Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że jadą wolniej pod koniec :) ale i tak tym gów.ianym autem nie mogę wygrać :P zostawie to na później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem również zwrócić uwagę na wyścig w nocy Bentleyem. Masakra. Auto ma promień skrętu Jumbo Jeta. 

 

Dziwna produkcja. Im dłużej przy niej siedzę tym fajniej się gra, ale jednocześnie coraz więcej rzeczy irytuje. Dzisiaj o mało nie eksplodowałem, kiedy przewodząc stawce przy 99% trasy, na prostym odcinku dostałem w dupę, obróciło mnie i skończyłem ostatni. Minusowe punty za zderzenie w takiej sytuacji to całkiem śmieszna sprawa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem również zwrócić uwagę na wyścig w nocy Bentleyem. Masakra. Auto ma promień skrętu Jumbo Jeta. 

Dokładnie tak jak pisałem wyżej :D

 

O tym uderzaniu też pisałem wyżej, konsola gra jak na multi niektórzy tylko na mniejszą skale. Ale widać że sama konsola gra nie "przepisowo". W wyścigu R8 10 aut ta sama prędkość a tylko ja robiłem drift lekko dotykając skrętu i tylko mi opony piszczały, oni mieli inne R8? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rywale są przyklejeni do toru. Można ich ewentualnie zepchnąć. Ale co to? Kara za kolizję.

 

Rywale jak najbardziej zwalniają. Wczoraj odczekałem kilkanaście sekund na linii mety, aby zdobyć gwiazdkę za czyste okrążenie i po pewnym czasie, mimo tego, że wcześniej jechałem max 100 km/h i tak dogoniłem resztę stawki. Jeżeli jesteś jednak przed nimi, to potrafią odpalić niewidzialne nitro, by emołszyns było do końca. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy producenci tej klapy robią jakąś łatkę? Która usprawni do końca te serwery czy grzecznie sobie śpią w weekend po wczorajszej imprezie?

Edytowane przez Aborygen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy producenci tej klapy robią jakąś łatkę? Która usprawni do końca te serwery czy grzecznie sobie śpią w weekend po wczorajszej imprezie?

 

Polecam dodac sobie zakladke do tej strony w przegladarce: https://www.facebook.com/driveclubofficial

i tam raz na dzien sprawdzac wiadomosci.

Zazwyczaj  wklejam tutaj ich PR gadke czasem skomentuje.

 

Niestety jedyne na czym mozna bazowac to wlasnie info z ich FB strony, doswiadczenia innych oraz wlasne - wiecej zrobic sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzeją dupy pewnie gdzieś w egzotycznych krajach za naszą kase tych co nie wytrzymali do wersji ps+ którą specjalnie wstrzymali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie udalo sie wygrac wszystkie mistrzostwa w TOUR. Teraz bierzemy sie za robienie wszystkich gwiazdek :)

Druga sprawa u mnie wyglada tak, ze gdy uda mi sie juz polaczyc i rozegrac wyscig Online to po jego zakonczeniu zawsze wywala z lobby, nie da rady zagrac z tymi samymi przeciwnikami ponownie..

Edytowane przez mateuszchm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój drift z wczoraj

 

10582884_857410914292392_817966729370415

 

Taka sytuacja  :crazy:

Edytowane przez Geble
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę (pre-order) na polskim koncie w PSstore i jak do tej pory nie mogę się połączyć z serwerami, dodatkowo mam nieaktywne wszystkie opcje w grze, niemal wszędzie mam widoczną ikonę koszyk i nie mogę grać nawet offline w różnego rodzaju wyścigi, mój kolega kupił grę na allegro także polska wersja i co ciekawe u niego wszystko jest odblokowane  – czy to nadal jest problem z serwerami czy u mnie coś jest nie tak ? Dodam że na koncie gdzie kupiłem grę nie mam abonamentu, abonament mam na drugim swoim koncie które to jest ustawione także jak podstawowe.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow Butcher polecam zwykly hamulec przed zakretem, jak wchodzis z recznym to zredukun troche predkosc.

Mam gre od 2 dni, podobnie jak inni tez leklem czekając na gre z ps+, nie zaluje zadnej zlotowki. Gra mi sie miodnie, po prostu rewelka. Nie wiem kiedy gra dostarczyla mi tyle frajdy ostatni raz .

Ps. Jestem chetny do dolaczenia do klubu, jak cos to priv, zeby tu nie zasmiecac :)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę (pre-order) na polskim koncie w PSstore i jak do tej pory nie mogę się połączyć z serwerami, dodatkowo mam nieaktywne wszystkie opcje w grze, niemal wszędzie mam widoczną ikonę koszyk i nie mogę grać nawet offline w różnego rodzaju wyścigi, mój kolega kupił grę na allegro także polska wersja i co ciekawe u niego wszystko jest odblokowane – czy to nadal jest problem z serwerami czy u mnie coś jest nie tak ? Dodam że na koncie gdzie kupiłem grę nie mam abonamentu, abonament mam na drugim swoim koncie które to jest ustawione także jak podstawowe.

pozdrawiam

Jako podstawowe musi być ustawione to na którym kupiłeś grę. Ja również zakupiłem pre-ordera na polskim psstore i działa wszystko od dnia premiery (może przez 3 dni nie działał multi) a sama gra pobrała sie chyba dwa dni przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow Butcher polecam zwykly hamulec przed zakretem, jak wchodzis z recznym to zredukun troche predkosc.

