele :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej, no właśnie...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuu, nie pomyślałem o tym.... :jSQVeJ4:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, nie dajmy się nabrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oddano mi plytke z batmanem odpalilem. 28% fabuly za mna wiec moge co nieco powiedziec - fabula dla mnie rewelka.

Ale to co juz bylo wczeniej mowione - za duzo batmobila, serio gra powinna miec tytul Batmobil i Mroczny Rycerz vs. Rycerz z Arkham.

Chce sobie czlowiek polatac, a tu lipa bo mowia mu ale bez batmobila nie podchodz wszedzie czolgi....

 

Niemniej jak do tej pory gre oceniam dobrze. Wciaga jak bagno.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MagEllan napisał:

no oddano mi plytke z batmanem odpalilem. 28% fabuly za mna wiec moge co nieco powiedziec - fabula dla mnie rewelka.

Ale to co juz bylo wczeniej mowione - za duzo batmobila, serio gra powinna miec tytul Batmobil i Mroczny Rycerz vs. Rycerz z Arkham.

Chce sobie czlowiek polatac, a tu lipa bo mowia mu ale bez batmobila nie podchodz wszedzie czolgi....

 

Niemniej jak do tej pory gre oceniam dobrze. Wciaga jak bagno.

 

Nie chce spoilerować, ale z Batmobilem jest przegięta jedna misja. Zresztą sam zobaczysz. Jak ja to robiłem to kopara tak mi opadła (oczywiście ze zdziwnienia i zniesmaczenia) że kazałem dziewczynie by strzeliła mnie w pysk bo myślałem, że śnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MagEllan napisał:

Chce sobie czlowiek polatac, a tu lipa bo mowia mu ale bez batmobila nie podchodz wszedzie czolgi.....

 

Pisałem o tym wcześniej ale się powtórzę: miasto jest genialne. Dbałość o detale poraża. I tak jak w B:AC i B:AO uwielbiałem szybować po Gotham oraz spacerować ulicami i je podziwiać, tak tutaj nie mogę. Jestem zmuszany do jazdy tym cholernym samochodem i walczyć z czołgami. Nawet muszę wjeżdżać do budynków bo trzeba wciągarką podnieść windę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10/16/2016 o 01:41, Frost Prime napisał:

Nie chce spoilerować, ale z Batmobilem jest przegięta jedna misja. Zresztą sam zobaczysz. Jak ja to robiłem to kopara tak mi opadła (oczywiście ze zdziwnienia i zniesmaczenia) że kazałem dziewczynie by strzeliła mnie w pysk bo myślałem, że śnie.

 

hmm najpierw myslalem ze mowisz i misji gdziesz gdzies w 50% fabuly (troche mi dala w kosc) ale  teraz misja w ciut ponad 70% no powili trace cierpliwosc do bat-mo-debila. 

Nie zmienia to faktu ze mimo wszystko ta czesc wciagnala mnie jak zadna po prostu nie moglem sie oderwac (a dzis zombie jestem bo snu za malo). 

 

Naprawde nie rozumiem skad te ekstrema - AC3 mialo troche walk na morzu to AC4 piractwo jako glowna os rozgrywki, w Batmanie ludzie chcieli batmobila to dostali az nadto. 

Ja rozumiem ze to narzedzie ktorym posluguje sie batman, ale sam jest niezly madafaka, wiec jakby % bylo mniej misji z mobilem a wiecej gdzie jestesmy batmanem to moim zdaniem bylo by lepiej. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczona

Zakonczenie dla leniwych (tzn to bez zbierania wszystkich znajdziek Riddlera).

Z jedna czy 2 rzeczy mi w fabule nie siadly ale tą uwazam ze najlepsza w serii. Pod koniec cos gra dostawala czkawki - glownie podczas przemieszczania sie batmobilem po miescie - dziwne bo wczesniej tego nie bylo.

Mialem problem z ocena calosciowa - ale jednak ze 3 misje w batmobilu napsuly mi krwi i serdecznie chcialem zrobic sobie przerwe. Do tego jakiez bylo moje zdziwienie ze zeby zobaczyc zakonczenie potrzebuje zrobic w calosci X misji pobocznych.

Po namysle 8/10 bdb pozycja, mimo pewnych minusow ciezko bylo mi sie od niej oderwac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła najlepsza w serii? Serio? Fabuła była w tej grze największą kaszaną w całej serii - z Origins włącznie.

