Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu się scieracie, szarpiecie, a zerknijta jak przyjaźń kwitnie pomiędzy M$ a PlayStation :

06b9f0934b76ab2a860b89b009993d3e.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sipap napisał:

Czy ktoś potwierdza to ściemnianie ekranu podczas statycznych scen i rozjaśnianie kiedy zaczyna sie ruch?
Zdaje się,że występuje to na tv FHD i według mnie to może być strasznie irytujące.
Czy dzieje się tak na pewnych ustawieniach np. wybraniu trybu 4K na tv FHD ? Czy zawsze?

To jest irytujące. Wystarczy w ustawieniach konsoli przełączyć na automatyczne RGB a nie na pełne i już nie ma tego problemu. Przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany4KHDR napisał:

 

 

Trolololo

 

947989bacb003aaa6c41550d16caf3ba.jpg

 

 

 

Edit. Panterka dla /profile/57120-grecky/" rel="">@Grecky

 

Spoiler

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 9f3ade8ff23cb757c8f4c6b1ddd0961b.jpg

 

 

 

 

 

1+3@tapatalk

i co ja mialbym tutaj niby zobaczyc? pod swiatlo widać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozpakowalem swoja sztuke, pogralem w fifie i jak narazie konsoli w ogole nie slychac. Konsola duzo mniejsza niz na zdj. wygladala. Po pierwszych ogledzinach plastik wyglada na dobrej jakosc, tylko nowy pad wydaje mi sie jakis taki dziwny.

 

@bany4KHDRta ladowarka do padow to nie orginalna tak?

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoją w rtv'ce. Bez drzwiczek z przodu. Mam mały problem bo od razu jak ja włączyłem to lekko huczy. Gdy ją lekko podnoszę, słychać tylko szum wiatraka, ale że nie bede ja cały czas trzymał to kombinuje na wszelkie sposoby żeby się tego pozbyć. Podkladalem kawalek kartonika i nic. Jutro pomysle w pracy co można tam ogarnąć. Przedtem stała tam ps3.

@Princ. Nawet szumu wiatraka nie słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@princ18 z allegro jakas third party ale sie sprawdza juz od roku

 

odnosnie kultury pracy to dzisiaj bfa katowalem z 3 godziny. Konsoli prawie nie slychac.

 

Wydaje mi sie ze sa jakies apki na andka do mierzenia decybeli. Niewiem na ile to jest miarodajne ale mozna zmierzyc najglasniejszy halas z 50 cm i porownac z innymi w razie jakby ktos mial dylemat czy wymieniac

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może są znowu w różnych miejscach montowane i dlatego jedna partia jest głośniejsza,a druga cicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie, przecież te konsole są montowane w kilku fabrykach przez tysiące ludzi. Naprawdę spodziewacie się, że każda jedna sztuka będzie idealna i pozbawiona wad? Przecież to jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ludzie, przecież te konsole są montowane w kilku fabrykach przez tysiące ludzi. Naprawdę spodziewacie się, że każda jedna sztuka będzie idealna i pozbawiona wad? Przecież to jest niemożliwe.

A niby dlaczego niemożliwe?

W fabrykach produkujących sprzęt dla Sony nie obowiązuje kontrola jakości?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej fabryce obowiązuje kontrola jakości, ale fizycznie niemożliwe jest aby dopilnować wszystkiego na tip-top. No niestety. Nawet taki gigant sprzedaży jak Apple wypuszcza felerne modele swojego flagowego telefonu, a o warunkach pracy w fabrykach, które składają ich telefony można przeczytać naprawdę ciekawe rzeczy. To są firmy nastawione na zysk. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrola jakości to tam była ale 16 i więcej lat temu jak składali PS2. Teraz kontrolą jakości są gracze, a że dają się dymać bez mydła cóż. Taki plastik jeszcze kilkanaście lat temu nie byłby dopuszczony wogóle do produkcji takich komponentów. Dzisiaj to już niestety norma. PS5 będzie pewnie produkowana z odzysku po plastikowych butelkach.

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Geble napisał:

W każdej fabryce obowiązuje kontrola jakości, ale fizycznie niemożliwe jest aby dopilnować wszystkiego na tip-top. No niestety. Nawet taki gigant sprzedaży jak Apple wypuszcza felerne modele swojego flagowego telefonu, a o warunkach pracy w fabrykach, które składają ich telefony można przeczytać naprawdę ciekawe rzeczy. To są firmy nastawione na zysk. 

 

No wiesz, jakoś z odtwarzaczami DVD czy BR itp nie ma takich problemów. Wszystkie się pięknie świecą jak psu jajca, a potrafią kosztować 200 zeta i mniej. Te konsole pod względem wykonania to badziew gorszy od Manty i tu chyba wszyscy się powinniśmy zgodzić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem przesiadkę z Ps3 slim na Pro i wg mnie jest ok, nie mam zastrzeżeń do jakości wykonania, zero przebarwień itd... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja tez bez zarzutu i jak narazie jest cicha. 