Mam gre od 2 dni, podobnie jak inni tez leklem czekając na gre z ps+, nie zaluje zadnej zlotowki. Gra mi sie miodnie, po prostu rewelka. Nie wiem kiedy gra dostarczyla mi tyle frajdy ostatni raz .

Ps. Jestem chetny do dolaczenia do klubu, jak cos to priv, zeby tu nie zasmiecac :)

Pzdr

Próbowałem z hamulcem, lecz nie zawsze wpada mi w poślizg. Najwyraźniej muszę jeszcze trochę poćwiczyć z driftami, bo sam widzę, że ledwo mieszczę się w limitach.

 

A co do serwerów, to nic nowego, że mogą u Ciebie nie działać. Są z nimi problemy od premiery gry, lecz naprawy idą w dobrym kierunku. Dziś udało mi się rozegrać już dwa wyścigi. :D Jeden z nich za niedługo wrzucę na yt, więc zapraszam zainteresowanych chcących zobaczyć Ferrari F12 w akcji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to lipa z tymi serwerami,pomijam fakt zrywania połaczeń,ale żeby po wejściu w tryb multi było do wyboru tylko 6 serwerów???

Totalna klapa moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow Butcher polecam zwykly hamulec przed zakretem, jak wchodzis z recznym to zredukun troche predkosc.

Mam gre od 2 dni, podobnie jak inni tez leklem czekając na gre z ps+, nie zaluje zadnej zlotowki. Gra mi sie miodnie, po prostu rewelka. Nie wiem kiedy gra dostarczyla mi tyle frajdy ostatni raz .

Ps. Jestem chetny do dolaczenia do klubu, jak cos to priv, zeby tu nie zasmiecac :)

Pzdr

Też mam grę od dwóch dni lvl 24 i nie żałuję niczego mimo niedziałających pewnych rzeczy. Mało tego dzisiaj biegnę po T300 żebym miał jeszcze więcej frajdy. Model jazdy jest na tyle przyjemny że po paru godzinach treningów samemu się chce wbijać brakujące trzecie gwiazdki. A będzie tylko lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie z zalozenia jestem perfekcjonistą i nie koncze wyscigu doputy nie dostane 3 gwiazdek - co wbrew pozorom jest banalne. Moze z 3 wyscigami na razie mialem problem, ale jakos poszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dzwoniłem do sony o zwrot kasy. Skończyłem singla, a online u mnie dalej leży. Jak uda mi się dziennie 5-6 wyścigów przejechać to jest dobrze. Mam czekać na rozpatrzenie i w razie czego kasa wraca do portfela na koncie, niestety nie na konto, ale chociaż będzie na roczny PS Plus.

I proszę mnie źle nie zrozumieć, gra jest bardzo fajna. Ale po skończeniu krótkiego singla, nie ma po prostu co robić, więc dla mnie to bezsensu ją trzymać skoro są inne gry, a serwery może wstaną dziś, a może za miesiąc :) Niestety gra jest nastawiona na zabawę online, a ta nie działa, więc zwrot kasy powinien być rozpatrywany pozytywnie. Zwłaszcza dla preorderow, bo wtedy nikt nie wiedział, ze takie jaja będą.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dzwoniłem do sony o zwrot kasy. Skończyłem singla, a online u mnie dalej leży. Jak uda mi się dziennie 5-6 wyścigów przejechać to jest dobrze. Mam czekać na rozpatrzenie i w razie czego kasa wraca do portfela na koncie, niestety nie na konto, ale chociaż będzie na roczny PS Plus.

I proszę mnie źle nie zrozumieć, gra jest bardzo fajna. Ale po skończeniu krótkiego singla, nie ma po prostu co robić, więc dla mnie to bezsensu ją trzymać skoro są inne gry, a serwery może wstaną dziś, a może za miesiąc :) Niestety gra jest nastawiona na zabawę online, a ta nie działa, więc zwrot kasy powinien być rozpatrywany pozytywnie. Zwłaszcza dla preorderow, bo wtedy nikt nie wiedział, ze takie jaja będą.

Nie liczyłbym na to. Kasa za pobrane produkty cyfrowe jest u nich nie do odzyskania. Kiedyś walczyłem jakiś czas o zwrot kasy za niedziałający DLC (zbroja) do Kingdoms of Amalur który jak się okazało nie działał nigdy a w PS Store był cały czas.

Powodzenia i daj znać czy się udało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki można uzyskać najwyższy poziom kierowcy?

 

50-ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy oni zdają sobie sprawę z tego że graczy, którzy czekają na plusową wersję (bądź nie czekają ale pobiorą i pograją chwilę dla zasady) jest kilkukrotnie więcej niż tych, którzy kupili grę, co wiąże się z jeszcze większymi problemami z serwerami. O "darmowej" wersji poza kilkoma tekstami że chcą wprowadzić jak najszybciej jest cicho... Ciekawe jaki mają plan bo powtórka z niedziałającymi serwerami jest niemal pewna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×