 

Batman AK jest kolejnym dowodem na to, że opowieść zrobiona wokół instrumentu fabularnego, który pozbawia protagonistę kontroli nad sobą, jest do bani. Po zakończeniu misji na początku gry w ACE Chemicals nie ma już w tej grze historii do śledzenia - normalnej fabuły, która miałaby rozwinięcie, ciekawy rozwój wypadków, jakąś ewolucję bohaterów, zwroty akcji. Zamiast tego gracz obserwuje zwyczajnie dobijanie leżącego - co się w grze nie dzieje, czego Batman nie chciałby zrobić - przegrywał, bo TRUCIZNA. Jeden instrument, który rujnuje cały konflikt, bo Batman tak naprawdę nie był w stanie z tym wygrać od początku. Pod koniec gry byłem już tym badziewiem zmęczony - mówiłem do siebie - "tak, Scarecrow, znowu wygrałeś, znowu trucizna zadziałała, daj sobie spokój z głupimi monologami".

 

W poprzednich częściach fabuła była znaczniej lepiej zrobiona - rozwój wydarzeń miał ręce i nogi, złoczyńcy rzucali Batmanowi kłody pod nogi, ale ten za pomocą swoich mocnych stron wychodził z opresji. Obserwowaliśmy bohatera, który ma kontrolę nad swoimi czynami, więc opowieść była ciekawa i dynamiczna. W AK jest nudna i ślamazarna. Drugi wątek - z wewnętrzną walką Batmana - mógłby być dobry, gdyby nie fakt, że do zakończenia manifestuje się tylko jeden raz. O żałośnie zaprezentowanych postaciach nawet nie chce mi się za wiele pisać. W AC chociażby złoczyńcy - nie tylko z pierwszego planu - wyróżniali się swoimi charakterystycznymi stylami bycia i psychozami, na których "żerował" Batman. W AK wątki Two-Face'a, Pingwina i Riddlera zostały wręcz zarżnięte i sprowadzone do żałośnie słabych fabularnie misji pobocznych, a od strony rozgrywki to jedynie banki były ciekawe.

 

Na koniec podam jeszcze dwa punkty, które dobijają tę "fabułę":

  • Zalążek fabularny miał być taki, że Scarecrow zbiera całą ekipę razem, żeby pokonać Batmana, ale w ogóle tego nie ma. Jest nuda.
  • Arkham Knight jest absolutnie najgorszym, najbardziej pustym antagonistą w historii serii Batman: Arkham. "Zwrot akcji" wydarzył się za późno, więc był bezcelowy, nie zbudowano do niego w fabule żadnego napięcia, szczególnie że tożsamość gościa można było odgadnąć do połowy gry.

Jedynym dobrym elementem opowieści są "spotkania" Batmana z jego "drugą połówką", ale ich wartości dodanej znacznie umniejsza fakt, że nie popychają fabuły naprzód i służą jedynie jako przerywniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Siriondel napisał:

Fabuła najlepsza w serii? Serio?

Czy w kazdym poscie musze wstawiac tekts:

"Ponizsza opinia jest li tylko moja subiektywna opnina, kazdy ma prawo do wlasnej, jak i do kompletnego niezgadzania sie z opinia wyrazona przez autora tego posta".

 

Pisales juz o tym ze w twojej opinii fabula slaba. I masz pelne prawo do swojego zdania. Ot inaczej odebralismy po prostu AK i tyle.  Mozna sie rozejsc. Bo absolutnie nie zamierzam z toba polemizowac.

 

Ponadto uwazam ze wiekszosc swojego posta poza pierwsza linijka powinnies zamknac w spoiler bo jak ktos nie gral to moim zdaniem moze sobie popsuc zabawe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, uciekł mi Świetlik ( Gotham w płomieniach) przy 1. misji. Jak mam zrestartować wyzywanie? Cofnąłem się pod budynek ale żadnej reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka, uciekł mi Świetlik ( Gotham w płomieniach) przy 1. misji. Jak mam zrestartować wyzywanie? Cofnąłem się pod budynek ale żadnej reakcji.

O ile dobrze pamiętam to tak miało być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maciek1027 napisał:

Siemka, uciekł mi Świetlik ( Gotham w płomieniach) przy 1. misji. Jak mam zrestartować wyzywanie? Cofnąłem się pod budynek ale żadnej reakcji.

 

Mi tez uciekl i to zupelnie, nie przejmuj sie graj dalej pojawi sie ponownie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ukończe/dokończę wszystkich misji pobocznych za 1. Razem, to w nowej grze plus muszę zaczynać od zera czy od momentu gdzie skończyłem?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×