Gralem wczorwj w knacka... w wersji wzbogaconej graficznie... i dziwie sie w ogole Sony ze wypuscila te gre na promo PS4, przeciez ta gra wyglada jak z poczatkow PS3... jest gladko ale nic nie urywa...

Odpalilem tez wczoraj layers of fear... ta gra tak ma, ze tak wyglada i jakis dziwne wrazenie plynnosci rozgrywki ( a w zasadzie jej brak) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kill napisał:

 

No wiesz, jakoś z odtwarzaczami DVD czy BR itp nie ma takich problemów. Wszystkie się pięknie świecą jak psu jajca, a potrafią kosztować 200 zeta i mniej. Te konsole pod względem wykonania to badziew gorszy od Manty i tu chyba wszyscy się powinniśmy zgodzić.

 

 

Zgadzam się w zupełności co do jakości wykonania, tylko że to ma związek z użytymi materiałami, na które fabryka, która składa klocki do kupy, nie ma najmniejszego wpływu. Dlatego nie rozumiem skąd to zdziwienie odnośnie kontroli jakości, o którym wspomniałem. Użyte materiały, poskładanie ich do kupy, a potem kontrola jakości to zupełnie inne kwestie. 

 

No chyba, że wierzycie w to, że w każdej fabryce, która składa produkty Sony zawsze jest ich przedstawiciel i każdą jedną sztukę ogląda z każdej strony :Gmoch: Wiem, że nie wierzycie, dlatego nie rozumiem skąd ta wbitka z rana. 

 

Wiem, wiem, wbitka z rana jak śmietana :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jest cicha, ale jak ją wezmę w ręce. W szafce rtv wpada w jakiś rezonans lub drgania i buczy / huczy. Muszę posprawdzać co jest na rzeczy. Może PS3 wygrzało za bardzo szafkę i trochę ją wypaczyło... 

Tak po za tym, jestem jeszcze do niej sceptycznie nastawiony. Mój wczorajszy wieczór spędziłem na ściąganiu łatek... dopiero może dziś coś zagram. 

 

Jeszcze nie testowałem różnic, ale czy kabel no name HDMI przy TV FHD będzie miał znaczenie przy Pro, czy może ten z pudełka będzie robił różnicę (na moje potrzeby jest za krótki o pół metra i będę musiał kupić inny, jeśli będzie taka potrzeba) ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 sekund temu odpakowałem moją nową PS4 Pro. Póki co nic nie buczy, nie hałasuje, nie odpadło. Jakość wykonania jest fantastyczna! Poczekam jednak jeszcze godzinę, by wydać ostateczny werdykt!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się trochę pogubiłem w tych nowych podziałach , dwa przykłady z dupy i rakowych gier

- PaczPsy 2 - na pro chodzi gorzej niż na ps4 jeżeli chodzi o framerate , chodzi w kilku rozdzielczościach ( pro "dynamicznie" na 4K , na FHD skaluje w dół , na ps4 900p ) 
- Final XV grałem w demo to pierwsze z type-0 , od tamtego czasu nie śledziłem tematu a gierkę chciałbym wziąć na pre , czytam teraz jakiś preview gdzie pisze ze na pro wygląda bardzo dobrze , zjeżdżam na dół a w stopce " graliśmy na ps4 " .... wtf

Kompletny galimatias , rodem z poletka PC . Czytanie teraz for konsolowych i znalezienie prostych odpowiedzi to będzie koszmarek dla kogoś komu się nie chce śledzić tego 24/7 . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony troche spierniczylo sprawe. Konsola wykorzystuje tv 4k, ale jest to naciagane (checkboarding, upscaling itd.) Natomiast lepiej byloby gdyby skoncentrowali sie na FHD z porzadnymi fpsami i detalami graficznymi.

A tak ani ta genercja nie osiagnela stalego, dobrze wygladajacego 1080p, a oni biora sie juz za 4k. Tak jak pisalem, specyfikacja PRO powinna byc taka na premiere PS4 i bez 4k, nie byloby glupiego podzialu, gry wygladalby swietnie, wiecej fpsow i kazdy bylby zadowolony.

 

Teraz Sony nie moze wycofac sie z tego kroku, jesli developerzy oleja funkcje PRO dla FHD, a na sile beda robic slabo dzialajace 4k, to moze sie to okazac gwozdziem do trumny nowej konsoli Sony. Tak czy inaczej to dopiero poczatki, na pewno w PRO jest potencjal, wszystko w rekach zdolnycj ludzi ktorym bedzie sie chcialo...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na budrzetowy

9 minut temu, Grecky napisał:

30 sekund temu odpakowałem moją nową PS4 Pro. Póki co nic nie buczy, nie hałasuje, nie odpadło. Jakość wykonania jest fantastyczna! Poczekam jednak jeszcze godzinę, by wydać ostateczny werdykt!

@Grecky xbotku, jak smiesz uzywac PRO sprzetu sony? Nie dla psa kiełbasa! Prosze natychmiast zwrocic. Wymysl sobie kilka powodow dlaczego ci sie nie podoba i odsyłaj jak najszybciej!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim miejscu, jak widac dobra cyrkulacji a jest

1479284857869.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×